Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Pad je krenuo vec od finala AOa, taj 5.set nije ni smeo da se igra, onda je Roterdam izvukao na cistu zelju za no.1, IW je igrao ok, ali to sto nije uzeo titulu a imao mec loptu kao da je preseklo celu sezone jer posle toga on vise definitivno nije isti igrac.
    Iskreno, jedva cekam kraj ove sezone, ako slucajno osvoji Bazel bice super i onda da vidim kako ce da pocne sledeca sezona, kad bude bio psihicki i fizicki odmoran. Moja neka teorija je da je jurnjava za prvim mestom mnogo uzela i da je zato bio i stegnut u mnogim situacijama, a ako sledece godine udje sa stavom iz 2017., onda je svasta moguce
    Drugim recima ukanalio ga tvoj omiojeni JMDP!!!
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Drugim recima ukanalio ga tvoj omiojeni JMDP!!!
      Nije, nego godine
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ne odpisujem ja RF-a uzeće on još po koji turnir. Pokazao je da zna pametno odabrati šta igrati, kalendar je takav da ne mogu svi igrati sve - tu je šansa. Priča kako Zverev ima mentalnu barijeru za najvažnije turnire su šuplje, tad su svi našiljeni i igraju svi.

        Comment


        • Pa cekaj, je l' mu nije ritern kriminalan? i ovde i juce u Sinsiju? Je l' mozemo da kazemo da kad protivnik servira u 50% slucajeva ima zicer posle Federerovog riterna? Neka poradi na riternu.. Bh do juce odlican, danas u rangu sa Delbonisovim.. Covek se nije pripremio.. To ide u fazama.. Moze on opet mozda tamo od Halea da bude tip top.. ne vidim zasto ne bi..
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Neosnovane i besmislene prijave postova su takodje razlog prvo za opomenu, a ako se nastave i banovanje, imate u Kaznenom pravilniku.

            Nerealni, ovi se na tebe pre svega odnosi, tako da znas da si opomenut, a i nije ti prvi put.

            Nikako se ne prijavljuju postovi koji vam se ne dopadaju pobogu, zna se valjda sta je za prijavu: vredjanje, psovanje i slicno neprimereno pisanje.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Taktički poraz Zvereva, nek mu Nolo dođe na AO ako smije.



              Počeo gledati od 00:30 u drugom setu, taman tad stigoh u kafanu i prva scena koju sam vidio jeste Zverino bacanje reketa, gdje mi je otprilike jasno bilo šta se dešava.

              Onome što se u nastavku dogodilo svjedočio sam uz kriglu piva koju nisam ni stigao popiti prije nego se meč završio. Sreća u pozadini svirala neka kvalitetna exyu muzika pa sam još tri piva poopio da dođem sebi i dočekam Federera i Ćorića, odnosno, novo šamaranje.

              Strašan meč Borne, kapa dole.

              Sumnjam da onoj budali može nešto, sumnjam da iko može kad je na ovom nivou, ali danas je bio besprijekoran.
              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

              Comment


              • Vreme je da Federer opet poveća glavu reketa ili proba ponovo nešto da menja. Očekivao sam još jedan klasik ali jbg. Novak opet prejak za trenutnu konkurenciju.
                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                Comment


                • Kako glupi zvuci kad u srpskohrvatski ubaci englesku rec,kaze Coric dobio sam konfidenta i pobedio Federera.

                  Comment


                  • Ja mislim da on u trenutku ni ne moze da se seti prave reci na srpskom tj. hrvatskom jer stalno prica na engleskom.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Kvota na Novaka 1.11 Cini mi se da Novak toliki favorit u finalu nije bio od finala Monte Karla iz 2015. Ustvari mozda je u Sangaju 2015. bio veci nego danas...
                      Last edited by 147; 14-10-18, 08:03.

                      Comment


                      • Finale Mastersa ić na ić
                        sigpic

                        Comment


                        • тук на кук
                          sigpic

                          Comment


                          • Odlican tenis
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Corka isto zesce motivisan. Bice on sjajan sampion, ako nastavi ovako da radi..

                              Comment


                              • 3/2 разваљу се....свака част
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X