Announcement

Collapse
No announcement yet.

Shanghai 2018.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meni je uvek bio samo prasinar

    bolje da se ozeni
    Wizard

    Comment


    • Pisao sam tokom americke sezone betona da mi izgleda da je Federer gotov. On i na ovom nivou moze daleko, bice u top 5 bez vecih problema ali jednostavno nema nivo u sebi koji je imao svih ovih godina. Cak i pet godina bez Slema on je uvijek bio igracki tu, nekad slabiji od jednog, nekad od dva igraca ali se uglavnom salio sa ostalima, igracki je bio u strogom vrhu. Sad mu fali zara, ostrine, nije da je samo sporiji, bio je on i 2008. godine kad je imao mono sporiji za pola koraka ali su udarci bili tu, servis je bio tu, sad se bas nekako ugasio.
      sigpic

      Comment


      • Videlo se i u prethodnim mečevima da je loš Roger, s tim što ovo više nema veze s formom, jednostavno father time is undefeated što bi rekli Ameri. Koliko on kasni sa reakcijom na neke lopte koje čak ni ne idu uz liniju, baš mi neverovatno delovalo u nekim momentima. Odmoran i svež može opet brzi AO da napadne, ali u Parizu i na WTFu ne verujem da može biti konkurentan. Treba reći i da je Borna dostigao jedan ozbiljan nivo, zreo je za top 10

        Comment


        • Pariz sigurno nece igrati, osim ako ne prsne u Bazelu prvi mec, a WTF mu vise odgovara nego ovi mastersi, jer tu ima dan odmora. a jos ako upadne u grupu koja igra prva, onda je bukvalno sve moguce.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Rafi su problem kolena na betonu,ne moze slam da izdrzi,on verujem bi ove godine dobio Rogera u finalu na Ao,Novaka na Uso ne verujem

            Ako Novak bude top(ili blizu) ogroman je favorit na 3 slema,a na Rg se tuce sa Rafom
            Za rogera je veca opasnost Novak

            Roger da se nada da ce nextgen da proradi i krade slemove Novaku(Rafi nece moci niko nista na Rg osim Djokovica)

            Comment


            • Ne moze ni Nadal doveka da osvaja RG, on sledece godine puni 33 godine, sljaka fizicki najzahtevnija i on ce polako da posustaje.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • ne bih se ja kladio bas tako na celavog i na samom RG
                Wizard

                Comment


                • Vjerujem da će Federer igrati do kraja 2020. Ne podržavam igru poslije 35, smatram da se poslije ne može više igrati u kontinuitetu, ali je u njegovom slučaju situacija specifična. Način igre i to što može do titule ako nema ove dvojice (plus Murray koji je uništen povredama) ga održava i to je iskoristio čak i s 36 godina, on je s 34 bio u top formi. Top 5 može biti još 2 god i ne vidim zašto ne bi igrao do tad i čekao opet neku priliku da se otvori.

                  Comment


                  • Moguce da sam pod utiskom meca, ali nikad se ovako nisam osecala posle poraza, nisam tuzna zbog samog poraza, nego zato sto je definitivno bio umoran, spor i star

                    Ali, mozda uz dobar zreb, moze nesto vise da uradi na slemu (AO i W) jer tada ipak ima dan odmora, a to je kod njega trenutno bas bitno.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Moguce da sam pod utiskom meca, ali nikad se ovako nisam osecala posle poraza, nisam tuzna zbog samog poraza, nego zato sto je definitivno bio umoran, spor i star

                      Ali, mozda uz dobar zreb, moze nesto vise da uradi na slemu (AO i W) jer tada ipak ima dan odmora, a to je kod njega trenutno bas bitno.
                      Ciejla sezona po meni ne lici na njega, cak ni taj AO iako ga je uzeo bilo je tu masu mucenja ali nakon AO bas krece pad, a posebno posle sezone sljake. Posle finala Sinsinatija sam prvi put vidio da je bez borbe, da ne moze nista da uradi, a Federer uvijek nesto uradi, uvijek se bori, pokusava, cak i kad je imao brejk prednosti u drugom setu vidjelo se da ne moze nista. I ova nedelja je prepuna oscilacija, on ce na suvu klasu dobijati meceve ali jednostavno kao da ne moze fizicki da parira vise, cistom snagom udaraca, servis je bas problematican, sto je nezapamceno kad se o njemu radi.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Ciejla sezona po meni ne lici na njega, cak ni taj AO iako ga je uzeo bilo je tu masu mucenja ali nakon AO bas krece pad, a posebno posle sezone sljake. Posle finala Sinsinatija sam prvi put vidio da je bez borbe, da ne moze nista da uradi, a Federer uvijek nesto uradi, uvijek se bori, pokusava, cak i kad je imao brejk prednosti u drugom setu vidjelo se da ne moze nista. I ova nedelja je prepuna oscilacija, on ce na suvu klasu dobijati meceve ali jednostavno kao da ne moze fizicki da parira vise, cistom snagom udaraca, servis je bas problematican, sto je nezapamceno kad se o njemu radi.
                        Pad je krenuo vec od finala AOa, taj 5.set nije ni smeo da se igra, onda je Roterdam izvukao na cistu zelju za no.1, IW je igrao ok, ali to sto nije uzeo titulu a imao mec loptu kao da je preseklo celu sezone jer posle toga on vise definitivno nije isti igrac.
                        Iskreno, jedva cekam kraj ove sezone, ako slucajno osvoji Bazel bice super i onda da vidim kako ce da pocne sledeca sezona, kad bude bio psihicki i fizicki odmoran. Moja neka teorija je da je jurnjava za prvim mestom mnogo uzela i da je zato bio i stegnut u mnogim situacijama, a ako sledece godine udje sa stavom iz 2017., onda je svasta moguce
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • U tenisu postoji balans udarci-trcanje(fizicki napor). Ako su ti udarci dobri neces se puno umarati.. Dakle jezgro problema kod Federera su udarci. Da je imao udarce me bi se mucio protiv raznih Aguta i Medvedeva i stigao bi sveziji u pf.. Mora on da poradi na udarcima i na mentalnoj snazi. Ne vidim da je fizicko nesto bog zan sta popustio, jednostavno u 38oj ne mozes vise da igras 2 sata dan za danom i da mislis da mozes dobiti 5 meceva u nizu..
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • opetujem,coveku je dosta tenisa
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by Fića View Post
                              U tenisu postoji balans udarci-trcanje(fizicki napor). Ako su ti udarci dobri neces se puno umarati.. Dakle jezgro problema kod Federera su udarci. Da je imao udarce me bi se mucio protiv raznih Aguta i Medvedeva i stigao bi sveziji u pf.. Mora on da poradi na udarcima i na mentalnoj snazi. Ne vidim da je fizicko nesto bog zan sta popustio, jednostavno u 38oj ne mozes vise da igras 2 sata dan za danom i da mislis da mozes dobiti 5 meceva u nizu..
                              Joj Fico, nemoj vise
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Iskreno - meni je žao kad tako neki epizodisti dođu do finala. Kakva god da je forma ovi najbolji uvijek pružaju maksimum kad igraju međusobno.

                                Comment

                                Working...
                                X