Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA Fantasy 2018/19

    Originally posted by Mihajlo10 View Post
    Zna li neko kako da obrisem tim na Espn fantasiju,moze li se to,ne svidja mi se na sta lici,nisam znao kako funkcionise draft pa mi nije po ukusu,hocu drugi tim da sastavim.
    Imam ja neku štelu, samo reci sta ti treba, hoces brisati, hoces da bude novi draft samo za tebe


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by MasHe; 16-10-18, 18:37.

    Comment


    • Ne vredi,pocelo je,igracu ove godine ovako,sledece cu znati kako sve funkcionise pa cu se prikljuciti ovoj nasoj ligi,hvala ti.

      Comment


      • Zna li neko može li da se vrati na stari dizajn sajta? Ovaj novi "moderni" mi kopa oči

        Comment


        • Kako funkcionise ovo bodovanje igraca na espn fantasy,da li ja mogu da s klupe ubacim igraca umesto nekog ko mi ne igra danas,pa tog sutradan kad mu je utakmica da ga vratim umesto nekog drugog koji ne igra to vece?

          Comment


          • Naravno da mozes, mozes unapred stavljati igrace koji igraju tog dana

            Comment


            • Koliko vidim, blokade i %fg sam odbacio u startu.

              Comment


              • Ne znam da li sam ikada igrao ovako neizvestan duel. FG% u 1 sut, isto skokova, FT% na granici, 2 ukradene. od 7-2 do 3-6 sve je moguce.



                Screen Shot 2018-10-22 at 03.17.31.jpg

                Screen Shot 2018-10-22 at 03.16.48.jpg

                P.S. Slabo se vidi da je postavljen attachment.
                Last edited by colchonero; 22-10-18, 02:20.

                Comment


                • Nismo ni Reise i ja mnogo bolji.

                  Comment


                  • Sranje, izgubih za jedan TO, a tu sam imao tri manje do sinoc. Vidim da mi je falila i jedna trojka za remi.

                    Comment


                    • Ovo je bas zanimljivo i neizvesno

                      Ovo mi je prvi fantasy ovog tipa pa sam napravio nekih pocetnickih gresaka na pocetku, slucajno istrosio sve trejdove jos u petak ... pogresne odluke koga na klupu su me kostalo, moglo i dosta bolje biti. Na kraju pobeda od 5-4.

                      Bice ovo zanimljiva sezona, srecno svima

                      Comment


                      • Papinator mi uze četiri kategorije sa tri igrača.
                        sigpic

                        Comment


                        • Jes da me zajebao sa bacanjima, ali nije los Griffin za fantasy.
                          sigpic

                          Comment


                          • Kako funkcionise to sa trejdovima,vidim da postoje free trejdovi i ovi kad medjusobno trejdujes u ligi,ali ne vidim da postoje neka ogranicenja.

                            Comment


                            • Prepolovi mi se tim već u drugu nedelju. Da namjestim ja postave dva mjeseca unaprijed, pa kad se oporave Barton i Dan da počnem opet da pratim.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ali jebem ti dan, kakavo je ovo ekipa Dale?

                                Dale je Srdjan od prosle godine.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X