Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2018/19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa naravno, sto da ne

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Ja sam tebi davao Tompsona za Mičela, ne ti meni, ni to nisi prihvatio. Ne znam okle ti to da si ti poslao taj trejd.

      Ne znam kako možete da opravdavate ovaj trejd. Ako vam se ne igra, ostavite bar druge na miru da uživaju u igrici.
      nisam htio da ti uzmem miljenika

      Comment


      • Tek sada vidim da je Wendell out nekoliko nedelja. A jbt, sad mi krivo zbog trejda, šta si ga imao desetak dana samo... Stvarno mi je krivo, fantasy može da bude baš okrutan nekad.

        Obavezno nam treba IR slot od sledeće sezone

        Comment


        • Ma što krivo da ti bude, fantasy lutrija, jbg. Šta tek Dale da kaže što je dao Kawhia i Jruea za LeBrona i Teaguea

          Ja bih inače Rubia u FA bacio da niko nije prihvatio trejd. Nisam ga mogao čekati.

          Comment


          • Kada se poradujem sto Kalinic ide na klupu, pa mi papi kaze za AD.

            Comment


            • To prvo ce ti teze pasti nego AD, kad u debiju promasi 2x s metar.

              Spoiler
              DON ALVARO!
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Znaci MRS U PICKU MATERINU, najgora fantazi sezona ikad.

                RIP Oladipo

                Comment


                • Zar smo mi oduvek igrali PO seriju na dve nedelje?

                  Taman sam hteo da dropujem Lava, kad ono nekom bih bas pomogao jer sam mislio da se PO zavrsava u nedelji nakon AS.

                  Prvo sam se utripovao da traje tri, ali onda sam video da je to AS nedelja.

                  Edit: Bolje da sam ga dropovao pre dva meseca. Ovako rado bih da ga dropujem, ali nekog sa vrha cu da pojacam jer ce ga cekati. Bas sranje situacija, znacio bi mi vise Bjelica u rosteru no on.
                  Last edited by Ricma; 26-01-19, 09:37.

                  Comment


                  • je je dvije nedjelje

                    Comment


                    • Prosle godine je bilo 2 nedelje sigurno, a mozda i pretprosle.
                      sigpic

                      Comment


                      • Red bi bio da se polako zatvara bolnica pred PO. Ove nedelje sto Out sto dtd AD,Horf, Temple, Bazemore (izbacen,nece skoro), Kuzma, Nance

                        Comment


                        • Pa dropuj Ricma, ako ti tako odgovara. Nema smisla da ga trpis ako ti ne doprinosi nista. Pa ce sledece sezone dobro da se razmisli za uvodjenje IR-a. IR treba da postoji, bas zbog ovakvih situacija ako se povredi neki igrac iz prve tri runde. Zar nije dovoljno sto se TOP pik povredio, jos ga treba trpeti citavu sezonu...
                          Igram jos u dve lige gde imaju po 2 IR mesta, mislim da bi trebalo da se uvede makar jedno mesto.

                          Comment


                          • Velika neozbiljnost u ovoj ligi. Tipa tim Diamantidis pre dva kola protiv mene je sabio, menjao igrace i dobio me 7-1-1... Sada kada igra protiv mog konkurenta za PO, cese muda, nista ga ne zanima, jer naravno izgubio je sanse za PO, a moze lagano da se namesti postava i za unapred mesec dana. Tako sam mogao i ja nakon povrede Vola kao pika prve runde i njegovog zavrsetka sezone da batalim sve. A pre povrede timove koje sam pobedio, naravno ispastaju. Velika neozbiljnost.

                            Comment


                            • Ne mozes me pobjedit a imam 4 ozljedena i jos places

                              Comment


                              • Stvarno ne kontam poentu posta.

                                Diamantidis je igrao proslo kolo protiv Uzica (covjeka koji je osigurao PO prije vjerovatno 3-4 sedmice), a mec protiv mene (tvog konkurenta) pocinje tek veceras, pa ako ti nije problem objasni nam sta ti konkretno znaci to protiv tvog konkurenta ne mijenja igrace ?

                                Ovo je jedno peta zamjerka koju ti imas za ovu ligu otkako je pocela, najmanje.

                                I btw. necemo ni ti, ni ja vidjeti PO, jebene povrede.
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X