Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda 2019/20 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad neka pregore i to je to. Mi ne srljamo, očekivano.

    Možemo mi da predjemo centar, ali su prebrzi. Nema potrebe da im dajemo prostor. Autobus pa neka igraju.

    Comment


    • "Nisu videli" ... Znači sledi kradja. Korner je video svako.

      Ovaj debil će opet dobiti crveni majke mi moje. Kakav čobanin ovo nisam video skoro.
      Last edited by Cassius Clay; 27-08-19, 20:18.

      Comment


      • Ume i Vukan da proda abrakadabra dribling.

        Comment


        • Pa zašto ga ne obori Milunoviću na 30m od njihovog gola nego od svog?

          Comment


          • Vide li Milunovića bije tipa 10 metara i vuče. Zaradio dva žuta za redom

            Comment


            • Originally posted by 7528. View Post
              "Nisu videli" ... Znači sledi kradja. Korner je video svako.

              Ovaj debil će opet dobiti crveni majke mi moje. Kakav čobanin ovo nisam video skoro.
              Ko bajagi nisu videli korner.

              Milunović je rizičan poput ruskog ruleta.
              Last edited by Karamazov; 27-08-19, 20:21.

              Comment


              • Rodić kao junac. Brate kako ih tako povuče. Mateo će igrati kod Vladana zauvek. Defanzivno odličan.

                Dobijamo crveni 300%. I sad će neko spičiti golčinu. Uvek smo ovako glupo primali golove.

                Comment


                • Ne možemo dobiti skok.

                  Zbog toga i Degenek dobija žuti karton.

                  Comment


                  • Greška je puštanje Vujadina. Bolji su tandem on i Degenek. Vujadin nije gubio duele vazdušne.

                    Comment


                    • Ne valja što oba štopera imaju žuti. Plus moramo nekako do gola, ne može se ovako igrati.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Moramo do gola zbog? Mislim rezultatski ne moramo.

                        Comment


                        • Sve ničije lopte su njihove, ko da ih ima dvadeset na terenu.

                          Comment


                          • Kakva partija Kanjasa i Alekse za sada. Sve pokrivaju.

                            Comment


                            • Originally posted by 7528. View Post
                              Moramo do gola zbog? Mislim rezultatski ne moramo.
                              Zato što ako nastave da napadaju i da imaju posed lopte kao da igraju kući primićemo prvi gol i moguće da ćemo ući u paničnu igru.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Mi nikada ne igramo na posed. Mogu da daju i kada napadnemo, a mi da napadamo i ne damo. Sve je to isti kurac.

                                Crveni nam ne gine.

                                Comment

                                Working...
                                X