Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda 2019/20 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pankov Mudonja onaj pravi, izvorni. Boki kralj nas izvukao, žao mi što je Marin zveknuo u stativu a videlo se iz aviona da će Jovanča i Simić da promaše. Uzentali se, Jovanča celu utakmicu u kontraritmu, naš najlošiji pojedinac, e da i Jevta ogroman promašaj (ni Vukanović nije nešto bolji ali je jači u duelu i čini mi se brži). Žander je bio odličan i od kako je ušao na njemu su napravljena tri žuta kartona od kojih je jedan bio drugi tj crveni, Ivanić me kupio iako nisam bio da on dođe u Zvezdu jer on u 90 i nekom minutu dva puta iznese loptu do 20/25 metara od njihovog gola, bori se i trči u svakom trenutku.
    Au kako sam radostan jbt....komšije čuvajte se sutra sudija.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      komšije čuvajte se sutra sudija.
      Nije sutra nego prekosutra.

      Comment


      • Originally posted by Stojanče View Post
        Nije sutra nego prekosutra.
        Jbg greška u vremenu odigravanja ali namera i upozorenje nisu greška. Jako sam besan zbog po meni vidljive tendencije i različitog kriterijuma i za očekivati je da se sličan scenario desi i u Turskoj.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Borjan, Gajić, Milunović, Pankov, Rodić, Jevtović, Petrović, Vulić, Simić, Krstović, Tomane.
          Očekivao sam i Žandera a potajno sam se nadao i Nikoliću.

          Comment


          • Svaka čast Spartaku iz Subotice, mnogo bolji teren nego klošari iz Danske. Milina je igrati protiv kluba koji je prošle godine izbacio Spartu iz Praga. Prelepa travnata podloga ;)

            Comment


            • Na prvu mi se sviđa igra Tomanea.

              Comment


              • Stojanče vide li prijem Tomanea i ostavljanje Jevtoviću? Bruka igrač. Krstović i Njegoš super.

                Evo Spartak 1-0. Sad ćemo to brzo prevesti, inače će se prvo lice Spartaka ubiti od tuge.

                Comment


                • E do mojega, fino izvoza Milunovića.

                  Comment


                  • Originally posted by 7528. View Post
                    Stojanče vide li prijem Tomanea i ostavljanje Jevtoviću? Bruka igrač. Krstović i Njegoš super.
                    Odličan je Tomane. I Krstović nije loš, deluje mi da će biti korisniji od Jevtovića.

                    Digla se buka oko Jevtovića prošle sezone a deluje mi da je momak prosek.

                    Ništa posebno.

                    Comment


                    • Krstović sada već boljia investicija kao i Njegoš od npr Jevtovića i Gajića. To su te kombinacije na koje plaču navijači CZ.

                      Isto kao i Jovančić iz lige, Milić, Vulić, itd. Vukanović, Srnić, sve pristojni igrači.

                      Ti kada vidiš nas zajebu ili stranci ili povratnici. Pavkovi i Pankovi se isplate brzo.

                      To govori da je naša liga kvalitetna nego nema ko da je gleda, da ima, bilo bi i ulaganja.

                      Ovi što se vade na kvalitet fudbala, puni su stadioni u Engleskoj u nižerazrednim ligama. To je kultura odlaska na stadion.

                      Comment


                      • Loša ova postava. Previše se tumba tim.

                        Comment


                        • Simić je očajan kod ovakvih situacija a sada je bio i sebičan.

                          Comment


                          • Klošarčina. Mali Krstović greši ali mi se više svidja od Simića jer za razliku od njega deluje kao sportista i kao da je stariji 5 a ne mladji 5 godina. Jači je fizički i od Joveljića ali kvalitetom zaostaje dobrano.

                            Comment


                            • Bravo Vuliću!

                              Tako se to radi.

                              Comment


                              • Hvala Bogu. Ne sme Randjelović da se ponovi. Samo kupovati najbolje iz lige i nema zime. Babe narikače koje kukaju na kombinacije, nek gledaju Donalda kako greje klupu u Malatijasporu.

                                Comment

                                Working...
                                X