Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda 2019/20 live

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam da l' ovaj komentator sa Arene ima obavezu da laže,
    ili on zaista misli da smo mi dobro igrali većim delom meča.

    Da se ne zajebavamo mi ne umemo da rutiniramo ni HJK Helsinki nakon 2:0 kući.
    Znači ni na nulu protiv ovih duduka ne umemo da odigramo.

    Nemojmo se zanositi, od ovoga teško može bolje.


    Zbog mnogih prethodnih godina i nesrećnih poraza,
    mi smo zaslužili sreću koja nas je obilato služila (uz veliki fanatizam i disciplinovanost),
    protiv Krasnodara, Salzburga, pre toga Kelna....
    Ima još toga.
    Vratilo nam se za relativno skorašnje nedostatke sreće i koncentracije protiv Bordoa, Strazbura,
    ali za redovno učestvovanje u grupnim fazama u UEFA takmičenjima
    potrebno je malo više od srećnih okolnosti i jednog igrača koji je na nivou UEFA Group Stage fudbala.

    Comment


    • Užasna igra već 7-8 meseci. Nije to ništa od juče.

      Ranijeri donese PL pa popije otkaz, ovaj malo falilo da bude svetac.

      Ne može braćo Srbi i onanija na privatizaciju i da se posluje surovo i bez emocija, i dizanje u nebesa sa sentimentima prema treneru.

      Ili ili.

      Ne sme Terza da prelomi jer nije privatan klub, Mamić bi ga precrtao dok kažeš keks. Mamić>Terzić mada je to delom jer ciganska javnost >>>purgeri.

      Ali leteo bi sigurno.

      Jbg Jaqen, mora još da se raspadne da bi ljudi shvatili. Sporo kapiramo.

      Miloju hvala do neba, da se razumemo. Jednostavno dodje kraj i Vengeru u Arsenaly, dodje i Gvardioli u Barseloni, svemu dodje kraj.
      Last edited by Cassius Clay; 31-07-19, 18:59.

      Comment


      • Stojković je blago reći očajan a za njim kaskaju Rodić i Ben. Sada postaje potpuno jasno zašto Milojević traga i pokušava da izmisli desnog beka.
        Zasluženo smo izgubili, igra totalno pičkasta do primljenog gola onda nas je sreća pogledala te nismo primili drugi gol i raspali se, izjednačili smo i samozadovoljno čekali da sudija svira kraj. Igra bedna, kako će izgledati protiv ozbiljnog protivnika ne znam i "nisam živ" da to vidim.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Da sam posle prvog derbija rekao Miloje odlazi, da sam odmah snimio Boaćija, i ne, vi kažete to je naš junak, neka je prevario Uroša... Ma evo ...

          Comment


          • Danas oba beka očajna. Pogotovo Stojković. Jbg bio odstranjen pa se naprasno vratio. Rodić je bio pred evro transferom ali sve se izjalovalo.
            Tako je meni cele prošle sezone gledajući Miletića i Uroševića.
            Protiv Kopenhagena biće veći fokus i ozbiljnost na delu ali isto tako i mnogo mnogo kvalitetniji takmac nego što je HJK.
            Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 31-07-19, 19:15.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Comment


                • Borjan, Gobeljić, Degenek, Milunović, Rodić, Kanjas, Jovančić, Ivanić, Marin, Vukanović, Pavkov.

                  Na klupi: Popović, Panković, Boaći, Babić, Žander, Simić, Ben.
                  Ipak bez Bena.

                  Vukanović umesto njega.

                  Ajmo Zvezdo!

                  Comment


                  • Gledam sad našu utakmicu sa Arsenalom na Areni.

                    Stvarno smo odigrali odlično, disciplinovano a i vala imali smo par dobrih prilika za gol.

                    Donald i Krstičić odlični na sredini terena. Briljirali su Le Talek i Savić.

                    Comment


                    • Pavkov... !!!

                      Može neko link da mi pošalje ali da ne treba nikakav plejer? Hvala.

                      Comment


                      • Ako si registrovan na RTS Planeti najbolje da tu gledaš utakmicu.

                        Comment


                        • Bas je prenatrpano, podseca na Krasnodar. Stepeniste vec popunjeno, a ljudi neprestano hrle. Opet ce da se se stoji "na glavama" ljudi. I istok deluje pun zapad ima jos malo pre svega VIP deo i do juga. Uh kako su ljudi krenuli da pristizu skocila temperatura za 5 stepeni bar.

                          Ajmo Zvezdo do pobede, samo pametno i hrabro.

                          Comment


                          • Evo i YT linkova:



                            Comment


                            • Jesu li slobodni oni prolazi na tribinama?

                              Comment


                              • Ma nista nijee slobodno na severu ja sam odmah do stepenista i ne mogu ni da se okrenem a jos ulaze. 100 stepeni.

                                Comment

                                Working...
                                X