Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Može, isto pregotivan tim. Pitsburg bi trebao da trejduje Antonia i da pojača odbranu. DžuDžu je buduća zvezda, jeste Antonio strašan ali očigledno je nezadovoljan, a i Pitsburgu očigledno napad nije problem.

    Comment


    • AB neće u Indi. Indi već ima jako dobrog no.1 risivera, a dva no.1 risivera u istoj ekipi ne ide.

      Što se tiče SF. Verujem da će putem trejda jedan od dvojice AB ili OBJ završiti tamo.

      Comment


      • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
        Čekaj...Brownsi imaju fanove. Ne mogu da verujem. Napokon sam našao jednog. Nije baš jednorog ali je next best thing
        Pazi, krenuo da pratim NFL od proslog SBa, izabrao sam Brownse kao ekipu za koju cu navijati jer je Cowherd toliko hejtovao sto su Brownsi izabrali Mayfielda ispred Darnolda, da je ono bilo nepodnosljivo. Vidim i sad podbada Colin a sad mi se svidja i mentalitet, i dawg pound fazon, i pravac ekipe. Dorsey radi sjajan posao za sada, samo da Kitchens uspe kao HC i da se jos malo nadograde talentom

        Comment


        • Lepo si izabrao. Ja se šaltam non stop, ne bi me čudilo da predjem na Bafalo ubrzo. Doduše one timove koje mrzim njih mrzim zauvek, tu nema priče.

          Patriote, Džajantsi, Redskinsi, Falkonsi, Tampa, Bengalsi, Minesota, Dalas naravno(najodvratniji tim), Čardžersi, Džetsi, Majami, Arizona, Džeksonvil, Tenesi, Pantersi.. to uvek protiv navijam, uvek.

          Ali me interesuje ko ima najviše navijača u Srbiji? Video sam neke momke u duksevima Karoline, verovatno su počeli da furaju posle SB sezone Kema. I zbog njegovog rep fazona.

          Sem toga mislim da NEP, Grin Bej i Pitsburg imaju najviše jer se nekako najviše i prikazuju koliko mi se čini.

          I verovatno Filadelfija, video sam prošle godine neke i poznate ličnosti navijale za Filu, sad sa li zbog Iglsa kao takvih ili jer igraju protiv Patriota, ko zna..

          Comment


          • Ne znam, ja bih rekao da Patriote ipak imaju najvecu bazu navijača, suviše su bili uspešni u poslednjih 20 godina pa su time privukli ljude.

            Hahaha mrzis maltene ceo NFC East sem Filadelfije

            Comment


            • Ček, zar ljudi stvarno redovno slušaju onog Colina i obraćaju pažnju na njegovo rutavo mišljenje? Pitam pošto znam da ovo nije prvi put da se spominje na temi...

              Taj lik mene iznervira kada jednom godišnje uđem da odslušam gostovanje Billa Burra. Srećom volim pravog gosta pa ga ovaj stavi na mjesto.

              Comment


              • Patsi u Srbiji imaju najviše navijača. Razlog je taj što su, u vreme kada su prvi put krenuli prenosi NFL-a u Srbiji ( na starom trećem kanalu RTS-a ) patsi kao apsolutni autsajderi osvojili svoj prvi SB. To je narativ koji privuče ljude. Steelersi, Giantsi i Green Bay imaju dosta navijača.

                Comment


                • Originally posted by Bastia33 View Post
                  Ček, zar ljudi stvarno redovno slušaju onog Colina i obraćaju pažnju na njegovo rutavo mišljenje? Pitam pošto znam da ovo nije prvi put da se spominje na temi...

                  Taj lik mene iznervira kada jednom godišnje uđem da odslušam gostovanje Billa Burra. Srećom volim pravog gosta pa ga ovaj stavi na mjesto.
                  Iz dosade tebra, da prodje brze dan a i svakako Skip i Shannon > Colin

                  Comment


                  • A jedno pitanje, pošto sam isprosipao kofu govana po Rodžersu ove sezone, ako zaigra sledeće kao pre 2-3 godine,

                    da li je ON najtalentovaniji qb u ligi i dalje ili je - MAHOMS?

                    Znam, rano je suditi, sve je to ok, ali Mahoms je onaj qb koji će ostaviti dubok trag u NFL-u sigurno.

                    Opet kažem da jeste rano, ali verovatno ćemo imati priliku da poredimo 2 najtalentovanija qb ikada, za sada.

                    Što znači da AR više neće imati ni neprikosnovenu titulu najtalentovanijeg. Meni je ono no-look dodavanje perverzija, imao je takve poteze, brutalne, toliku preciznost u pokretu, da je to neverovatno.

                    EDIT: Nije da talenat Rodžersa zavisi od igara ali malo se pričalo o tome ove sezone jer je GB loš. Da su obojica dobri verujem da bi to bila jedna od glavnih tema.

                    Vole Ameri da prave rivalstva ili "naslednik Rodžersa" priče samo ove sezone je to bilo u drugom planu.
                    Last edited by Cassius Clay; 11-01-19, 16:05.

                    Comment


                    • @Uros

                      Zasto ne volis Tampu? ja sam bas kao klinac birao njih u igrici,jer mi se svideo grb

                      Sto se tice navijaca, danas me asistent video u kapi GB-a i pitam ga za koga navija,on kaze za Patriote. Poceo da prati bas u tom periodu kada je krenulo na trecem kanalu i era Patriota.

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Interesantna statistički podatak, da ko je bacio preko 50 TD u sezoni nije osvojio SB.. Do sada dva puta se desilo da ne dodju do samog kraja Peyton Manning i Tom Brady.. Da vidimo da li će ista sudbina zadesiti i Mahomesa..

                        Comment


                        • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                          Patsi u Srbiji imaju najviše navijača. Razlog je taj što su, u vreme kada su prvi put krenuli prenosi NFL-a u Srbiji ( na starom trećem kanalu RTS-a ) patsi kao apsolutni autsajderi osvojili svoj prvi SB. To je narativ koji privuče ljude. Steelersi, Giantsi i Green Bay imaju dosta navijača.
                          Ubedljivo najvise, cak sam i ja koji mrzim Patriote sad isto kao "navijao" za njih kad sam ko klinac gledao prvi put NFL na trecem jer sam bukvalno samo njih gledao tad. Posle toga nisam gledao neko vreme i kad sam opet poceo oko 2008 poceo za Ravense. Al menjace se to polako, te generacije koje su tad pratile vecinom navijaju za Patriote evenutalno za jos neke od tih popularnijih tipa Packersi zbog Farva i slicno. Sad kako su prenosi postali pristupacniji i kako odlazi polako Brady (nadam se) i kompanija, bice sve vise navijaca i drugih timova.

                          Comment


                          • Hvala bogu da Nick nastavlja

                            Comment


                            • Novi DC Bearsa-Chuck Pagano
                              Last edited by Cassius Clay; 12-01-19, 07:28.

                              Comment


                              • Odlican potez Bearsa, verujem da ce i sledece sezone nastaviti po starom sto se odbrane tice. Chuck je bio odlican u Ravensima pre par godina.

                                Comment

                                Working...
                                X