Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navijao sam za Filadelfiju, ali mi je uvek zao kikera kada promasi u zadnjoj sekundi

    Comment


    • Tačno sam znao majke mi!!!!! Nik Folsa čuva Bog. Hristos se rodi!

      Bravo Fols!

      Comment


      • Jebace mu majku majcinu

        Comment


        • Omg,da se ubiju ljudi i ovi sto su cekali 1
          sigpic

          Comment


          • Comment


            • Trejduj Wentza za 3 pika prve runde, gradi sistem oko ove budale hahahahah

              Comment


              • Najveci fazon nad fazonima, da Fols ponovo uzme SB

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Venca će trejdovati pre ili kasnije, čovek je od stakla.

                  Comment


                  • Koliko sreće na kraju za neverovati. Preseklo ga je ovim time-outom ahahaha a pre toga lagano ubacio.. Gledam sada da je protiv Lionsa pogodio 4 puta stativu, voli čovek jbg..

                    Idemooo Nick po još jedan..

                    Comment


                    • Originally posted by BogdanB View Post
                      Najveci fazon nad fazonima, da Fols ponovo uzme SB

                      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka
                      Ubice ih Bris ko zeceve mislim ono opet nikad se ne zna sa ovima
                      sigpic

                      Comment


                      • Ako i posle ovoga ne bude starter sledeće sezone neka se ubiju.. Pa neka bude Wentz do neba perspektivan i ne znam šta još ne može biti ispred Folesa posle prošle sezone i evo i sada ima priliku doći do novog SB..

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Venca će trejdovati pre ili kasnije, čovek je od stakla.
                          Ne vidim nacin da objasne navijacima trejd Folsa, a i svlacionici, bez obzira na ishod meca protiv Nju Orlinsa, gde ce verovatno da puknu

                          Comment


                          • Odlično odlično. Otpao Čikago, dolaze Iglsi u Superdom na silovanje. Još će Dalas imati podršku u LA, odlično se sve razvija.

                            Iskasapimo Filadelfiju, iskasapimo posle Remse ili Dalas i u SB Kanzas / Čardžersi - sad ako se ne uzme, neće Bris uzeti nikada više.

                            Ma nema šanse posle ovoga bilo kome da objasne. Čovek postaje urbani mit.

                            Comment


                            • Ako NO ispadne, @Uros zavrsava na aparatima

                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Završio sam i protiv Minesote prošle godine. Baš sam se brzo primio na Sejntse, počeo bezveze da ih pratim posle onih 0-2.

                                Završavao sam zbog Stilersa što ne bih i zbog Sejntsa, ali ne verujem da Filadelfija može da nas pobedi. Ipak je Superdom najbolji domaći teren, jedan od sigurno.

                                Comment

                                Working...
                                X