Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Morace odbrana da napravi neki scoring play

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Treba neka varnica Baltimoru,ne mora da znaci da bi Flako doneo nesto,naprotiv al opet treba ga ubaciti sta znam,uglavmom simpatije su mi vise ka Riversu i kompaniji
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Miki28 View Post
        Morace odbrana da napravi neki scoring play

        Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
        Teško kad Čardzersi igraju ovako bez mnogo rizika. Znaju i oni gde je najveća opasnost. Vidiš da Rivers ne baca pasove duže od 10 jardi.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Joj, gasim ovo. Sad će sva krivica na malog, a kad matori sa Davonte Adamsom i Džimi Gremom ne uradi ništa, svi su krivi sem njega. Od Majka Mekartija do trenera lajnbekera.

          A kada Džekson ima kurac od napadačkih opcija - izbaci malog, mali je kriv.

          Mislim nije problem izbaciti ga, nego te osude i sranje po klincu, baš mi mrsko slušati.

          Hajde da penzionišemo rookie qb, sram ga bilo, ima brutalan hvatački korpus. Ko su ono WR u Baltimoru, Krebtri i još neke anonimusare?

          Comment


          • Evo odbrane.

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Last edited by Miki28; 06-01-19, 19:56.
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Joj, gasim ovo. Sad će sva krivica na malog, a kad matori sa Davonte Adamsom i Džimi Gremom ne uradi ništa, svi su krivi sem njega. Od Majka Mekartija do trenera lajnbekera.

              A kada Džekson ima kurac od napadačkih opcija - izbaci malog, mali je kriv.

              Mislim nije problem izbaciti ga, nego te osude i sranje po klincu, baš mi mrsko slušati.

              Hajde da penzionišemo rookie qb, sram ga bilo, ima brutalan hvatački korpus. Ko su ono WR u Baltimoru, Krebtri i još neke anonimusare?
              Džekson je t-r-u-b-a. Znalo se i pre drafta, zna se i sada.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Miki28 View Post
                Evo odbrane. Daj Flacka

                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                Dobro si osetio.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Moraju ovdje pientirat, sta god

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Volim kad QB trci ali da samo to radi, sramota

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Jbte, ne mogu 10 jardi da osvoje celu tekmu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ne može ovaj ništa da uradi, džaba je sve morao bi Flacco što pre na teren da imaju barem koliko toliko šansi pasom ako ništa drugo.. Jackson je pročitan jer ide samo trčanjem ništa drugo kod njega ne postoji.. Džaba ti Uroše verovanje u malog, nisi u pravu kod ovoga nikako.

                        Volim kad QB trci ali da samo to radi, sramota
                        Upravo ovo, QB MORA imati pas, bez toga je truba nažalost..
                        Last edited by Lord Aleksoni; 06-01-19, 20:02.

                        Comment


                        • Originally posted by Crni Đorđe View Post
                          Džekson je t-r-u-b-a. Znalo se i pre drafta, zna se i sada.
                          Ne bih rekao da bolje znam od ljudi koji se bave fudbalom 24/7 u Rejvensima. A i ušao je u plej of. Nije mu neki plafon ogroman, ali mlad je i ima dosta mesta za napredak.

                          Meni je Džoš Alen omiljen i tu nema govora. I bolji je trkač, i jači, i ima ručerdu koju treba da obuzda, ali ovaj mali je taman za Baltimor.

                          Nemaš ti ovde neke hvatačke opcije da bi to delovalo svetlucavo. Realno nemaš. Sigurno postoji razlog zašto on igra a ne Flako.

                          Ja ne kažem Aleksoni brate da on igra dobro, nego da se ne sere po njemu premlad je. A uveo je timu PO, i to je nešto. Da nije dorastao - nije, ali ne treba ga otpisati za sva vremena zbog ovoga.
                          Last edited by Cassius Clay; 06-01-19, 20:03.

                          Comment


                          • Večeras se potvrđuje što se analizira već nekoliko nedelja - tračenje Ravensa nije RPO i nije read, već šema.

                            Lamar ne čita ništa, položaj LBova nije bitan, akcije su unaprijed određene i šta god LB-ovi urade svi igrači Ravensa znaju šta se radi sa loptom i prije snepa. Mnogo tužna istina, ali doduše realan scenario jer je ovaj napad ugrađen u igru zajedno sa QB-om u sredini sezone i vjerovatno nije bilo druge opcije za Ravense, pošto se više dimenzionalne akcije moraju trenirati cijeli kamp i predsezonu sa istom grupom ljudi. Bravo za Chargerse i sjajan game plan, edge i DT su u ovakvoj igri jako bitni i oni su ih doveli u disciplinu, ako njima nešto promakne hvataju na drugom nivou tri-četiri nevjerovatno pokretna LB-a

                            Comment


                            • Ova odbrana Baltimora zasluzuje da nesto napad uradi.

                              Sve im radi, kako ST tako i odbrana ali napad tj QB je neiskusan

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Miki28 View Post
                                Ova odbrana Baltimora zasluzuje da nesto napad uradi.

                                Sve im radi, kako ST tako i odbrana ali napad tj QB je neiskusan

                                Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                                A koje su to igračine u hvatačkom korpusu ili koji je to strašni rb? Evo Bastia je baš lepo objasnio.

                                Comment

                                Working...
                                X