Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko mi nije jasno zasto na 1 and goal sa nekih 7 jardi, ti svaki put trcis... ajde Cardzersi, ajmo Filipe po SB

    Comment


    • Kakva rovovska utakmica. Odbrane za sad dominiraju. Dzekson deluje totalno pogubljen, dok sa druge strane Rivers uopšte ne baca. Čudna tekma za sad.

      Biće veliki hendikep ako se Gordon ozbiljno povredio.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Rivers se za sada ukenjao, plasi se da baci pas koji je duzi od 10 jarda. Morali su bar jednom da poentiraju TD-om do sad
        Last edited by LejkerBoy; 06-01-19, 19:06.

        Comment


        • Morao bi Filip na iskustvo da odradi ovo, Džekson jeste novajlija u plejofu ali sve je moguće

          Comment


          • Ne postoje Rejvensi u napadu. Odbrana odrađuje svoj deo.

            Mora Dzekson da se probudi. Bilo kakvi poeni pre kraja poluvremena bi mnogo značili. Čardzersi imaju prvi loptu u drugom poluvremenu.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Na koju foru ono nije bio pass interference?

              Da Chargersi nisu kretali sa ovako povoljnih pozicija, pitanje da l bi poen videli u prvom pol. [emoji3]

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • Baš je oku lijepo gledati disciplinovanu odbranu.

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Na koju foru ono nije bio pass interference?

                  Da Chargersi nisu kretali sa ovako povoljnih pozicija, pitanje da l bi poen videli u prvom pol. [emoji3]

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                  Pretpostavljam da nisu bacili zastavu jer je lopta išla u aut, ne bi pala u teren.

                  Ali nema šanse da je ovo legalno iako je QB izašao iz pocketa

                  Comment


                  • Originally posted by p4p1 View Post
                    Na koju foru ono nije bio pass interference?
                    Ne znam da li je moguće da sudije nisu ono videle. Prvo ga je držao, pa posle i gurnuo.

                    A imao je Rivers samog Gejtsa na drugoj strani za čist TD.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Rivers se ukenjao od ove odbrane, a za Boltimor, ne bi me cudilo da vidimo u nekom trenutku Fleka na mestu QBa

                      Comment


                      • Jaki su Čardžersi baš, u pravu je bio Kolin za njih. Ovo ako prodju Rejvensi, idu do kraja možda. Ipak im je ovo verovatno najteži protivnik, najkompletniji. Jer ne mogu da upravljaju satom tako dobro kao što bi radili protiv odbrane Čifsa npr.

                        Comment


                        • Ne mogu oni napad da organizuju. Ne znam da li su prešli na polovinu Čardzersa na ovoj utakmici.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Sve to može jedan TD da promeni makar bio i defanzivni. Tu je i Taker koji može sa 50+ da tuče, ništa ovde nije gotovo.

                            Comment


                            • Naravno, i nadam se da će biti tako, da dobijemo neizvesnu tekmu do kraja. Ali ovo do sad baš loše deluje.

                              Ne znam da li mogu da smire glavu Dzeksonu u ovoj pauzi.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Filip se sada malo oslobodio i bacio par dobrih kratkih lopti, a ima sreću što mu je Gates tu, odličan TE.. Morao bi Flacco da igra u drugom ima iskustva u ovakvim mečevima a Jackson blago rečeno očajan u pass pokušajima samo ide na trčanje slabo je to..

                                Comment

                                Working...
                                X