Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahahahahaha pa bolje da ode pik na njega nego na nekog smrada smrdljivog kao sto je Bell.

    Kittle je cudoviste. Jos kad se vrati Jimmy G bice tu jardi koliko volis

    Comment


    • Sjebase sudije Klivlend, u drugoj cetvrtini skidaju cist fumble return TD Browns-ima

      A jbg Baker, lose odigrao na ovim poslednjim pokusajevima, ali mi nije jasno zasto nisu trcali na 1st i 2nd down, ono, falilo im 5 yd za dobru poziciju za 3pt

      Svakako sam zadovoljan sezonom Browns-a, mora da se pojaca jos malo OL, DT pozicija i CB nasuprot Ward-a.

      I da #keepWilliams i #keepKitchens

      Comment


      • Mayfield postavio rekord za broj bacenih TD-ova u ruki sezoni 27.

        Mahomes ladno bacio 50... no ajde, odigrao decko jednu totalno nebitnu utakmicu prosle sezone pa nije vise ruki

        Comment


        • Navijam da Colts i Sehawks prodju dalje... Mislim i da Chargersi idu dalje i ako tu navijam za Baltimor jer mi se bas svidja kako igra Lamar Jackson. I u ovoj poslednjoj navijam za Filadelfiju ali ocekujem pobjedu Cikaga.

          Comment


          • Isto tako. Jedino mi za Čikago neće biti krivo i mislim da prolaze, ali bih voleo da ispadnu jer ne bih voleo da se Sejntsi ukrste sa Čikagom pa ni u Superdomu.

            Indijanapolis bi trebao da dobije Teksanse, mislim da će Baltimor dobiti Čardžerse. Ko pobedi tu, ide u SB po meni.

            Kanzas ima neozbiljnu odbranu, Indijanapolis je baš mlad, Patriote nisu kao pre, eto Baltimor, Kanzas i Čardžersi, klanje.

            Ko sme otpisati onog ludaka Mahomesa iako ima 0-4 u jačim utakmicama, mislim da on uvek odradi svoj posao nego odbrana je ta koja je očaj, pogotovo seknderi.

            Sijetl mislim da prolazi, ipak je Dak preslab qb, uvek fambluje, uvek neku glupost napravi.

            Zamislite finale Čikago - Baltimor Trubiski i Džekson trče a odbrane se kolju. 4-2 za Baltimor, 2-1 u sejftijima, kraj tekme.

            Comment


            • Zanimljivo da nijedna ekipa koja je pobedila New England Patriots nije usla u playoff: Jaguars, Lions, Dolphins, Steelers, Titans.

              Comment


              • Pogresice Browns-i ako potpisu Majka Mekartija kao HC, uopste mi se ne bi svidelo njegovo dovodjenje

                Comment


                • Comment


                  • Originally posted by LejkerBoy View Post
                    Pogresice Browns-i ako potpisu Majka Mekartija kao HC, uopste mi se ne bi svidelo njegovo dovodjenje
                    Majk je mnogo bolji nego što su ga ljudi predstavili. Evo videćemo gde će Grin Bej biti bez njega. Samo, mislim da je bolji fit za Džetze i za Darnolda.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Majk je mnogo bolji nego što su ga ljudi predstavili. Evo videćemo gde će Grin Bej biti bez njega. Samo, mislim da je bolji fit za Džetze i za Darnolda.
                      Uki zvani evo videćemo[emoji16]



                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Comment


                        • Svaki osim Gasea je očekivan. Gase je baš šok. Sad su Doplhinsi na nuli i sa QB-om i sa trenerima, ne pretjerano atraktivan roster da privuku top kandidata, a posle ovog od Tannehilla će dobiti neku stvar.

                          Comment


                          • Comment


                            • Čisto neka stoji.



                              Imaćemo za vikend neke dobre tekme.

                              Gledao sam i raspored. Čak 3 od 4 utakmice nisu u kasnom terminu, što je odlično za nas koji nismo noćne ptice.

                              Mislim da u subotu u pola 11 kreću Hjuston i Koltsi, pa posle u 2 i 15 - Sijetl i Dalas. U nedelju u 7 - Rejvensi i Čardzersi, i za kraj u pola 11 - Bearsi i Fila.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Majk je mnogo bolji nego što su ga ljudi predstavili. Evo videćemo gde će Grin Bej biti bez njega. Samo, mislim da je bolji fit za Džetze i za Darnolda.
                                Moguce je i da je Majk potcenjen, ali mislim da nije fit za Browns-e Samo da ostave Kitchens-a kao OC, procvetao je Bejker kod njega

                                Inace, ponovo drama u Pitsburgu, bas se raspadaju interno, ove sezone i AB, Ben i Bel prave haos u svlacionici

                                Comment

                                Working...
                                X