Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fenomenalno

    https://youtu.be/2U1ZxP1P8Fw




    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Poslednji put da Oakland igra kod kuće, u Oaklandu. Logičan rezultat. Neću reći da je namešteno ali mislim da je Denver spustio gas a Oakland digao gas, da je to neki džentlmenski podrazumevani potez.

      Las Vegas Raidersi će biti, jeben tim. I sledeću sezonu će da tankuju, više manje, zato su pustili i Meka i Amari Kupera, pravi se tim za 2021,2022. Dok se godinu dana izgradi fan baza, a ići će to brže nego ovima iz LA čini mi se.
      Last edited by Cassius Clay; 25-12-18, 14:42.

      Comment


      • sta mislite za play-off? tanki su mi patriots-i ove godine..nikad manje opcija u napadu, a na trcanje sa ravens-ima nemaju sanse

        Comment


        • Nisam ocekivao da je Ben prvi

          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Mislim da je napad Steelersa prvi u ligi po pas-akcijama procentualno, a napad na zemlji po broju osvojenih jardi medju poslednjima, a jos imaju i dva Pro bowl hvataca

            Comment


            • NEP očajan na gostovanjima i jako su šuplji na obe str. Beličik ih drži u životu

              A za Pitsburg ne čudi kad imaš Bena na qb i takve hvatačke opcije - najbolje u ligi. Drugi WR ti je bolji od 85% ostalih WR-a. To saml Tomlin može da ne uvede u PO.

              Comment


              • Ovo će polako da postane problem i ko zna kako će football da izgleda kroz nekoliko godina. Liga je prvo pokrenula lavinu sa postepenim promjenama pravila kroz godine koje su oduzimale slobodu i autoritet odbranbenim igračima. Stigli smo u 2019. kada je ostala još šaka HC-ova koji su bili DC, timovi koji potroše dosta para na odbranu brzo trune i propadaju. Favoriti u play offu su sve timovi koji imaju nabrijani napad i škakljive odbrane (as in i škakiljanje ih pomjera). Pa utakmica sa najvećim ratingom ove sezone između dva tada najbolje rangirana tima je završila 54-51. Koledž skor.

                I najtužnije je što se stvari neće mijenjati jer je sve ovo voda na mlin NFL-u. Niko neće doći na stadion ili upaliti TV da gleda shutdown cornera, single high safetya koji trči od auta do auta u nekoliko sekundi, LB-a koji spušta glavu u koljena na svako trčanje ili istinskog edgea koji se baca na QB-a. Svi žele gledati lapršave TD-ove i napad koji prelazi teren u nekoliko akcija...
                Last edited by Bastia33; 30-12-18, 19:40.

                Comment


                • Ja se evo tek sad ukljucio. Vidim Bridgewater baca za NO pa ovi obrisase pod sa njima

                  Rodgers napustio utakmicu, moguc potres mozga... e jbg taman kad mislis da mu nije mogla bit gora ova sezona.

                  Ove utakmice sto su trenutno u toku me i ne interesuju previse... Cekam SF, pa posle Luck i ekipa.

                  Comment


                  • Indijanapolis mora pobediti a neće biti lako. Čikago će nadamo se dobiti Minesotu. Greaota je da Kazins igra PO.

                    Comment


                    • Ja bi volio Filadelfija umjesto Minesote, a ovamo u AFC-u Baltimor i Indijanapolis da izbore PO.

                      Comment


                      • Kiko Alonso nije normalan sa ovim što je uradio hahaha

                        Comment


                        • Kako Stilersi prolaze dalje?

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Šta je uhvatio Bizli, ovo mora da je TD, koleno jedno dira unutra

                            Kauboji odradili uspešnu konverziju za dva i eto preokreta ali ostalo Ilaju još minut da on prekrene
                            Last edited by Lord Aleksoni; 30-12-18, 21:09.

                            Comment


                            • 'Ocemo Filu u PO. Ne mogu gledati ovog Kazinsa. Lik je go k od igraca.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koliko su retardirane sudije

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X