Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva bacanja Wilsona jbt...

    Kakve utakmice danas!

    Comment


    • Wilson igra kao nenormalan. Da je beo i da se zove Aaron, sad bi se pričalo o magiji. Ovako o Wilsonu ništa niko ne priča, minimalan hajp. Čovek je brutalan.

      Mahomes brutalan takodje.

      Colin Cowherd je ludak, gotivim ga samo jer hejtuje Aarona.

      Skip and Shannon, e ono je plakanje.

      Ne zna se ko više sere

      Comment


      • Stilersi ako ispadnu, nema za koga da navijam u AFC-u

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Wilson igra kao nenormalan. Da je beo i da se zove Aaron, sad bi se pričalo o magiji. Ovako o Wilsonu ništa niko ne priča, minimalan hajp. Čovek je brutalan.

          Mahomes brutalan takodje.

          Colin Cowherd je ludak, gotivim ga samo jer hejtuje Aarona.

          Skip and Shannon, e ono je plakanje.

          Ne zna se ko više sere

          Slazem se za Skipa i Shannon-a, meni licno je Shannon najjaci lik od tih ekipica u americkoj televiziji, najbolji opis za njega je “must see television”

          Comment


          • Originally posted by LejkerBoy View Post
            Kakav je otac Adrien Piterson, steta sto ce karijeru verovatno zavrsiti bez prstena

            kao otac je loš. Propustio je sezonu odlukom komesara jer je fizički maltretirao sina

            Comment


            • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
              kao otac je loš. Propustio je sezonu odlukom komesara jer je fizički maltretirao sina
              Ahahahahahahahahahaha zaboravih na to

              Comment


              • Originally posted by LejkerBoy View Post
                Ma da, Klivlend sam prvenstveno izabrao zbog Mejfilda i zato sto su bili sranje godinama pa bi trebalo to nekad da se okrene A i zbog prozivki Colina Cowherda koji je Bejkera proglasavao bust-om pre prvog odigranog snepa


                A Dzajantse brate, bole me oci koliko je Mening spor, a ofanzivna linija losa hahaha.

                Da su pametni pa da se ukljuce u trku za Folsa, ili bar oko Kara iz Ouklenda, posto koliko sam citao, sledeci draft je slab sa kvoterbekovima
                Ilaj će igrati za Giantse koliko on bude hteo. Mara family mu je lojalna zbog dva prstena. Ukoliko bude hteo dobiće još pet godina ugovor. Pa uslov da dobiju posao GM i HC je tu bio da ne diraju Ilaja. Baci pogled na HC Giantsa kad drži neku presicu. Priča kako Ilaj ima još puno goriva u rezervoaru a pri tom su mu izrazi lica "praštajte što lažem, moram, drže me za jaja"

                Comment


                • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                  Ilaj će igrati za Giantse koliko on bude hteo. Mara family mu je lojalna zbog dva prstena. Ukoliko bude hteo dobiće još pet godina ugovor. Pa uslov da dobiju posao GM i HC je tu bio da ne diraju Ilaja. Baci pogled na HC Giantsa kad drži neku presicu. Priča kako Ilaj ima još puno goriva u rezervoaru a pri tom su mu izrazi lica "praštajte što lažem, moram, drže me za jaja"

                  Primetio sam bas to da ce se bas tesko odreci Ilaja i prosle sezone jos kad ga je izveo iz postave bivsi HC, nastao je haos u franšizi i Nju Jorku. Ali kako se meni cini, bilo bi bolje ako nista drugo, da pojacaju ofanzivnu liniju maksimalno, raspašće im se ovako Saquon, a i OBJ ce praviti frku oko toga sto je Ilaj uvek sack-ovan i sto baca samo checkdown pas jer nema vremena ni za sta drugo...

                  Comment


                  • Ilaj će sledeće godine igrati sigurno za Giantse. I da hoće da ga se ratosiljaju, nemaju neku bolju mogućnost. Ne verujem da će popunjavati poziciju nekim drugim veteranom, a na draftu imaju milion potreba plus što stručnjaci govore da nema QB-a koji vredi prve runde. Lično mislim da će biti okrenuti prema D na draftu. Pass rusher jedan ili dva, LB jedan ili dva. free safety. Na FA će težiti da zadrže Kolinsa i ovog RG što su ga pokupili nakon što je dobio šutubulj od Ramsa plus još neki RT.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Wilson igra kao nenormalan. Da je beo i da se zove Aaron, sad bi se pričalo o magiji. Ovako o Wilsonu ništa niko ne priča, minimalan hajp. Čovek je brutalan.

                      Mahomes brutalan takodje.

                      Colin Cowherd je ludak, gotivim ga samo jer hejtuje Aarona.

                      Skip and Shannon, e ono je plakanje.

                      Ne zna se ko više sere
                      Skip mozda i vise hejtuje Rodzersa al ti ih realno pobedjujes sve. Skip kad bi citao sta pises o Aronu ovde bio bi ponosan

                      Comment


                      • Zato što sam ga obožavao ali me razočarao jer ne ume da preuzme odgovornost. Nije lider i to je opet onaj stari Aaron sa drafta koji je bio pun sebe sve do tog drafta.

                        Čoveče, moraš preuzeti neku odgovornost. A ne da se praviš lud u vezi Mekartija kao nije očekivao.

                        Odličan je on qb i najtalentovaniji je ikada, bar do Mahomesa bio, ali nešto drugo osvaja titule i pravi rezultat.

                        Nema reklame na kojoj nije, popularniji je od Brejdija, i umesto sa ostaviš mesto u capu ti pojedeš sve sam.

                        To znači da ti nije do rezultata. Zasluženo je on plaćen ali par miliona njemu neće promeniti život ali karijeru bi svakako.

                        Ovako će imati polu-sranje tim. Uvek.

                        Franšiza nema vlasnika to je problem. Baš ne vidim da on živi za taj GB. Iskreno.

                        A ove sezone je loše igrao to kažu svi.
                        Last edited by Cassius Clay; 24-12-18, 22:13.

                        Comment


                        • Moram da priznam da je i mene razocarao sa ponasanjem, pogotovo ove godine. Sve je super kad ti ide ekipi i osvojis SB ili igras PO svake godine ali kad ti ekipa lose igra onda neke stvari izadju na videlo. Jos neke dodatne price o njemu kao saigracu, tipa ono sto je Greg Jennings rekao kod Colina, su pokvarili sliku o njemu u mojim ocima. Al opet i pored svega mislim da je najbolji QB lige i sto se toga tice nista se nije promenilo, jedina razlika je sto sam pre mislio da su svi oko njega krivi za to sto nema vise titula a sad ne mislim tako. Ima i on tu udela i te kako.

                          Comment


                          • Igrački on je tu sada uz Mahomesa i on ide pre Mahomesa kada je u pitanju pozicija qb.

                            Ali na njegovu žalost ovo nije tenis, ovo je timski sport.

                            Znači ne možeš da imaš takav ugovor i da plačeš i kriviš sve oko sebe što nemaš bolje igrače.

                            Primera radi, prošle godine je Rasel Vilson igrao bez OL i bez RB, nije se čuo dečko, niti je koga bilo briga.

                            Sinoć dva bacanja Vilsona bolesna na kraju, ali to je nebitno. Bitno je da je Rodžers preokrenuo - Džetse.

                            Znači ako si najplaćeniji ti ne smeš da se vadiš na tim jer ne možeš da očekuješ da imaš tim kao ovi sa qb sa ruki ugovorima.

                            Moraš više da uradiš, pogotovo kao lider zajednice.

                            Čim se zbog njega otpušta trener lajnbekera posle tvita i čim o njemu malo ko ima lepo nešto da kaže - vidi se ko je toksična osoba.

                            Evo otišao je Mekarti videćemo ko će doći njega da trenira. Mnogo imena odbija GB, ne želi da ulazi u koštac sa čovekom koji je tu nedodirljiv.

                            Tako da ima nešto u kvoterbeku što nije samo kakvu ruku ima, Kanzas ima goru odbranu od Grin Beja, to svi znamo, napad ima jači.

                            Ali jesi li dobio Grema? Jesi. Je l imaš Adamsa? Imaš. Moralo se više ko god da je trener.

                            Ne može Mekartijeva šema posle toliko godina postati izgovor.

                            Nije samo Rodžers kriv ali daleko od toga da nije kriv uopšte.

                            Ne postoji qb koji je više puta izbacio loptu u aut. Pre sam to pripisivao intelgenciji kako je pametan što to radi, a onda sam video da je to jer neke akcije igra mnogo duže i juri spektakularna bacanja.

                            A na kraktim distancama je imao dosta podbačaja ove sezone.

                            O tome niko ne priča. Pa ni on. Ben je prošle godine bio loš ili ove i u jednom trenutku je pomišliao o penziji.

                            Moraš krenuti od sebe moraš kao lice franšize reći, ovo je i do mene, videću da budem bolji. A ne da se praviš lud dok si najplaćeniji i da iskačeš na svakoj drugoj reklami.

                            Znači tebi nije do titula.
                            Last edited by Cassius Clay; 24-12-18, 22:54.

                            Comment


                            • Meni je nevjerovatno sta su ove sezone Frank Reich i Matt Eberflus napravili od Coltsa. Eberflus je vec bio angazovan jer ga je McDaniels zelio kao defanzivnog koordinatora, pa kad ih je onda ispalio, Reich vise nije ni mogao da bira sopstvene pomocnike. Eberflus od polutana i igraca back-up kvaliteta napravio dobru odbranu. Reich objasnio sa ovim quick-strike pasovima u napadu dje mlada OL ne dolazi u situaciju da se pogubi i pusti pass rushere da samelju Lucka koji je klasa i koji moze uspjesno da sprovodi ove quick-strike pasove. Igra momak ponovovo na MVP nivou, samo da to rame ostane zdravo.

                              Sledece godine imaju tri pika u prve dvije runde i preko 100 miliona u cap space-u...

                              Comment


                              • Ebron koji je proglašen za raspad u Detroitu igrao odlično. Primer samo.

                                Luck je brutalan qb, krivo mi je što sam počeo da pratim ligu pre 4 godine, nisam ga se nešto nagledao. Prve dok skontaš ko je ko, ovo posle...

                                Mislim da je Denver pogrešio što nije uzeo Nelsona ali Indianapolis pun pogodak. Meni lično omiljen igrač sa drafta uz Davenporta i Jaire Alexandera, i naravno Josh Allena.

                                Baš je bio kul draft.

                                A Indianapolis se neće razbacivati. Video sam da ih povezuju sa Bellom. Nema šanse. Niti im treba niti će ga preplatiti iako bi on ispred one ofanzivne linije činio čuda. Ne bi to mogao niko da zaustavi.

                                Pazi, najmladja ekipa su kad se ne računa Vinatieri. Imaju dobar draft, imaju fenomenalnog qb, cap space ogroman, ako Luck bude zdrav, ne vidim kako ne uzimaju bar 1 SB u naredne 4 godine.

                                Malo deluje preambiciozno i nije sve u cap space-u i slično, ali, povlači se Brady, Ben ne znam još koliko će igrati i na kom nivou, Brees će završiti za godinu dve, Rivers nije tu još dugo, Ramsi će se raspasti jer su nabacali na sastav sve i svašta koriste što je Goff na rookie ugovoru.

                                Ali sa druge strane Buffalo će biti jači, Jetsi će biti jači, Jaguarsi takodje...

                                Baš bi trebalo dosta toga da im se posloži ali mislim da ako Luck bude zdrav, Tenessee, Houston i Jaguarsi nemaju šta da traže.

                                Znači biće vrhunsko krljanje Indijanapolis, Kanzas, Baltimor godinama.
                                Last edited by Cassius Clay; 25-12-18, 03:15.

                                Comment

                                Working...
                                X