Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Sjajan učinak. Šta li će uraditi u plej ofu?
    Aj me stavi na ignore...... obecao si...samo ti mozes da omalovazavas visestrukog MVP-a
    Last edited by belgrade_owl; 23-12-18, 21:33.

    Comment


    • Crno se pise Pitsburgu ako izgube ovu utakmicu, tj ako izgube i Rejvensi dobiju Klivlend kuci, Pitsburg ne prolazi u PO

      Comment


      • Ja ga ne omalovažavam, samo iznosim svoje mišljenije koje može biti i najgore ali imam pravo da budem ignorant fool.

        Ne mora niko da me shvata za ozbiljno, samo kažem razbija se polako u USA taj mit zvan AR.

        Ali da ne pričam o njemu sad, pričamo o PO ekipama.

        Lejker brate meni Rejvensi čak jači od Pitsburga trenutno, baš jaka odbrana i kontrola sata.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Ja ga ne omalovažavam, samo iznosim svoje mišljenije koje može biti i najgore ali imam pravo da budem ignorant fool.

          Ne mora niko da me shvata za ozbiljno, samo kažem razbija se polako u USA taj mit zvan AR.

          Ali da ne pričam o njemu sad, pričamo o PO ekipama.

          Lejker brate meni Rejvensi čak jači od Pitsburga trenutno, baš jaka odbrana i kontrola sata.
          Ma znam brate, realno vise bi pruzili u POu nego ovakav Pitsburg.
          Steta sto je NE dobio, izbegli su vrv Wild Card rundu sa Indijanom/Boltimorom/Tenesijem

          Comment


          • Samo što je PO totalno drugačija priča. Jedna tekma, idalje dalje ili ispadaš. Sve se menja. Forma postaje manje bitna.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • P.J. Williams od rupčage do dobrog igrača odbrane.

              Baltimor baš jebena ekipa. Sinonim za jaku odbranu.
              Last edited by Cassius Clay; 23-12-18, 21:46.

              Comment


              • Prva pobeda Gb-a u gostima. Rodzers ponovo istrco za pobedonosni TD ali uletela zastavica jer je Bulaga drzao igraca. Posle toga, TD pas za Adamsa

                Comment


                • Blag je faul ovo po meni. Viđao sam mnogo žešće stvari koje se ne sviraju.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Napravismo 16 kazni za 172 jarda (2 puta PI u OT) i poklonili im pobedu, valjda ce to Mike McCarthy to da dovede u red naredne sezone.

                    Comment


                    • Nije više Majk trener.

                      Inače ne bi bilo nemoguće da Majk nastavi karijeru u Džetsima.
                      Last edited by Cassius Clay; 23-12-18, 22:06.

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Blag je faul ovo po meni. Viđao sam mnogo žešće stvari koje se ne sviraju.
                        Pricas za Kamaru? Meni je ovo bio flop za medalju, a onda i neuhvatljiva lopta, faul tek na trecem mestu.

                        Comment


                        • Originally posted by Mark0 View Post
                          Pricas za Kamaru? Meni je ovo bio flop za medalju, a onda i neuhvatljiva lopta, faul tek na trecem mestu.
                          Da, da. Ako ćemo realno, da se ovo stalno svira, svaka lopta za TD bi bila faul. Baš blag kontakt, nije ga nešto gurnuo dok je bio u skoku. Više ga je samo pipnuo.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ode Armsted napolje, ode i igra Sejntsa u napadu. Čim izgubi left tackle-a Bris koji čuči u džepu, to je 50% teži zadatak.

                              Ovo je sad čist PI. Tebra idi na loptu kada ide nisko tako...

                              Kamera!!!!!!

                              Nego je l' Wil Lutz top 3 kickera lige? Igra fenomenalno ove sezone.
                              Last edited by Cassius Clay; 23-12-18, 22:19.

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X