Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma za Grin Bej sam rekao istinu, koliko god ja grešio oko mnogih stvari, Rodžers uzima previše da bi se tu napravio respektabilan tim, HaHa Klinton Diks, Montgomeri, tek će biti odlazaka, Klej Metjuz će da ide.

    Eto videćemo sledeće sezone uz novog HC, kako će igrati, ali nemaju balans nikakav. Ja da se pitam nešto ja bih jačao odbranu GB, ima tu potencijala ogromnog.

    A u napadu neka igra Rodžers sa Adamsom i ruki resiverima, neka dodaju nekog RB, kad Sijetl iskopa 3-4 RB u sezoni, mogu i oni jednog pored Džonsa.

    Comment


    • Kako je odigrala odbrana File na ovoj tekmi, bruka!

      Eto kako se lomi utakmica. U poslednjoj četvrtini ti odbrana uzme intersepšn, postigneš TD. Sledeći napad protivnik dođe na 30 jardi od gola, odbrana u 4 pokušaja odbije napad.

      Još i Foles u elementu i to je to.

      Gde je bila ovakva Fila cele sezone?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kod Venca. Jedino je Fols počeo sezonu ali naravno kada gube a igra Fols onda je Fols kriv, a kada gube a igra Venc onda je tim kriv.

        Venc individualno jeste bolji qb, ali Fols donosi to da ovaj tim ima "ono nešto" i neki identitet koji nema sa Vencom.

        Igraju kao povampireni.

        Tako da je za mene Fols bolji fit za Filadelfiju, da ne kažem bolji qb overall.

        Comment


        • Zaebana diskusija Foles-Venc. Foles trenutno pruža dosta, ali Venc po meni ima veći plafon da se izrazim.

          Gledaj sad ovo samoubistvo File. Od gotove tekme, prave glupost.

          Šta hvata Hopkins jbteeee...
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ima Venc mnogo veći plafon, ali bolji fit za Filadelfiju je očigledno Fols. Definitivno ima neku harizmu i liderstvo da čini ceo tim boljim, za Filadelfiju je tata mata. Da li su mu i šeme i sve odgovarajuće ili šta, ali deluje odlično. Verovatno nigde ne bi igrao ovako dobro, a Venc bi verovatno negde igrao i bolje.

            Comment


            • Ali ne odričeš se tao lako franšiznog QB-a. Plus imaš perspektivnog QB-a za sledeću deceniju verovatno.

              Treba ga istpreti dok se ne vrati u pravu formu(ipak je imao ozbiljnu povredu). A sa druge strane imaš Folesa koji stvarno deluje da ima bolju hemiju trenutno.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ladno se crta da Fila izgubi ovo. Ovo je kompletno samoubistvo. Od gotove tekme prave cirkus.

                Šta rade ljudi...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ne govorim ja o odricanju oni o tome i ne razmišljaju, kažem kako trenutno izgleda. Pogotovo što Venc ako još jednom obnovi povredu ide se onda na draftu da se kupi qb, gotovo sigurno. Tako sam pročitao kao neki izvori bliski Filadelfiji na twitteru. Mada danas svaka budala može da piše, ali jbg obnavljanje povrede...

                  Indijanapolis vodi.

                  Rejnolds iz specijalnog tima je retardiran. Ima jako glupih igrača.

                  Comment


                  • Gde je Bastia sad ili ko me prozivao sa Votsona kada sam rekao da bi bio ruki godine prošle da se nije povredio Kakav ludak.

                    Mnogo je zreo dečko, gledao sam kako igra madden 19 non stop vežba hahahaha

                    Fambl Votsona - ja ga hvalio.

                    Hvalim Indijanapolis - raspadnu se danas.

                    Jao što je Partizan dobar, biće prvi (da probam)

                    TD za Hjuston!!!!!!!!
                    Last edited by Cassius Clay; 23-12-18, 21:02.

                    Comment


                    • Kakav je moron Adamsa za fambl i kiker za promasaj suta za dodatni poen

                      Comment


                      • Hahahahahha, kakva tekma, šta je ovo!

                        Fila ako izgubi ovo....ne znam šta bih rekao.

                        Kakav je ovo sport jbteeee...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Sad će biti prašine za onaj faul Klaunija čini mi se nad Folsom na konverziji za 2pt.

                          eto kako govna mogu da unište utakmicu jednim detaljem. Sudije matorci od po 300 god.

                          Comment


                          • Ogromna greška sudija, ali ovo je samoubistvo File.

                            Promašen extra poen. Na 4-5 min do kraja imaš 13 poena prednosti i loptu. RB ti pravi famble i Teksansi prave TD za 30 sekundi. Posle toga imaš 3&out i primiš ovakav TD. Pa i treba da izgubiš.

                            Ali dovoljan im je ovde i FG za pobedu. Ali promašiće i to kako su krenuli.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ne bi bilo loše da Texansi pobede zbog Patriota raspalih, najgori tim u PO. Jebala ih divizija više sve ove godine. Šetaju se.

                              Comment


                              • Kad je teško, onda Eartz!



                                ŽIVOTINJA!
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X