Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, odlični su + HoF linebacker Luke Kuechly. Baš je čitao igru Saintsa upravljao odbranom, najbolji linebacker u ligi i najbolji igrač Panthersa.

    Comment


    • Kakav je otac Adrien Piterson, steta sto ce karijeru verovatno zavrsiti bez prstena

      Comment


      • Jeste odličan. Bila bi greota da Ravensi ne odu u PO. Sa ovakvom odbranom i kontrolom sata, mogu da dobiju svakoga. Meni su Indijanapolis i Baltimor najjače ekipe AFC-a, sada. Odbrana Coltsa brutalna takodje.

        Comment


        • Kakva je životinja Sproles. Mnogo zahvalan igrač, iako je na zalasku karijere.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Odbrana Coltsa brutalna takodje.
            ha?

            Comment


            • Ne može više ništa da se predvidi Dizali su formu iz kola u kolo bili su top 5 odbrana lige i onda ovo. Kakva sezona

              Gube meni u inat da bi se Bastia usrao u mene

              Comment


              • Da li je moguće da sudije za ovo ne sviraju face mask? Lik je Folesu okrenuo glavu za 180 stepeni i niko ne reaguje.

                Mislio sam da ne postoje gore sudije od PL-a, ali ovi su još gori. A imaju brdo tehnologije.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • I plus ih ima milion na terenu

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • I sad sviraju udarac kvoterbeka, a čovek prišao sa strane i udario QB-a u rame dok je ovaj imao loptu?

                    Smaraju sa ovim pravilima. Ok je zaštiti QB-a, ali ne treba preterivati. Ne smeš QB-a da pogledaš popreko, kamoli da ga napadneš...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Hahahah sta rade sudije Filafelfiji, brukaaa

                      Comment


                      • Fols!

                        Ne mogu da verujem šta rade Coltsi. Jesu najmladji tim u ligi kad se oduzme Vinatieri koji ima 102030 godina, ali ova nekonstantnost... Prvo Jaguari sada ovo. Sramota. Treba tu još jedan offseason da se odradi, da se pojača malo tim.
                        Last edited by Cassius Clay; 23-12-18, 20:13.

                        Comment


                        • Iskupio se Fols za onaj intersepšn.

                          Odličan pas. Tu je Fols uvek kad zaškripi.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Auh, odbrana Iglsa odradila odličan posao.

                            Moraju da iskoriste ovu poziciju. Ovde ako uzmu TD, trebalo bi da bude rutina do kraja.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ne gledam mec, ali po rezultatu deluje da je Grin Bej mnogo propao

                              Comment


                              • Kakva je životinja ovaj Eartz.

                                Da li je moguće da u ovakvom trenutku omašiš ekstra poen?

                                Ja bi kikere koji promaše više od jednog extra poena po sezoni kažnjavao po dzepu. Ne smeš sebi da dozvoliš da mašiš takve zicere.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X