Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sejntsi legitiman kontender sa ovakvom odbranom. Napad je stao jer prepisuju od Dalasa, ali na kraju dana sa ovakvom odbranom ovaj napad bi trebalo da pobedjuje.

    Baš dobru odbranu igramo. Bolju od Remsa i Kanzasa, i to mnogo.

    Comment


    • Cekaj, ja sam mislio da ti navijas za PIT... ili si promijenio tabor?

      Comment


      • Menjam ja svako malo svidja mi se pola timova, pola timova hejtujem ali od prošle godine pored Pitsburga i za Sejntse.

        Detroit gotivim, gotivim Sijetl, San Francisko, Bafalo zbog Džoša Alena, Kanzas ne mrzim i svidja mi se Mahoms... Indijanapolis sam zgotivio i Laka. Nisam imao mnogo prilike da ga gledam jer je dosta bio povredjen.

        Ove ostale ne mirišem.
        Last edited by Cassius Clay; 18-12-18, 03:09.

        Comment


        • Ako ne uzme Mahomes mvp kradja. Ne može Bris da uzme pored ovako glupavih odluka, šta je ovo kao da Met Rajan igra

          Comment


          • Uki, pa ti briljiras i na ovoj temi

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Kem Njuton kome vreme teče a čovek slavi novi prvi daun. Amaterski, kao da igra na koledžu.

              Prva pobeda Sejntsa a da su postigli 12 poena i manje od 1998.

              Comment


              • Kakva je ovo sprdnja da su Brejdi i Rodzers u Pro Bowl-u ove godine iznad Laka i Vilsona. Lak brat posle Mahomsa QB sa navise bacenih TD-a i to jos posle 1.5 god pauze, dok Vilson igra na MVP levelu

                Comment


                • To je sprdnja baš si lepo rekao. Smešni izbori. Video sam da nema ni DžuDžua koji je ove sezone maltene bolji od Brauna.

                  Brejdi nije bolji od Laka trenutno, a Eron da ne pričamo. Ne treba da bude čovek uopšte u diskusiji.

                  Brejdi je dobar ali je imalo ludačku sreću kao i NE sa konferencijom, Eron Rodžers sem Minesote nije imao nekih problema. (kada pričamo o njihovim karijerama)

                  Sada kada je Negi koji je verovatno top 5 trenera u Čikagu, kada imaju mladu ekipu, može da se pozdravi da će ikada uzeti SB. Previše jede salary cap space-a, liga se toliko promenila...


                  Dalas ima mladu ekipu, Indijanapolis mladu ekipu, brutalnog qb, mnogo prostora u cap-u, 49ersi imaju odličnog trenera, imaju odličnog rb Breidu, imaju Kitla budućeg TE superstara, Garopola, takodje dosta mesta.Braunsi pucaju od talenta, Bafalo igra kao dobro sa rukijima u napadu i sa dosta prostora, Džetsi će biti bolji, Sihoksi uradili delimičan ribild, BALTIMOR sa novim QB! Kanzas! Remsi! Sejntsi imaju još koju sezonu sa Brisom i sa top igračima na ruki ugovoru,

                  Brejdi može da proba ove da uzme, Rodžers ni ne može da proba. Verovatno više neće videti SB ni jedan ni drugi. Pogtovo GB koji nema trenera, koji će morati tim da gradi oko qb, zbog 33 miliona plate, moraće da prave kompromise za sastav...

                  Hajde da kažemo, zašto da je, Hjustoj Teksansi. Dešuan Votson na početku karijere.

                  Rivers ima još koju sezonu, a Čardžersi su možda najjača ekipa u fudbalu trenutno. U najboljoj formi uz Čikago. Filip Rivers rešava sa trećim opcijama zbog povreda raznih. To govori koliko su jaki.

                  I onda neko kaže Tom Brejdi pro bowl, ok, legenda, tim je u plej ofu, ali Eron Rodžers? Smešno.

                  Comment


                  • Pro Bowl glasanje je "Oskar Popularnosti" a ne nešto što ima veze sa fudbalskim postignućima u tekućoj sezoni.

                    Comment


                    • Krivite trenere i igrace, oni imaju 2/3 udela u glasanju.

                      Comment


                      • Josh Gordon suspendovan, prestaje igrati football do daljeg dok ne riješi preočit problem koji ima u glavi. Baš mi je žao tog lika, imao je sve što mu je potrbeno za baš dobru karijeru, igram oko izraza HoF WR... ali mi ga ne drugu stranu nije žao jer, ako je istina da je pao na doping testu i ovaj put, izvini momak ali glup si.

                        Comment


                        • Sam je kriv za ovu situaciju, jbg možda je i bolje ovako samo da ne završi kao onaj lik skoro što je bio u Patriotama pa posle bio u zatvoru valjda, Hernandez ili tako nešto. Čitam sada da su Patriote u prošlosti znali da takve nestabilne likove oporave ali u slučaju Gordona izgleda da se nije moglo ništa..
                          Last edited by Lord Aleksoni; 20-12-18, 17:07.

                          Comment


                          • Jbg lik nije uspeo da sredi glavu ni kod Beličeka i Brejdija. Veliki udarac za Pejtriotse, ne vidim ih kao ozbiljan tim ove sezone, Gronk ne moze da skoci, Brejdija stizu udarci koje ih primio tokom karijere, a odbrana tek nesto iznad proseka. Velika greska sto su trejdovali Kuksa. Bas imaju srece sto su u istoj diviziji sa Dzetsima, Dolfinsima i Bilsima

                            Comment


                            • Ali nije čudo što su trejdovali Kuksa a to ćemo videti sa Remsima kako čovek nestaje na velikim utakmicama. Patriote su u nekim parametrima gore nego ikada u poslednjih 15 godina i stvarno premale šanse imaju za SB.

                              Top 3 favorita su, za mene Čardžersi, Sejntsi. Kanzas. Po iznenadjenje još Indijanapolis uz neke ludačke partije, Čikago, Sijetil. Nabrojao sam dosta timova ali ne vidim nikoga van ovih da osvajaju.

                              A verujem da će finale biti Čardžersi i Sejntsi ako Čardžersi uzmu diviziju. Teško će neko pobediti Sejntse u Superdome-u sa ovakvom odbranom, i napadom gde se vraćaju Ted Ginn kao deep threat, left tackle pro bowler Terron Armstead, isto pb C Max Unger.

                              Imaće više vremena u džepu i jednu hvatačku opciju više Brees, Ted Ginn je brz, Davenport se još nije vratio u fromu od pre povrede a Apple igra odlično napokon.

                              Više me raduje jaka odbrana nego jak napad. Jer ćemo u napadu kod kuće sa Kamerom i Ingramom, uvek, ali uvek moći da nešto uradimo. A i ako bi igrali protiv Čikagove odbrane, bilo bi loše da se oslanjamo na napad, već odbranom treba pobediti Čikago.

                              Imamo odličnu odbranu od trčanja i tu bi se snovi Trubiskog završili.

                              Comment


                              • Baš gledam snimku MNF-a, toliko je očito da Cam ima ozbiljnih problema sa ramenom i da je ko zna koliko igrao kroz bol. Svako bacanje izgleda kao Fultzovo slobodno bacanje, loša rotacija trupa i bez onog follow througha kod bacanja. Sve izgleda tako zategnuto i zgrčeno, iz trzaja baca. Ne može tako napad da funkcioniše ako odbrana zna da QB ne može da baci dalje od 10-15 jardi i da će se tražiti alternativno rješenje na 75% snepova...

                                Šteta, fensi ekipicu ima Carolina, i prejaku rookie klasu ove sezone.

                                Comment

                                Working...
                                X