Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako moze biti overrated covjek koji ima najbolji passer rating u istoriji NFL-a?

    Comment


    • Bože me sačuvaj, kao o Blaineu Gabbertu da piše.

      Comment


      • Pa može jer se spominje u debati za GOAT i jer se sve vrti oko njega. Passer rating verovatno zavisi i od broja famblova i intesepšna... Jardaže... Što sve potvrdjuje da je on najbolji bacač svih vremena ali ne treba ga precenjivati i stavljati medju najbolje qb svih vremena tj konkretno GOAT. Tu je Brejdi neprikosnoven, pa Mening, Bris... Morao bi on još toga da postigne.

        Evo ove sezone ima čini mi se 1 int... Ali taj podatak nam ne govori ništa. Verovatno to budži passer rating, a on zapravo pola lopti poizbacije van terena. Više sam video taj potez od njega nego od svih ostalih qb zajedno.

        Poslednje 3 godine ne igra ništa. Eto videćemo nastavak karijere najprecenjenijeg igrača. Elitni qb da, najtalentovaniji da, ali prijatelju, ako Vilson uzme još jedan SB, stani si u red iza njega, slobodno.
        Last edited by Cassius Clay; 08-12-18, 23:21.

        Comment


        • Joe Montana je GOAT

          Comment


          • Moguće, nego ne hejtujem ja Aarona Bastia, već realno koliko čovek može da postigne, nije ispunio 50% svog talenta.

            Comment


            • Sad ga pretera da zadnje tri godine ne igra nista

              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Ove godine igra sa najvise rukija u timu, poznat je po tome da voli isprobane seme a na sve to ocigledno je da je ove godine puklo skroz izmedju Mekartija i njega. Ova godina mu je losa, prosle se nesrecno povredio. One tamo odbrana nije mogla da sacuva nista.
                To je bar moje vidjenje, videcemo sta ce biti ovo kolo, evo i Cobb je valjda spreman.

                Comment


                • Kakav su mismatch Ertz i Kelce, baš da se zapitaš zašto se tako tanko draftuje TE pozicija

                  Comment


                  • Mislim da je deset zastavica odletelo u vis na Lambo Fildu, Rodzers dobio udarac,igraci skocili u odbranu i opasna gurka

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Bas mi je krivo sto nema prenosa na sk. Ne da mi se nesto da gledam preko strimova..

                      Comment




                      • Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Kakva je igra?

                          Comment


                          • Šta baci Mahomes pod pritiskom jbteeee...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kakva tekma u Kanzasu jbte. Čifsi uzimaju TD minut pred kraj za izjednačenje. Rejvensi imaju poslednji napad. Rejvensi fambluju na svojih 40ak jardi od gola. Čifsi šutaju FG na 3 sekunde do kraja i maše.

                              Evo ga sad produžetak.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • BRADYYYY WELCOME TO MIAMIIIIII

                                Comment

                                Working...
                                X