Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Urose

    Lako je pričati kada se radi o tudjem novcu, sta je trebalo da uradi i koliko da uzme. Mislim da je samo problem sto nas je Rodzers navikao na visok kvalitet igre, a evidentno je da je ove sezone dosta van forme

    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Daleko bilo da pričam ali tako stvari stoje. To uzima sredstva iz ruku Gb da napravi bolju ekipu. Brejdi i Bris su pristali na malo podnošljivije ugovore. Valjda cilj treba da mu bude titula a ne max ugovor. Imao 134 miliona ili 110 neće crći. Mogao je verovatno i manje od toga lupio sam cifru.

      Ja mislim da je Rodžers uvek bio overrated nego smo zaslepljeni jer je najtalentovaniji qb ikada, ali ono bez premca.

      Ono što on na kraju baci to nema niko ruku da baci ali to ne osvaja titule niti donosi rezultate. Čarobno jeste ali svaki trener bi pre uzeo Brejdija ili Brisa.

      Evo videćemo dogodine da njegova loša igra nije samo do napadačke šeme.

      Malo sam ga analizirao kao ličnost i njegov odnos sa Bretom Favrom i slično, isto je u nebu kao što je bio za vreme drafta pa je spušten baš na tom draftu.

      Sećamo se kakav je Kvarežma bio talenat u fudbalu. Ronaldo mu nije bio ni do kolena, ali nešto drugo je na ceni. Da ga baš ne poredim sa Kvarežmom, elitni je qb, ali da bi otišao stepenicu iznad mora da počne u kontinuitetu bolje da igra.

      Comment


      • Mene najvise interesuje da li ce sada bez Mekartija, doci do neke reakcije ekipe, najvise Rodzersa. Poslednjih nedelja je delovao svakako, samo ne fokusirano, ovaj poraz od Arizone je bio nedopustiv.

        Comment


        • Poraz od Arizone, dje je GB bio favorit za pobjedu sa dva TD-a prednosti je apsolutno dno za ovaj tim. Vjerovatno je postojao sukob unutar tima(najvjerovatnije na relaciji QB-HC) jer ovakav raspad sistema ne moze drugacije da se objasni. Vrlo je moguce da se Rodgers pita malo vise nego sto je to slucaj u drugim timovima pa onda kad ne ide, cijeli tim ispasta. Treba njima HC koji bi zaveo tu neki red... napr Jim Harbaugh. Ne vjerujem da bi ga Michigan otpustio, ali nema on posle ove sezone sta vise tamo da trazi

          Comment


          • Znaci Rodzers je neka verzija Lebrona tamo?

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Ne bi isao tako daleko.

              Comment


              • Kakve se grozote spominju trenutno... Nakon operacije slomljene noge Alex Smith je zadobio infekciju koja se zadnjih dana širi i imao je još nekoliko operacija da bi zaustavili tu infekciju. Spominje se čak da anputacija nije van priče.

                Ako ta noga bude ozbiljnije oštećena mislim da ću najviše tugovati od svih drugih povreda koje su igrači imali prošlih godina. Niko ne zaslužuje ovako nešto manje od Alexa, čovjek je pravi primjer ponašanja, lidera i zrele osobe.

                Čak su i Skinsi večeras izbacili jedno krajnje ozbiljno saopštenje:

                Comment


                • Uh jebem ti sve ovo je bas ozbiljno, Alekse izdrzi..

                  Comment


                  • Mnogo mi je krivo zbog Aleksa Smita. Nadam se da će ostati živ da se ta infekcija ne proširi to mi je najvažnije.

                    Inače....

                    Comment


                    • Ispostaviće se ono što se priča neko vreme a to je da je Aaron Rodgers toksična osoba.



                      Ovo sam video na nekom forumu. Ne verujem da će Montgomeri, Klinton Diks ili bilo ko ovako plakati za Eronom.

                      Videćemo u budućnosti. Ja sam ga obožavao ali sam vremenom video, čoveče, nemoguće da svi nevaljaju a samo on valja. Ne postoji tim u kojem bi sa ovakvim skorom svi bili krivi sem njega.

                      Brejdija bi razapeli.
                      Last edited by Cassius Clay; 06-12-18, 20:02.

                      Comment


                      • Ala si se nameracio na Rodzersa


                        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Nije, nego počeo više da pratim dešavanja oko NFL-a pa sam malo skontao stvari. Pre sam površno pratio, nisam znao ni 1% stvari, sada znam možda 7-8% I dalje je to površno ali me zainteresovao.

                          Comment


                          • Možda malo manje hejta i biće ok, pošto ti je skoro svaki post anti-Rodges esej, a to nema puno smisla.

                            I ne vidim zašto u ovom trenutku njegove karijere OC ili HC ne bi prepustili play-calling Aaronu u određenim trenucima, to se radi svuda po ligi. Pa Bill pušta RB-u da pravi post-snap read i upućuje Bradya na handoff ili pas, a da se u GB-u prave ludi pa pokušavaju Aarona odučiti od presnap footballa

                            Comment


                            • Pričamo o igraču koji je 20. po QBR, i 26. po completion precentage. Winston Moss je tvitovao i naglasio broj 12, odmah posle toga je dobio otkaz. Čovek je trener outside linbackerima

                              Comment


                              • Franšiza ili komuna bolje reći, jer nemaju vlasnika, nema šta da traži više u savremenom fudbalu. Iznad AR ne stoji niko, on je najbogatiji pojedinac tu, za sve se on pita. Nijedan normalan trener ne bi trenirao njega. Čovek ima svoje zamisli a najbolji primer ubedljivo je onaj 4th & 2 protiv Majamija gde se igra akcija za Adamsa koja mora kratko da se odigra. 99% qb bi bacilo pas Adamsu, ali Rodžers produžava plej koji se ne igra dugo i biva sekovan.

                                Preočajne odluke donosi i to izigravanje trenera neće ga dovesti nigde, ali je bar najplaćeniji qb. Na svim reklamama je on. Brady-ja nema nigde.

                                Verovatno the most overrated player in NFL history.

                                Tako da ne hejtujem ja nikoga. Bilo bi glupo da pričam ovako o Marioti, Darnoldu, Alenu, neki su mladi neki su ograničeni, a ovo je za mnoge bio legitimni GOAT, otuda i komentari. Izmedju ostalog i za mene.

                                Mislio sam da su oni hail mary magija, ali magija je ne doći u tu situaciju uopšte. Svakako najtalentovaniji qb
                                Last edited by Cassius Clay; 07-12-18, 20:09.

                                Comment

                                Working...
                                X