Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao, jer sam na poslu... ali vidim da su ih zadrzali na 10 poena, sto je impresivno.

    Comment


    • Nisu postigli nijedan poen u prvom poluvremenu

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Dje su bili Drew Brees, Thomas, Kamara i ekipa?

        Comment


        • Sudije ocajne na obe strane, bas su se ljudski izmasili. Ali ovaj Eli Apple, otpad od igraca

          Comment


          • Nije realno da je Jerry dobio trejd sa Raidersima

            Dallas mi liči na poors man SB ekipu, dobra OL, dobra DL, baš underrated odbrana, QB na kikiriki ugovoru. Počeli su ovu sezonu skoro bez WR-a, tu je bio Beasley samo i hrpa nepoynatih sa training campa i practice squada, a sad već imaju solidan WR core. Svaka im čast, oni su baš prošli ispod radara ove sezone

            Comment


            • Shittt u samo par sati izašao video kako Hunt šuta ženu u hotelu, i evo ga Chiefsi ga otpustili. Wow

              Comment


              • Tradicionalan potez za nekog RB-a

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Tradicionalan potez za nekog RB-a [emoji3]
                  Haha baš, sad kad ga Redskinsi pokupe sa WA hahaha

                  Tužan dio je taj što su od februara znali za ovaj incident i tek kada je postao javan oni su ga kaznili. Znači da je i liga znala za ovo od tada i nisu ništa radili po tom pitanju...

                  Comment


                  • Svaka cast ekipi sto ga otpustila, realno, ovo sa njim im je bila odlicna sansa da udju u SB, bez obzira na to, otpustili ga.

                    Comment


                    • Kada smo kod RBa i Chiefsa, sta se jebeno desilo sa Jamaal Charlesom.. Čovek je bio baš dobar posle otišao u Denver čini mi se i izgubio se potpuno nakon toga..
                      Last edited by Lord Aleksoni; 01-12-18, 14:38.

                      Comment


                      • Ništa što se ne dešava, čak je nije puno ni udario. Chiefsi su ga otpustili jer je lagao navodno a ne zbog ovoga. I Zeke Elliot je imao napad na neku devojku u klubu pa nikom ništa. Bilo je mnogo gorih slučajeva

                        Comment




                        • Znači uopšte nije problem što se desio incident jer se dešavaju i mnogo gori, već što je on lagao svoj tim.

                          A to se ne prašta tamo, laži i to. Možeš da uradiš sranje ali moraš da budeš iskren, jer se gleda tvoj odnos prema klubu i uopšte kakva si to ličnost. A makar će RB naći.
                          Last edited by Cassius Clay; 01-12-18, 15:53.

                          Comment


                          • Da ne bude da ga branim nego kažem ništa neuobičajeno za te našpricane momke koji su preagresivni. Igrali su i mnogo veći prestupnici od njega. Neka suspenzija 6-10 utakmica. Tako sa Pekersi bi ovo ako imaju mozga trebali da iskoriste, mada bih voleo da ode u Indijanapolis, imaju dobar potencijal i mislim dosta mesta u salary capu, mogli bi daleko dogodine.

                            Comment


                            • Situacija je malo cudna zbog pozicije tima pred PO. Podrzavam da GB uzme prestupnika

                              Comment


                              • Ne znam koliko imaju prostora za Bela, i da li bi uopšte imalo smisla njega uzeti, ali možda će u tom grmu da čuči zeka za Kansas narednih dana.

                                Comment

                                Working...
                                X