Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najnersi imaju dar da izaberu idiote.
    sigpic

    Comment


    • Jos jedan poraz GB-a

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Izgubili 8 zaredom u gostima...

        Comment


        • Opet je Aaron izgubio. Baš je precenjen. Jeste da ovo nije neka sezona ali Brady, Brees, Wilson bi izvukli više sa ovim GB.

          Valjda će smeniti Mike-a pa da vidimo do koga je.

          https://www.google.com/amp/amp.si.co...-aaron-rodgers
          Last edited by Cassius Clay; 26-11-18, 11:52.

          Comment


          • Realno, tesko je da GB ostvari svih pet pobeda do kraja i plus da se poklope ostali rezultati kako bi usli u PO.
            Druga godina za redom bez PO, velika bruka. Ajde i prosle godine da se progleda kroz prste, igralo se sa Handlijem.

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Previše je AR ispod nivoa i preočajan je na gostovanjima i protiv elitnih QB. Mali broj INT može se samo objasniti ne bacanjem u double coverage i konstantnim izbacivanjem lopte van. I sekovima. Znači nije ni blizu onoga što smo mislili da jeste, a mislili smo da je GOAT. On je elitni QB ali jako nekonstantan i očigledno ststistika ne laže, on je odgovoran za najviše poena svoga tima od svih ostalih qb poslednju deceniju ja mislim.

              To meni govori da sve mora da se vrti oko njega. Znači ima i njegove krivice i to dobro je ima.

              Comment


              • Svako ima krivicu, timski je sport

                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Skinuo sam Madden 19 da probam. Javljam utiske.

                  908994E3-74A3-4DC6-BE6C-357B6CC4CF63.jpg

                  Comment


                  • Opasni su Texansi.. Kako su zatvorili onamo na 4th&short.. To je ubilo Titanse... I onda ono trcanje od 97

                    Comment


                    • Ne znam kad je zadnji put tim skoro bez OL-a dogurao daleko u PO. S kim god da budu igrali moraće da brane dobar pass rush, što bi moglo Watsona da uništi u jednoj utakmici.

                      Comment


                      • Veliki dasa

                        Comment


                        • Mislim da će biti br 1 ove generacije. Gledao sam pre i combine, ogroman je, atletski dobar, jaka ruka. A deluje mi da je ovako ludak.

                          Comment


                          • Činjenica je da je samo Baker do sada više pokazao od njega. Doduše i Baker ima neuporedivo više talenta na raspolaganju u svom rosteru.

                            Comment


                            • Sirov je Josh Allen, mora preciznost da popravi ali ima baš jaku ruku, ima neki ludački temperament, i onako živoitnja je, atleta. Samo da obuzda, uokviri i izglanca talenat.

                              Comment


                              • Koliko lose krenuli Saintsi, bas neprepoznatljivi, a Eli Apple je sramotno loš

                                Comment

                                Working...
                                X