Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neuporedivo lošija odbrana Kansasa, secondary očajan. Mahomes jeste pogrešio ali meni je i dalje bolji od Goffa.

    Obe ekipe u PO mogu da loše prodju.

    Comment


    • Inače mali je isti AR. Umesto polako napad on spektakularne jardaže, ne valja to. To je mana tog raskošnog talenta imati tako jaku ruku, ipak je to mač sa dve oštrice.

      Comment


      • Slazem se, i meni je Mahomes dosta talentovaniji od Goffa, ali definitivno treba sporije igrati, dati vreme odbrani da odmori i forsirati vise igru trcanjem sa Huntom

        Comment


        • Vidim da su Redskinsi angazovali raspalog Sancheza Znaci Kaepernick i dalje nepozeljan... Koja gomila govana i licemjera sjedi na celu ove lige. Jbg, u sustini sam je pao sam se ubio, ali je steta jer je, makar po mom skromnom misljenju, bio bolji QB od 2/3 danasnjih startera.

          Comment


          • Mahomes je baš talentovan, ali po meni je on izgubio ovo. Poklonjeno direktno 21 poen od njegove strane + ona glupost na kraju. Dzaba 5-6 TD-a ako baciš 3 int i 2 fambla i pokloniš toliko poena protivničkoj ekipi.

            Što se tile poena, očekivao sam i ja da će ih biti dosta, ali ovo je bilo brutalno.

            Odlična tekma, baš sam uživao.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Jeb'o ih onaj fudbal od sinoć.
              sigpic

              Comment


              • Staford i ovaj Danijel kao da su curku pojeli pre meca,ne mogu vola da ubodu,ovog poslednjeg i razumem
                Chase Daniel making third career start. $28 million in career earnings.
                Boss.
                sigpic

                Comment


                • Smorcina od utakmice

                  Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • Opa, kakva akcija

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ajde nije bilo toliko dosadno Druga četvrtina je bila zanimljiva pa se produžila atmosfera nekako do kraja, Bearsi mora da uđu u PO, a onda da hvataju lake mete po rutavim uslovima.

                      Comment


                      • I naravno da mora Joe Buck posrani da komentarise utakmicu. Daj mi neko stream za SK

                        Comment


                        • Tata Vernon Davis.

                          Comment


                          • Ona prva utakmica danas, ajde i nekako... ova druga je jos dosadnija.

                            Edit: nevezano za NFL, ali je li realno da u najavi za "The Game" (na Foxu) kaze kako je sudbina spojila dvije bebe(Harbaugh i Meyer) koje su rodjene u istoj bolnici da se 50 godina kasnije ponovo sastanu i to kao rivali u jednoj od najbitnijih fudbalskih utakmica E pa svasta
                            Last edited by powerslave; 23-11-18, 00:41.

                            Comment


                            • Secondary Eaglesa je baš u tužnom stanju. Ne vidim kako oni mogu pobijediti išta do kraja, top 10 pick će da imaju na kraju.

                              Comment


                              • Dzetsi se drže protiv NE-a. Naloženi su maksimalno, ali mislim da će NE da ih počisti u drugom pol.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X