Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubija ih Džeksonvil. A kakvo hvatanje Rosa za čini mi se, za Bengalse. Kem Njuton se povredio. Šta je ovo bre


    haos.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Kakav prelom strašno. Jesi video Zola? Katastrofaaaaa. Ode noga. Neće on igrati godinu dana fudbal. Ne znam koliko se ono leči, bar 6-7 meseci. Bukvalno mu je otišla noga
      Najezih se momentalno. Jos kad se vidi kad onako visi noga pod nemogucim uglom...strasno.

      Hjuston i Redskinsi se takmice ko ce baciti vise intersepsna.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Dalton i Met Rajan su za mene dva najogavnija kvoterbeka. Venca ne volim ali nije toliki raspad sistema. Tj nije uopšte.

        Met Rajan sinonim za luzera.

        Comment


        • McCoy bolji od Alexa danas.

          Comment


          • Kako igra Luck, razvaljuje, uhvatio je ritam nakon osrednjeg starta, steta sto nekaju bolji skor, inace bi bio u trci za MVP

            Comment


            • Mekoj odlicno menja Smitha.Cak i napad Redskinsa deluje bolje pod njim trenutno.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ben ima utakmicu u rukama,lude zavrsinice na SK kanalima
                sigpic

                Comment


                • Au jbte, nikad ludje ove tekme u 7.

                  Na pola utakmica drama u poslednja dva minuta meca.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ben

                    Comment


                    • Ma zajebi, ni jedan drugi sport ovo nema i ne može ovo da priušti

                      Comment


                      • Originally posted by Bastia33 View Post
                        Ma zajebi, ni jedan drugi sport ovo nema i ne može ovo da priušti
                        Bukvalno. Ovo je najbolji sport koji postoji definitivno. I fizikalnost, i mozak, i ogroman broj igrača, uigranost, ogroman stručni štab i broj trenera.

                        Kompleksan ali prezanimljiv sport.

                        Sejntsi nastavljaju da melju. Filadelfija nema odgovor za hvatače.

                        Comment


                        • Sve to izgleda lako kada igra NO

                          Comment


                          • Ubedljivo najbolji trener hvatača i Bris koji je najprecizniju kvoterbek u kontinuitetu. Čovek je mašina. I zašto je meni ovo bolje od AR?

                            Jer 70 jardi jeste 7 poena, ali silovati odbranu tako što od početka do kraja uzimaš prvi daun 10 jardi po 10, i poentiraš, e to je nešto.

                            Ne kažem da AR ne bi to radio u Sejntsima ali pričam trenutno stanje.

                            AR gde igra sve se vrti oko njega, dok je Bris malo pametniji i dobro koristi RB. Ne znam, imam utisak da je trenutno bolji qb od njega, bolja forma
                            Last edited by Cassius Clay; 18-11-18, 22:21.

                            Comment


                            • Sada ću doći na neku retardiranu teoriju da Pejton veruje svom napadu toliko da ukoliko prvi pas prodje sa 25 da odbrana svesno pušta napad do crvene zone da bi što više napad NO bio na terenu, i izmorio odbranu protivnika.

                              Ne kažem da puštaju do TD, ali ili saseku odmah ili u crvenoj zoni, tu sredini terena po pravilu svi lako osvajaju. Verovatno je retardirana teorija ali ne mogu da verujem da Sejntsima možeš uvek preći teren za 2 min do crvene zone. Dobro do 30 jardi.

                              Napadom pobedjuju sve utakmice i to je jasno. Prvo jer umore protivničku odbranu, drugo zato što u kontinuitetu poentiraju.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ubedljivo najbolji trener hvatača i Bris koji je najprecizniju kvoterbek u kontinuitetu. Čovek je mašina. I zašto je meni ovo bolje od AR?

                                Jer 70 jardi jeste 7 poena, ali silovati odbranu tako što od početka do kraja uzimaš prvi daun 10 jardi po 10, i poentiraš, e to je nešto.

                                Ne kažem da AR ne bi to radio u Sejntsima ali pričam trenutno stanje.

                                AR gde igra sve se vrti oko njega, dok je Bris malo pametniji i dobro koristi RB. Ne znam, imam utisak da je trenutno bolji qb od njega, bolja forma

                                I ti poredis svasta. Jedan ima najbolji RB duo u ligi, a drugi ima osrednje RB, i to u najbolju ruku.

                                NO ima balansiran tim. Samim tim je teze protivniku da se brani, jer napad ima tako mnogo opcija.

                                I ono mozda i vaznije, ima dobar OL.

                                Ne znam da li bi Rodzers pruzao vise od Brisa u NO,ali mislim da bi zaplakao od ovoliko opcija u napadu.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X