Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo sam sve ovo i rekao. Roger Federer je od 2010. do 2017. uzeo 1 ili 2 GS. To što on radi sa teniskom lopticom, isto kao što radi Eron sa loptom za fudbal - magija.

    Ali shvatio sam jednu stvar, a to je potcenjivanje konstantnosti i svega što ide uz to. Tipa da nije Brejdi tu neko drugi bi isto postigao jer sve to deluje lako. Ili kada Bris siluje samo sa Tomasom sve odbrane, to deluje toliko lako. I samo zato što nemaju to neverovatno rame i ruku i taj talenat, kao Nadal i Djoković u usporedbi sa Federerom, to ne znači ništa. Pri tom taj Federer ima titule iza sebe iako će ga stići obojica vrlo verovatno ali to je individualni sport.

    Jednostavno nisi dovoljno dobar i nemoguće da je baš uvek neko kriv. To sam zaključio ove sezone gledajući ovu odbranu.

    Džimi Grem znamo kakvo je oružje bio pod Brisom, Adams je tu, trčanje je dobio, odbrana je dobra, ništa bolji nije sekonderi Sejntsa i cela odbrana, Aleksander je bolji od PJ Vilijamsa, Martinez, Metjuz, Klark..Denijels ako se ne varam.

    Sjajnu ruku ima ali za mene nije toliko top kao što sam mislio pogotovo posle pojave Mahomsa koji ima isto prejaku ruku, koji nema ni toliko iskustva ni Bog zna kakvu odbranu, ne postoji izgovor.

    A Brejdiju skidam kapu.

    Rasel Vilson je odigrao očajno prvo poluvreme ali kada se lomi on je uvek tu.

    To je nivo ispod Brisa i Brejdija, ali je i dalje elitni kvoterbek, kao i Eron, ali nije on da se poredi sa Brisom i Brejdijem.
    Last edited by Cassius Clay; 17-11-18, 14:23.

    Comment


    • Lakoća sa kojom Rodźers igra je neverovatna ali kada se zanemari lepo i kada se realno pogleda za mene je umetnost ono što rade Brejdi i Bris. Znači konstantno si na nivou. Bris nema te titule ali brojke ne lažu. Jednostavno ne lažu. Non stop gadja hiruški precizno i svako je hvatač pored njega.

      Brejdi kada igra Gronk svi znaju u većini slučajeva gde ide lopta, pa opet niko da ga zaustavi.

      Vilson je sa Boldvinom pocepao GB. Nemoguće da Eron uvek ima najgore igrače. Igra trčanjem je dobra, gde je problem?

      Čak je u tom kontekstu i Big Ben zanemarem jer cepa odbrane sa DžuDžuom i Antoniom.

      Voleo bih da ode Mekarti ili da Erom ode negde da vidimo u čemu je stvar.

      Jeste lep pas za 70jardi TE za tačdaun ali šta ti možeš konstantno da proizvodiš?

      Možeš li da siluješ odbranu sa non stop osvojenim trećim daunima u jednom napadu? Ja verujem da može ali nešto nedostaje tu a ne mogu baš uvek svi biti krivi.

      Malo me nervira njegov govor tela. Jedan resiver je bio izmedju dvojice čuvara, on ga prebacio i onda kao pokazuje da je teebao da zastane u mestu. Pa da je zastao poklopili bi ga ovi sa obe strane i bio bi intersepšn.

      Mislim da on sam ne konta da je kriv i da se ušuškao da je najbolji jer zna da niko u njega ne upire prstom.

      Comment


      • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
        Kolin često zna da se izlupeta strašno, ali ovde imo. ima jednu jaku poantu što se tiče Arona.

        Slažem se, ovdje je prilično realan i iznosi facts. Za razliku od njegovih ostalih epizodica u kojim je opasno visoka količina smeća koju izgovori. Za NFL se nekako i može uzeti kao novinar jer je dugo u tom poslu, ali za NBA ga ne vrijedi ni slušati, uvijek me raspizdi u prvih 30 sekundi.

        Comment


        • Lise 2013. i 2017. Rodgers je u svakoj sezoni od kako je postao starter odigrao 15 ili 16 utakmica i u svakoj sezoni(osim 2015.) imao impresivne brojke... procenat uspjesnih pasova 65 i jace, preko 4000 jardi svake sezone , sa 30-40 TDa... prosjecan broj INT-a 7 po sezoni.. Od kako je postao starter, jedino u tri sezone nije imao passer rejting preko 100... a eto, ovo mu je jedanaesta sezona kao starteru. Tako da ako je ko konstantan, to je on.

          Ali on jos nije naucio kako da se prilagodi. Ne moze niko drugi biti kriv sto on ne moze da se prilagodi mediokritetima kojima ga pajseri iz uprave okruzuju svake sezone. E sad druga je prica sto se tim raspada, sto on nema elitne hvatacke opcije da ispuni svoj potencijal i sto je McCarthy zreo za sut kartu.

          E tu je napr. Brady bolji od njega, zato sto se Brady prilagodjava saigracima koji su nerijetko suvi prosjek. Ali taj Brady ima Beličića cije seme su perfektno razradjene i koji zna sta moze da izvuce od svojih i sta da ocekuje na terenu.

          Naravno, od kako se Peyton povukao, u ligi su ostala samo tri elitna QB-a... Brady, Brees i Rodgers. Meni licno, Aaron najbolji jer ni Brees ni Brady ne mogu onako da manevrisu kad pobjegnu iz dzepa niti mogu baciti onakve lopte iz trka.

          Posle njih Big Ben, Rivers i Russell Wilson(njega obozavam i ako ne volim Seahawkse nikako)... Nadam se da ce i Luck napokon okrenuti karijeru. Wentz je isto strasna faca ali jos je rano da mu se sudi.. Isto tako i Jimmy G. Ovi ostali nisu vrijedni pomena Sto se Mahomesa i ostalih rukija tice, e to vec ne znam... Znamo kakav je bio RGIII i kako je njemu karijera posla po onoj raboti.

          Comment


          • Gledao sam raspored utakmica, i dobar odabir SK-a. Mada po meni, i nije bio težak izbor sa ovakvom ponudom. Nekako mršavo kolo što se tiče derbija, ali nekoliko bitnih utakmica.

            U 7 Redskinsi protiv Hjustona. Pa u pola 11 NO vs Fila. Mnogo važna tekma za Filu. Šteta što su Bearsi vs Vikingsi ovako kasno. To će da pršti.

            Možda se nakanim da odgledam.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Mislim da ne bira tu SK, ali poenta je ista.
              A sto se tice ovih kasnih utakmica, ja napravim i alarm za 2:20h, ali posle 10min vidim da nema od toga nista..

              Comment


              • Originally posted by Mark0 View Post
                Mislim da ne bira tu SK, ali poenta je ista.
                A sto se tice ovih kasnih utakmica, ja napravim i alarm za 2:20h, ali posle 10min vidim da nema od toga nista..
                I ja mislim da je stvar kao i kod ostalih američkih sportova kada se kupuju prava, kupuješ paket utakmica koje ti oni nude, i sve to prije sezone.

                Comment


                • Kakvo krvarenje u Baltimoru, ljudi imali TD drive bez bačenog pasa Welcome Lamar!

                  Comment


                  • Klasičan Tenesi napisao sam pre par postova. Dobiće Patriote ali će pući od nekog Indijanapolisa.

                    Comment


                    • Sta rade ovi Redskinsi....

                      Od dobrog napada i TDa, naprave intersepsn i TD za Hjuston...

                      P.S. Evo jos jedan intersepsn Redskinsa.Kakve kamikaze...Smith odlepio...
                      Last edited by z0La; 18-11-18, 19:23.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ne znam da li je neko video malopre situaciju, Matt Ryan prebacio Julia i ovaj kada je video da će biti int odmah reagovao i pretvorio se u defanzivca oborivši ovog što je uhvatio loptu

                        Comment


                        • Auuuuuu jbte, Aleks Smith završio sezonu. Odradiše blic na njega i deluje da je slomio nogu. Ode sve u .... u sekundi.

                          Što je gadno videti ono...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Kakav prelom strašno. Jesi video Zola? Katastrofaaaaa. Ode noga. Neće on igrati godinu dana fudbal. Ne znam koliko se ono leči, bar 6-7 meseci. Bukvalno mu je otišla noga

                            Comment


                            • Remzi drugi intersepšn. Džeksonvil jebe Pitsburga. Nema lepe reči za ovo.

                              Comment


                              • Bože me oprosti Pat Petea ali niko nije ovo uradio AB-u i Benu otkad ja znam za football.

                                PP najbolji man-to-man. Jalen najbolji overall.

                                Comment

                                Working...
                                X