Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brandon Marshall novi WR Saintsa. Kurtis Džonson jedan od najboljih WR trenera utegnuće to do perfekcije. Inače Tenesi sam pogodio. Zicer. Oni su pobedili NE a protiv nekog slabijeg će se raspasti.

    Comment


    • 49ers i glupi penali koje obozavaju da prave u najgorim mogucim situacijama. Dadose pobjedu ovoj seljacini seljackoj...

      Comment


      • Petak ujutru, GB-Sijetl, biti ili ne biti za obe ekipe. Inace, GB je trenutno pokretna bolnica. Oba tima su propustila odlicnu sansu da pobede Ramse

        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

        Comment


        • Kap istegao ligamente.

          Monday night u El Eju ipak, trava Asteke u rasulu.
          sigpic

          Comment


          • Dobra utakmica bila, sa preokretima. Opasno ih izraDio Sijetl. Gb bez pobede u gostima, a verovatno i bez PO

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • McCarthy dodan na listu must-fire trenera.

              Comment


              • Jeste on kriv, i Aaron ima najjaču ruku složiću se sa tim, i mnogo ga gotivim i možda je najbolji. Ali bih ja lično, posle ovog mini sazrevanja u gledanju NFL-a uvek birao Brady-ja i Brees-a pre njega.

                Znam ja da nije on kriv za očajan ofanzivni gameplan, niko se ne otkriva, bude tu ludilo bacanja ali nema uopšte konstantnosti i to je takodje deo njegove krivice jer ne ume da se izbori za sopstvenu franšizu.

                Nekako mi je malo to postalo trulo, kada pobedjuju samo je on zaslužan a kada gube svi su drugi krivi.

                Comment


                • Čovjek igra već godinu dana sa sve skupa jednim koljenom na obe noge.

                  Staviš drugog QB-a na mjesto Bradya? Pff, i dalje su lagano PO tim sa onim osobljem. Staviš drugog QB-a u NO? Uzdaš se da će se defanzivno skupiti ali i dalje PO tim. Staviš drugog QB-a u Green Bay? Tankanje i jad jadova.

                  Comment


                  • Videlo se prosle godine kada je stavljen drugi qb umesto Rodzersa, na sta je to licilo...

                    Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Originally posted by Bastia33 View Post
                      McCarthy dodan na listu must-fire trenera.
                      Ajde vise i to da se desi.

                      Comment


                      • A izvinite, na šta liči sa Rodžersom? Nije on kriv i on je maestralan, ali vi pričate kao da su oni sa njim pretendenti na SB a bez njega se raspadaju. Oni se raspadaju u svakom slučaju a Majk Mekarti je glavni krivac.

                        Samo kažem svoju ličnu promenu ukusa uvek bih pre uzeo Brisa koji je manje atraktivan ali mi se njegov stil više svidja. Pored Brisa svi WR izgledaju odlično. Ne kažem, Tomas je vrhunski talenat, ali ima li taj Eron Rodžers neku težinu da nešto promeni u ekipi koja se raspada van terena,siguran sam da bi ga fanovi podržali ili mu odgovara da trpi ovo? Grin Bej nema nikakvu strategiju i ne lažem ako kažem da je i da će tek biti odbrana jači deo tima.

                        Napad je totalno sranje.

                        Comment


                        • Originally posted by Bastia33 View Post
                          Čovjek igra već godinu dana sa sve skupa jednim koljenom na obe noge.

                          Staviš drugog QB-a na mjesto Bradya? Pff, i dalje su lagano PO tim sa onim osobljem. Staviš drugog QB-a u NO? Uzdaš se da će se defanzivno skupiti ali i dalje PO tim. Staviš drugog QB-a u Green Bay? Tankanje i jad jadova.
                          Jimmy G je the real deal i steta sto se ozbiljno skrljao. Malet, Briset i ostali tesko da bi odveli NE do PO.

                          Sejntsi isto nemaju zamenu za Brisa. Svaki NFL tim bez startnog QB u hendikepu sem ako taj QB nije Pitermen.

                          Comment


                          • Pa dobro, mi ne možemo znati kakav je playcalling i koliko akcija za trčanje AR pretovir u pasove jer ne ostavi loptu RB-u, ili koliko put run pass opciju pretvori u pas nebitno šta ciljani LB uradi.

                            Originally posted by Ricma View Post
                            Jimmy G je the real deal i steta sto se ozbiljno skrljao. Malet, Briset i ostali tesko da bi odveli NE do PO.

                            Sejntsi isto nemaju zamenu za Brisa. Svaki NFL tim bez startnog QB u hendikepu sem ako taj QB nije Pitermen.
                            A nisam mislio na rezervne QB-ove, već x QBa staviti u sve tri situacije. Tipa ubaci lupam sad Mariotu ili Flaccoa u te scenarije.

                            Comment


                            • Primetno je da je odbrana GB-a bolja, da je napredovala. Posebno prvi deo, dok sekonderi ima još da radi.

                              Resiveri, povredjeni, Kob i Dzeronimo. Tu je Devonte koji stvarno igra odlicno i Rodzers mu veruje. Pogledajte, on je jedini i hvatao na ovoj utakmici, kao i Dzons, koji je inace RB. Imao je Rodzers jedno TD bacanje za rukija Tonijana, a on je TE. Pored toga, jos jedno bacanje za rukija WR. Ne funkcioniše napad kako treba, hmmm, da li bi drugacije bilo da su tu Kob i Dzeronimo? Dzons isporučuje svoje trcanjem, a takodje, ume i Rodzers da istrci

                              Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Kolin često zna da se izlupeta strašno, ali ovde imo. ima jednu jaku poantu što se tiče Arona.

                                Comment

                                Working...
                                X