Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je Mahomes dobar :o Definitivno kalibar AR, Brady i Brees-a. Thomas je brutalan WR, JuJu ima samo 21 godinu, igrao kao mator.

    Saintsi profitiraju od draft generacije 2017 i to jako

    Comment


    • Bells back

      Comment


      • J*bao mu pas majku, eto toliko...

        Comment


        • Odigraće Bell 6 tekmi sigurno. Posle će ga pustiti i dobiće kompenzacijiski pik 3. runde ako ubode dobar ugovor, tako nešto.

          To je takav smrad mali, to nema nigde.

          Comment


          • Urose, navijaci Pitzburga bi trebalo da budu zadovoljni trenutnim ishodom posto se pokazalo da OL itekako utice na Belov ucinak i sto su mirni na toj poziciji jos sledece tri godine jer se ruki Koner dobro pokazao. RB je relevantan samo za fantazi, van toga nije toliko bitna pozicija. Pogledas sampione poslednjih par sezona i vidis koji su sve RB osvajali SB, slicna prica i za WR.

            Imace franchise ili transition tag, tesko da ce on da bude relevantan faktor u ovosezonskim Stilersima. Covek je sada kancer, sjebace timsku hemiju.

            Comment


            • Ne pričam ja zbog toga nego sam naširoko čitao tekst šta im je najbolje da urade i najbolje im je da stave transition tag i da se pojavi na 6 utakmica to je neka norma jebem li ga, da bi posle mogao da bira jak ugovor a da oni kompenzacijom za taj jak ugovor dobiju pika treće runde. Ne ložim se ja na Bela uopšte i jebe mi se za njega ali mislim da će to uraditi da ne bi otišoa za džabe. Ne piše koliko mora da igra tih 6 utakmica vrv bi ušao samo par snepova.

              To je u interesu kluba, jebe se njima za Bela. Isto sam pomislio za ofanzivnu liniju i isto Koner ume da sačeka lepo.

              Ja volim takve raning bekove koji umeju da sačekaju i koji su jaki i mogu da osvoje par ekstra jardi i da hvataju, Kamera prednjači, a Eliot, Hil, Barkli mi nisu nešto po volji, previše su jednodimenzionalni za moj ukus.
              Last edited by Cassius Clay; 06-11-18, 12:34.

              Comment


              • A ako mogu da dobiju pika i bez transition taga onda neće ni igrati. Nisam mogao sa pažnjom da čitam previše ima nekih komplikacija. Inače mora da se pojavi do 13og. Ako i bude igrao biće minimalno i samo da bi dobili kompenzaciju. Ako mogu da dobiju istu i ako postaen free agent onda neće ni igrati.

                Nisu ludi da naruše hemiju u timu. Baš im je besporreban. Završavao je posao pre njega i DeAndjelo Vilijams, očigledno trčanje nije problem u Stilersima.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ja volim takve raning bekove koji umeju da sačekaju i koji su jaki i mogu da osvoje par ekstra jardi i da hvataju
                  Originally posted by Uroš View Post
                  Eliot, Hil, Barkli mi nisu nešto po volji, previše su jednodimenzionalni za moj ukus.
                  Voimeoca

                  Ko god da je "Hil" na stranu to, ti si skoro opisao RB poziciju, pa opisao šta rade Barkley i Zeke, pa im dao epitet jednodimenzionalnih.

                  Comment


                  • Kapiram da je mislio na Hanta, nego ga pomesao sa WR Hilom.

                    Comment


                    • Da bre lapsus

                      Bastia druže moj ti ako do sada nisi zaključio da volim da dajem laičke komentare i narodski rečeno da serem, ti si lud

                      Rićma to zna već dugo vremena, verujem da mu na jedno uvo udje na drugo izadje. Nešto ne gotivim Eliota kada god sam gledao bio je jednodimenzionalan, možda je to zato što je Dalas sranje tim a možda zato što sam ga gledao 6-7 puta. Nekako mi je više Ingram nego Kamera bar to što sam gledao, naravno bolji je od Ingrama 3 puta.

                      A Hanta sam gledao isto toliko puta
                      Last edited by Cassius Clay; 06-11-18, 13:43.

                      Comment


                      • Hahaha, ma pokupio sam i ja to, ali nekako mi baš čudno bilo što se skršio u taj koš Barkleya i Zekea koji baš tu i pripadaju.


                        Nego.. meni stvarno nije jasno šta još Garrett treba da uradi da bude otpušten, čovjek se za sada maksimalno trudi da dobije otkaz.

                        Comment


                        • Dez Bryant i Brandon Marshall na probi ili kako se već to kaže u Saintsima. Voleo bih Deza više iskreno, Brees bi to iskontrolisao, i stvarno bi dobili još potentniji napad.

                          Comment


                          • Zaboravio sam da kazem jednu stvar vezano za potencijalni trejd. Gleda se sira slika, a ne ko sta dobije i gubi u trejdu, jer ima stvari koje nisu obuhvacene trejdom. U Belovom slucaju, Koner je napredovao i bice i sledece tri sezone na ruki ugovoru umesto da zalepe Belu franchise tag i moci ce da ulazu u druge bitnije pozicije. RB su potrosna roba, kada se nadju u pogresnoj strani tridesetih njihov performans opada jedino je sada Petersen izuzetak o tog pravila(doduse nestao je u prethodne dve godine da bi u Redskinsima vaskrsao). Takodje kod RB zanemaruje se faktor O-linija, a mnogo timova kuburi sa kvalitetnim O-linijama. Sve u svemu nije toliko strasno sto se nekima cini da ce otici za bagatelu. Ako padne transition tag, moze se reci da je Pitzburg itekako dobro prosao u celoj situaciji.

                            I naravno ne treba sada Bela pljuvati nego njegovog agenta koji je ,malo je reci, kancerogena persona.

                            Comment


                            • AD je baš pokidao prošle sezone kod nas u one tri-četiri utakmice sa OL gdje je centar bio ubjedljivo najbolji igrač... Njega su baš povrede unakazile i nakon Vikingsa jer je to još uvijek eksplozivan i snažan RB, bukvalno gazi godine.

                              Comment


                              • Dez Bryant se pridružio kaznenoj ekspediciji. Saintsi jači za iskusnog WR. Pošto će Thomasa morati da pazi više od jednog odbrambenog, eto novog oružja.

                                Last edited by Cassius Clay; 07-11-18, 20:37.

                                Comment

                                Working...
                                X