Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Treba Sejntsi da izgube ovo. Jebo li te Epl i ostali klošari

    Comment


    • Remsi,Gof,Sean McVay Dobar mec bas Oce da zaseni ovaj koji sledi
      sigpic

      Comment


      • Kakvi klošari u odbrani Sejntsa, izvlače se na napad non stop. Jebeni Epl iz jebenib Dzajntsa, dečko je slepčina. Bolje da su uzeli HaHa Klinton Diiksa

        Comment


        • Thomas trenutno prvi WR lige uz Brauna i Hulia, Tilena.

          Comment


          • Tomasa telefoniranje ipak nece skupo kostati videcemo za dzep njegov doduse,Pejton nije bio srecan
            sigpic

            Comment


            • Kakav napad imaju ljudi, bruka. Remsi su se pokazali tvrdjim nego što sam očekivao u odbrani iako to zvuči smešno kada neko primi 45 poena, ali mislim na drugo poluvreme. P.J. Williams odigrao bolje nego prošlu tekmu.

              Comment


              • Gleda li neko, ili ste svi u krpe?

                Comment


                • Ne razumem se bas najbolje u ova pravila za prekrsaje, kad jeste i kad nije, alicini mi se da su sudije svaku odluku koja je bila sumnjiva odsvirali u korist Pejtriotsa..
                  Evo ovo sad nije tacdaun, ali su pokazali td

                  Comment


                  • Pa vidi ovaj bullshit call sad za faul nad kickerom... Ovo je trebao da bude 5yard penalty i da Patsi ponovo krenu sa 4th & 16 a ne 1st down ponovo... ali jbg, to su Patsi treba da se ubije momentum GB-u.

                    Comment


                    • Kakva 2 bacanja Rodzersa, pogotovo ono prvo za vadjenje iz gova*a..

                      Dzabe sve
                      Last edited by Filip998; 05-11-18, 03:54.

                      Comment


                      • Dzabe sve... prvo onaj fumble kad se lomila utakmica a onda i Brady koji se sprda sa ovim duducima iz GB-a... Gasim ja ovo.

                        Comment


                        • Jbg, morao je Brady da ubode nesto.. GB izgubio 3-4 glavna igraca iz odbrane samo u toku utakmice

                          Comment


                          • Ponovo RB kosta Pakerse

                            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Postoji li opcija da AR ode iz GB? Bolje i u Ouklend da predje, bar će pokupiti pikove i imao bi neke opcije u Las Vegas Rejdersima od 2020...

                              Comment


                              • Najbolja opcija je da Mekarti ode, a ne Rodzers tata

                                Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X