Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Minesota ne zna se gde je jača, čak imaju i vrhunskog TE. Jedino RB kada bi Dalvin Kuk bio ok, nzm šta je sa njim. Tilen, Digs, brutala.
    Isto vazi za Remse,samo sto oni imaju Grlija na RBOcekujem ih u SB al samo neiskustvo moze da ih zaustavi
    sigpic

    Comment


    • Nešto ih ne vidim u SB.

      Minesota je ekipa hmm, sve imaju a nemaju ono nešto. Evo opet je malo falilo da izgube. Da su sudijske odluke bile drugačije...

      Sijetl izgubio na glupost, proćerdali su napad poslednji.

      Čekaju se Sejntsi da vidimo kako će to ići kada su Ingram i Kamera zajedno, meni su oni favoriti iz senke uz Patriote i Stilerse. Mislim koliko mogu Patriote i Stilersi biti iz senke, ali ne igraju ništa spektakularno.

      Više veruem u Mahomesa nego u Gofa. A Venc mi je najodvratniji kvoterbek i čim on predvodi Filadelfiju navijam protiv pa makar i Brejdi bio sa druge strane.

      Koliko ne volim tog lika, ne znam razlog ali ne mogu ga smisliti.
      Last edited by Cassius Clay; 08-10-18, 00:48.

      Comment


      • Kakvi potezi Hopkinsa, donese im poziciju za FG sa dva bolesna rolinga

        Comment


        • Hopkins je jedan od najpotcenjenijih igrača u ligi imo. Kad se priča o najboljim na njegovoj poziciji svi kažu AB, JJ ili OBJ...a Hopkins može komotno u tu priču. Ako uzmemo u obzir ko mu je sve "kvorterbekovao" kroz karijeru onda se slobodno može napisati i da je bolji od pomenutih.

          Comment


          • Može, može i Thielen ako nastavi ovako, A.J. Green je odličan, meni i Demaryis Thomas...I Michael Thomas iz Saintsa gura ka vrhu, Keenan Allen trči odlične rute.. ima dobrih WR ali Hopkins je stvarno brutalan. On bi u jednim Patriotama ili Pekersima čuda činio.

            Comment




            • Evo ovde na pocetku mu je ovaj odao priznanje, kakav odgovor

              Comment


              • Neeeee Latimor...

                Comment


                • Najveći Dru Bris

                  Comment


                  • Veliki si

                    Comment


                    • Saintsi nastavljaju da dobro biraju
                      Brutalan defensive end Marcus Davenport.



                      Rankins i on silovali Smita i olakšali posao secondary-ju.



                      Kad bi malo pojačali odbranu u vazduhu, po zemlji je ok, bili bi prvi favoriti a meni su i ovako prvi favoriti. Imali bi sve pobede da nije bilo početnog kiksa.

                      Ramsi i Goff nisu iskusni da idu do kraja.

                      Sećam se moje prve sezone NFL-a kada je Carolina drala sve redom, Chiefsi, Falconsi i još par timova su imali na početku 6-0 skor.

                      Sada je liga mnogo više ujednačena.

                      Favorit iz senke tipa Eaglesa prošle godine - Bearsi.

                      Vikingsi bi po sastavu trebali biti prvi favoriti ali fali im nešto uvek. Sem RB, i ono nešto nevidljivo. Doduše imaju Lataviusa Murraya i Cooka koji čas igra čas ne.
                      Last edited by Cassius Clay; 12-10-18, 00:06.

                      Comment


                      • You sick man Adam

                        Comment


                        • Kem nije pola Rasela Vilsona, da se zna. Misli li on šta ovom glavudžom?

                          Comment


                          • Karolina uradila sve dobro do kraja, ali bez zavrsnice

                            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Stvarno je Kem loše bacao u završnici, skoro pa k'o Ilija pre neko veče..

                              Comment


                              • Codey Parkey masi sut od 53 yrd u produzecima za pobedu

                                Sanders na drugoj strani nepogresiv
                                Last edited by Lord Aleksoni; 14-10-18, 21:40.

                                Comment

                                Working...
                                X