Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je strasno kako igraju Patriote. Muka mi ih je više i gledat, a i Beličik je počeo da mi ide na živce, sa njegovim izborom igrača, trejdovima i ekipom koju pravi ( Sony za sad nista, Wynn izgubljen za sezonu, prošle godine isto draft katastrofa, trejdovi ove godine i ne produžavanje ugovora užas ). Odbrana ne postoji, napad bez Edelmana ne postoji. Možda razočaranje govori iz mene al kao da namjerno uništava ekipu.

    Comment



    • sigpic

      Comment


      • Garopolo zavrsio sezonu

        Comment


        • Baš šteta, 49ersi su sad baš u govnima jer ogroman posototak para potroešn na QB-a i RB-a mora da sjedi sa strane ostatak sezone.

          Wilks upravo objavio da je Rosen starter od sada pa nadalje, možda im možemo Bradforda nekako u trade uvaljati. U svakom slučaju, biće opasna konkurencija za zadnje mjesto u NFCW.

          Comment


          • Mislio sam da ce biti nesto od njih ove sezone...
            Mene Mahoms iznenadio sa dobrim partijama, nije mi se svidjao uopste kao igrac ali me je demantovao

            Comment


            • Kakav povratak Tampe. Toliko gluposti napravise na mecu, pa i malopre usrase sebi TD posle punta, ali opet ce biti drame do kraja.. Jer NFL

              Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

              Comment


              • LeSon MekKoj se vraca ovog vikenda u ekipu Bafala!
                Last edited by FabrizzioKG; 26-09-18, 21:49.

                Comment


                • Kakva tekma krv ti jebem
                  sigpic

                  Comment


                  • Let’s go Vikings! Ajmo Thielen!

                    Comment


                    • Ali Kupp se pretvorio u elitnog WRa. Prejaka ekipa su Ramsi. Dace Bog da ih zdravlje pogleda.

                      Evo ga i drugi mega WR
                      sigpic

                      Comment


                      • Baca Goff za sve pare

                        Comment


                        • Steta sto nisu nastavili sa dosta poena i u drugom poluvremenu

                          Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Mogli bi Ramsi da donesu ove sezone SB Los Angelesu

                            Comment


                            • Ne znam što SK prenosi NFL kada im je na prvom kanalu neka odbojka pa kasnije su košarke i stavljaju najveće sranje izbor utakmica.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ne znam što SK prenosi NFL kada im je na prvom kanalu neka odbojka pa kasnije su košarke i stavljaju najveće sranje izbor utakmica.
                                Redzone majstore. Kad su utakmice u 19h ubedljivo se najvise isplati, posto be propustis nista. Ja samo ove utakmice u pola 3 gledam na SK.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X