Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sumnjam da će Majami draftovati QBa u prvoj rundi, osim ako utope Tanehila.

    Možda kasnije runde.
    sigpic

    Comment


    • Veseli Giantsi ne znaju gde udaraju. Nakon što su dali OBJ-a po damping ceni potpisuju Goldena Tate-a za nekih 9 miliona po sezoni otprilike. U vakuumu da posmatraš to je OK potpis, vrlo dobar risiver, nije nešto preterano ni skupo izašao, ali kad se stavi u kontekst onda je potez grozan. Kao prvo, veliko je pitanje šta se sada dešava sa kompenzacionim pickom koji treba da dobiju sledeće godine za Collinsa. Kao drugo, Tate je slot risiver a imaju Šeparda koji je takođe primarno slot risiver i Engrama koji je najopasniji sa slot pozicije. Na sve to je očigledno da ni oni više ne znaju šta hoće. Dal će da tankuju uz neki rebuild, da li veruju da i dalje mogu do PO. Potezi koje vuku su potpuno nepovezani i razbacani i očigledno nisu deo neke veće celine, nema tu nekog plana ni strategije, nego kako dune vetar u datom trenutku.

      Comment


      • Imaju dosta pikova i mislim da će sve na odbranu da daju jer im je odbrana bila očajna. Po meni dobar potez trejdovanja OBJ-a jer bi se desio AB scenario.

        Ovako će da nadam se ako imaju mozga napucaju odbranu jer je bila preloša, napad je statistički uz sva sranja bio solidan. Biće oni bolji nego ove godine ako pogode na draftu.

        Imaju 12 pikova. Prva 2 moraju spucati na defanzivce.

        Samo da iskuliraju qb-a. Još godinu dana. Nema potrebe da se zaleću, nije Manning toliko loš, nego nije imao protekciju.
        Last edited by Cassius Clay; 15-03-19, 09:08.

        Comment


        • Ja lično mislim da im je najpametnije da daju pick druge runde za Rosena, ukoliko Zona uzme Murray-a. Ovo ostalo na odbranu. Treba im i Desni OT u toj priči, jer onaj dečko što je igrao RT nakon što su nogobuljirali Flowersa nije kvalitet za NFL.

          edit: ali poanta je da nema tu nikakvog plana, neke strateške ideje u ovome što radi GM zadnje dve godine. Sve što je uradio kad se gleda pojedinačno, možeš reći OK, može se naći neki smisao, ali sve zajedno kad se posmara, toliko je međusobno nepovezano i kontradiktorno, ne daje utisak da se ima neka ideja koja se sledi.
          Last edited by Wladyslaw Raginis; 15-03-19, 09:31.

          Comment


          • Spremite se da Saquon nosi loptu 25+ po utakmici. 2000 rushing + 1000 receiving yards.

            Salim se, i ja mislim da treba da pojacaju odbranu, oba puta kad su dobili New England u Super bowl-u, oni su imali strašnu defanizvnu liniju i sa lakoćom su pritiskali Bradyja. Hvatačke opcije su sasvim pristojne, mozda fali taj outside receiver o cemu je pricao Wladyslaw, ali nisu toliko ocajni. Štaviše, u svojoj diviziji imaju najbolji hvatački korpus posle Eaglesa.

            Definitivno pojuriti Rosena ako je moguce, dati ako treba pik druge i pik trece runde. Vise mi se svidja Rosen nego Haskins. Pustiti Rosena godinu dana iza Manninga i eto, pruziti poslednju priliku Ilaju da uradi nesto.

            A ako izaberu u prvoj rundi nekog WRa, onda John Mara treba tog momenta da otpusti GMa

            Comment


            • Ma neće ići na Rosena sigurno. Samo ako su budale. Treba da dignu dva defanzivca i da igraju sa Manningom.

              Manning je bacio oko 4300 jardi sa 66% uspesnosti dodavanja ako sam dobro našao podatak.. I to sve sa očajnom, ali očajnom ofaznivnom linijom ispred njega pogotovo u prvom delu sezone. Sekovan preko 45 puta čini mi se.

              I opet, taj napad je bio negde na sredini lige po postignutim poenima ...

              Zeitler je došao. Treba da pokupe edge rushere, dubok draft, dosta pikova, odbrana da se nabudži.

              I Arizona i Giantsi bi pogrešili kada bi se baktali sa QB.

              Mogu biti sasvim pristojni. Odličan rb, solidne hvatačke opcije, preiskusan qb, sa dobrom protekcijom, sigurno dobar potez na kraju dana draftovanje OBJ-a. Moći će da igraju fudbal a ne da razmišljaju ko je zadovoljan ko ne.
              Last edited by Cassius Clay; 15-03-19, 10:52.

              Comment


              • Znaci #tankforTua, znam da ga bas gotivis, a i stvarno deluje dobro na terenu, ne mogu da gresim dusu bilo bi lepo videti ga u big blue uniformi. Jos da ga saceka dobra ofanzivna linija, solidne hvatače i zverka od running back-a, nema bolje

                Comment


                • Nešto mislim da će Tua u Tampu, nemam pojma. Gotivim ga više kao čoveka nisam ga gledao toliko puta kao igrača. 4-5 puta max. Našim Srbima puna usta pravoslavlja i hrišćanstva a zahvaljuju se porodici, menadžerima itd. Ovaj brat se zahvalio Isusu. On i Foles i još masa igrača, tako da sam tu pristrasan

                  U Srbiji kada bi se neko zahvalio tako Bogu direktno bio bi predmet sprdnje mesec dana i još bi se pričalo da je nekoga uvredio.

                  NFL najjači sport. Wentz i Foles čitali Bibliju zajedno. Kakva braća. <3

                  https://sportsspectrum.com/sport/foo...eak-bible-app/
                  Last edited by Cassius Clay; 15-03-19, 11:21.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Nešto mislim da će Tua u Tampu, nemam pojma. Gotivim ga više kao čoveka nisam ga gledao toliko puta kao igrača. 4-5 puta max. Našim Srbima puna usta pravoslavlja i hrišćanstva a zahvaljuju se porodici, menadžerima itd. Ovaj brat se zahvalio Isusu. On i Foles i još masa igrača, tako da sam tu pristrasan

                    U Srbiji kada bi se neko zahvalio tako Bogu direktno bio bi predmet sprdnje mesec dana i još bi se pričalo da je nekoga uvredio.

                    NFL najjači sport. Wentz i Foles čitali Bibliju zajedno. Kakva braća. <3

                    https://sportsspectrum.com/sport/foo...eak-bible-app/
                    I jos je tu najjaci od svih, Tim Tebow Bedak sto nije dobio pravu šansu u ligi, baš je gotivan kao čovek bio

                    Comment


                    • Šta li naši seljoberi misle ovde, religija prevazidjen koncept. Ima u USA raznih denominacija, devijacija i materijalističkog tumačenja ali sve što prosečan musavac odavde zamišlja kao IN i kopira to tamo definitivno nije IN. Počeo bi da lupa da je religija opijum za mase, odjebala bi ga svaka druga osoba u 3pm

                      Spoiler
                      Kad smo zašli u off, to je isto kao kada sam čitao ovde neke naše kako brane Kineze jer žderu pse, kao to je njihova kultura i spomenuo čovek kako je to čudno samo nama i da bi civilozovan jelte gradjanin Zapadne evrope to razumeo.

                      Ja sam samo napisao da bi Englez pre pojeo Kineza nego svog zlatnog retrivera

                      Djoković da se zahvali Isusu razapeli bi ga Srbi na Trgu da je fašista i da vredja druge nacije i da mu to ne treeba i da je loš ambasador Srbije. Budale

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Šta li naši seljoberi misle ovde, religija prevazidjen koncept. Ima u USA raznih denominacija, devijacija i materijalističkog tumačenja ali sve što prosečan musavac odavde zamišlja kao IN i kopira to tamo definitivno nije IN. Počeo bi da lupa da je religija opijum za mase, odjebala bi ga svaka druga osoba u 3pm

                        Spoiler
                        Kad smo zašli u off, to je isto kao kada sam čitao ovde neke naše kako brane Kineze jer žderu pse, kao to je njihova kultura i spomenuo čovek kako je to čudno samo nama i da bi civilozovan jelte gradjanin Zapadne evrope to razumeo.

                        Ja sam samo napisao da bi Englez pre pojeo Kineza nego svog zlatnog retrivera

                        Djoković da se zahvali Isusu razapeli bi ga Srbi na Trgu da je fašista i da vredja druge nacije i da mu to ne treeba i da je loš ambasador Srbije. Budale

                        Hahahahah cinjenica je da kao sundjer upijamo neke najvece budalastine i smeće koje potiče od zapada

                        A sad da se vratimo temi, cudi me da jos niko nije pokupio Suh-a, najbolji defanzivav Rams-a u Playoff-u, negde sam procitao da je zagrizao da ostane u gradu Andjela, te da bi ga Chargersi doveli.

                        Comment


                        • Kareem Hunt suspendovan 8 utakmica. Mislim da je istu kaznu dobio Zeke Elliot pre par sezona.

                          Morace da ga zamene Chubb i Duke Johnson do tad. Mada ja i Chubba vise gotivim nego Hunta, pravi je power back

                          Comment


                          • Originally posted by LejkerBoy View Post
                            Kareem Hunt suspendovan 8 utakmica. Mislim da je istu kaznu dobio Zeke Elliot pre par sezona.

                            Morace da ga zamene Chubb i Duke Johnson do tad. Mada ja i Chubba vise gotivim nego Hunta, pravi je power back
                            Zeke je dobio 6 utakmica za daleko manju stvar. Hunt je prošao bolje nego što se mogao nadati.

                            Vrijedi napomenuti da Zeke nikada nije imao niti tužbu niti sudsko saslušavanje. 6 utakmica je dobio za prdež, bivša djevojka ga je prijavila policiji bez ikakvih dokaza, policija nakon kratke istrage nije ništa poduzela povodom toga, a NFL mu je uručio nakon duge borbe sa njim 6 utakmica. Jedna od većih blamaža ja bih rekao. Hunt udara curu na videu koji je obišao svijet i dobije samo 2 više utakmice suspenzije.

                            Zanimljivo i da je odluka donijeta tek sada, kada Brownsi izgledaju kao show-time napad i vjerovatno će nastupati na više od pola MNF-a, SNF-a i TNF-a. Pare su u igri, nisu ni oni budale... još sada kada stvave Brownse u drugom dijelu sezone na svaki taj prime-time termin, pa da se svi smijemo prozirnosti ovog slučaja

                            Comment


                            • Originally posted by Bastia33 View Post
                              Zeke je dobio 6 utakmica za daleko manju stvar. Hunt je prošao bolje nego što se mogao nadati.

                              Vrijedi napomenuti da Zeke nikada nije imao niti tužbu niti sudsko saslušavanje. 6 utakmica je dobio za prdež, bivša djevojka ga je prijavila policiji bez ikakvih dokaza, policija nakon kratke istrage nije ništa poduzela povodom toga, a NFL mu je uručio nakon duge borbe sa njim 6 utakmica. Jedna od većih blamaža ja bih rekao. Hunt udara curu na videu koji je obišao svijet i dobije samo 2 više utakmice suspenzije.

                              Zanimljivo i da je odluka donijeta tek sada, kada Brownsi izgledaju kao show-time napad i vjerovatno će nastupati na više od pola MNF-a, SNF-a i TNF-a. Pare su u igri, nisu ni oni budale... još sada kada stvave Brownse u drugom dijelu sezone na svaki taj prime-time termin, pa da se svi smijemo prozirnosti ovog slučaja

                              Trebao je vecu kaznu da dobije, bar 10 tekmi, ali mislim da u samoj ofanzivi, da su Chubb i Duke Johnson dovolino dobri da nadoknade njegov nedostatak Ali definitivno su ovde pare umešane

                              Comment


                              • Pa valjda su mu računali onih 5 + 2 iz prošle sezone.
                                Sa ovih 8 to je skoro cela sezona.

                                Comment

                                Working...
                                X