Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raidersi potpisali Lamarcus Joynera, bivseg igraca Ramsa. Ramsi ga zamenili vec Ericom Weddle-om.
    Raidersi za sad doveli Antonia, Trenta Browna i Joynera. Sad da spucaju sva tri pika prve runde na defanzivnu liniju, produze ugovor Jaredu Cook-u i onda imaju sasvim solidnu ekipu.

    Ne znam zasto ljudi hejtuju Dereka Cara, po meni je on bolji od recimo Prescota

    Comment


    • I ja sam mislio da je bolji, i možda jeste bolji, ali kad je gusto ja bih uzeo Prescotta, ne znam zašto. Od njega bih znao šta da očekujem jer je tip svestan koliko može, Derek Carr me razočarao par puta. Ali baš razočarao. Ne može izgovor da bude tim, jednom u životu imaš priliku da igraš u NFL, sezona traje kratko, a mislim da nije izvlačio maks iz sebe, ili smo ga svi precenili.

      Comment


      • Ma znam, nego kad zamislim Prescotta bez Zekea, top ofanzivne linije i odbrane, licio bi na losiju verziju Carra. Sta znam, preplacen je malo Carr, a kako mi se cini, Prescott ce biti jos vise placen. Ali to jeste, Prescott je vrv vise clutch, samo sto do 4.cetvrtine postoji opasnost da baci jedan int i da fambluje bar jednom

        Comment


        • Ja sam govorio da je ishajpovan i sve se slažem ali to svi znamo koliko treba Prescottu da bi pobedio. Sve to što si naveo. Carra sam gledao ne puno puta (10ak), uvek me razočarao. Povrede, sve, sve razumem, ali jbg.

          Da li će Kyler Murray biti u top 10?

          Comment


          • Amendola i Flowers u Detroitu. Detroit najbolje da dovede posle i Brady-ja iz penzije, a ne znaju da je to sve dž bez Belichicka.

            Comment


            • Po svemu sudeci CJ Mosley ce biti novi clan NY Jetsa. 5yrs 85 mil$. Jetsi doveli ozbiljne linebackere, Mosley i Barr.

              Comment


              • :o pa to je perverzija. NEP opet tiho, nemaju veliki cap space, ali zato se Detorit ispucao. Ne mogu reći da su pogrešili ali Patricia me razočarao sa ovim dovodjenjima igrača sa kojima je saradjivao. Ima li šta unikatno kod njega, a ne da kopira NEP. Čisto sumnjam da bi se oni ovako rano ispucali kešom.

                Coltsi su mogli lagano da isprate Detroit ali za sada pametno po meni.

                Humphries u Titansima. Odličan potpis. Pobedili NEP.
                Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 10:32.

                Comment


                • Ma da, prvi dan je samo ispucavanje novca. Landon Collins, brat, dobio 84 mil $, a prosle godine bio ocajan u prostoru i coverage igri.

                  Trent Brown, LT, dobio najbolji ugovor svih vremena za LT. Ne znam kad ce ljudi ukapirati da bilo koji Left tackle izgleda sjajno u New Englandu kad Brady izbacuje loptu za ispod 2.5s. Tako je i prosle godine Nate Solder dobio ogroman ugovor od Giantsa, a razocarao je totalno.

                  Danas cemo videti za koliko ce potpisati Leveon, i gde. Ja tipujem Jetse

                  Comment


                  • Da ako Jetsi malo pomrse konce Patriotsima u diviziji. Da ima taj PO smisla.

                    btw pun Bg likova sa kačketima Raidersa new era. Video sam ih 15, daj Bože ako 5 njih zna da je to NFL tim.
                    Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 10:46.

                    Comment


                    • Moji Brownsi po svemu sudeci potpisali Sheldona Richardsona. Defanzivna linija Garret-Richardson-Ogunjobi-Ogbah, a outside linebacker/pass rusher Olivier Vernon. Odlican pass rush, jos da dovedu/draftuju dobrog MLB i drugog CBa naspram Warda i odbrana je spremna

                      Comment


                      • Vernon ti je 4/3 DE. U Giantsima je poslednju sezonu igrao kao 3/4 OLB silom prilika jer su menjali sistem sa 4/3 u 3/4. Može i tako da posluži ali ako se igra 4/3 on je DE i tu se svaka priča završava. Nema šanse da on igra Sam-a ili Will-a u 4/3.

                        Comment


                        • Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                          Vernon ti je 4/3 DE. U Giantsima je poslednju sezonu igrao kao 3/4 OLB silom prilika jer su menjali sistem sa 4/3 u 3/4. Može i tako da posluži ali ako se igra 4/3 on je DE i tu se svaka priča završava. Nema šanse da on igra Sam-a ili Will-a u 4/3.
                          Znaci bice Garrett-Sheldon-Ogunjobi-Vernon posto Willkins igra 4-3 u odbrani. Brownsi onda moraju da rese linebacker-e, imaju samo Shoberta.

                          Comment


                          • Vidim da pominju Earla Thomasa III u Dallas ili 49erse, ali mislim da bi Coltsi mogli tu da uskoče iako se očigledno neće razbacivati jer da hoće, pokupili bi neke igrače peške.

                            Comment


                            • Inače Green Bay ne postoji. Još jedna bačena sezona. Najplaćeniji qb u 5 timova koliko mi se čini Green Bay, Falconsi, Vikingsi, 49ersi i Lionsi. Sve sem Rodgersa preplaćeno dobrano, a i on jede dosta ali opet imalo je rezona za njega dati puno.

                              Minnesota pukla načisto.

                              edit : Adrian Amos iz Bearsa u Packerse. Sad kažu na NFL Network
                              Last edited by Cassius Clay; 12-03-19, 13:13.

                              Comment


                              • Thomas Davis u Chargersima. Preopasna odbrana, preopasna. Meni po volji najbolja u LA-u

                                Originally posted by Wladyslaw Raginis View Post
                                Vernon ti je 4/3 DE. U Giantsima je poslednju sezonu igrao kao 3/4 OLB silom prilika jer su menjali sistem sa 4/3 u 3/4. Može i tako da posluži ali ako se igra 4/3 on je DE i tu se svaka priča završava. Nema šanse da on igra Sam-a ili Will-a u 4/3.
                                Dobrodošli u svijet Jamesa Bettchera koji sve kvalitetne 4/3 linijaše pretvara u OLB-e i sere im se u karijere. Odličan koordinator, neloš sistem, 3-4 sistem sa rukama na zemlji je bilo kada je kod nas vodio odbranu, i svi iz front 7 su procvjetali osim OLB-a koji su naravno pretvarani, kako kažeš, silom prilika na te pozicije i onda nisu imali ni brzinu ni awarness da se tako često spuštaju u coverage. Haason Reddick je zauvijek izgubljen, 13. pik jebote, a Robert Nkemdiche još uvijek ima mrvicu nade, on je isto pik prve runde. Dva igrača iz prve runde, atelete da se sasereš kada bi ga na ulici sreo, iz koledža izašli sa dosta jakim ocjenama, i danas ih skoro nigdje nema.
                                Last edited by Bastia33; 12-03-19, 15:50.

                                Comment

                                Working...
                                X