Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svaka čast Bradyju i ekipi na još jednom prstenu, veliki je Toma

    Sada se izjednačio sa Jordanom po 6 puta su osvajali u svojim sportovima, da vidimo ima li u sebi Toma još jednom da uzme i preuzme titulu GOATA ..

    Comment


    • Ne može biti veći od Jordana nikada Nećemo preterivati. Ali je najveći i najbolji qb, sigurno bar najveći.

      Comment


      • To je u oku posmatrača.. Ali zašto ne može biti bolji ako ima sedam prstena u možda i najzahtevnijem sportu, meni je na granici da ga proglasim sveukupnim goatom, ovako za sada je NFL GOAT trenutno..

        Comment


        • Morali su NE da dobiju, čim ih je Uroš onoliko hejtovao i potecnjivao pre par nedelja.

          Ali kad god sam pogledao facu sinoć Gofu, delovao je kao preplašeni miš. Kao da ga je neko stavio tu, a on ne zna šta treba da se radi. Odbrani Remsa svaka čast, ali napad totalno podbacio. Gof choke, Gurli choke x2, OL Remsa choke. Jedino što je Kuks bio na nivou.

          Još mi u glavi kad je Bruks sam u end zoni i Gof baca balon od lopte, kojoj treba jedno 5 sekundi da stigne do Kuksa. I SS ga stiže i izbija mu loptu.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Sranje sto je Alshon Jeffery ispustio onu loptu protiv Saintsa. Da je uhvatio, gledali bismo reprizu proslogodisnjeg finala.

            Foles>>>Goff

            Comment


            • Nisam gledao utakmicu jer sam preveliki hejter... super, svaka im cast.

              ...e da oce vise otici u penziju, pizda mu materina.

              Comment


              • Nema se šta dodati. Liga je takva kakva je, divizije su takve kakve su. Mene ova igra zanima kao igra jer uživam u gotovo svakoj utakmicu, da me interesuje samo rezultatski ne bih ni gledao. Jer Patriote imaju luksuz kao niko.

                Evo još jednom da se popišam po smrdljivim Jetsima, Dolphinsima i Billsima.

                Ako i nekim slučajem nekad dobiju Patriotse, sjebaće vrlo brzo i naravno NEP šetnja u diviziji.

                Kada svake godine imaš taj luksuz, nije ni čudo da igrači koji su ličili da su za penziju odigraju ovako.

                Jer šta je jednom Gronky i Edelmanu da se naoštre za PO...

                Potpuno drugi tim.

                Ja sam ubedjen da bi i Green Bay u toj diviziji bio u borbi za titulu. Jebeš ti to što se oni raspadaju u reg delu.

                PO bi se domogli, a kad dodješ u PO izoštre se čula. Rodgers na qb, solidna odbrana, utakmica je živa stvar. Pa jebeš ga, nikad se ne zna. Pogotovo što igrači ne bi bili toliko istrošeni.

                Tako da ja ne bih umanjivao veličinu Tom-a i Belichicka, samo bih rekao da je ta divizija SRANJE i da je pola AFC-a SRANJE.

                Sranje. Sranje. Hmm, sranje. Sranjeeee. Tu jedni Titansi se bore za PO. Nisu bolji od Panthersa a ovi ne mogu da prismrde.

                Comment


                • Ko još ima siguran put u diviziji tako, ja verujem niko. Nisu tu Patriotsi ništa krivi, ne nameštaju oni sa kim će igrati.

                  Samo da ne slušam te gluposti "najbolji kada je napotrebnije".

                  Pa neko mora da bude najbolji od starta da bi razmišljao o PO, pa kada se ti timovi izduvaju i prodju zenit - a to smo videli i kod Saintsa i kod Ramsa i kod Kansasa, onda kao Patritosi zaboga, znaš, najbolji kad je najteže.

                  Ovima popadala forma, svima, bukvalno, oni počeli od decembra da je dižu, na pola januara pucaju od snage i fokusa.

                  Splet okolnosti, plus najbolji HC ikada plus najbolji QB i to je to. Ali najbolji tim, overall, ne.

                  Najbolji timovi ove sezone su Ramsi, Chiefsi i Saintsi. Po svemu prikazanom ove sezone. Ta pravda je zadovoljena u NFC. U AFC, jednostavno se ne može protiv povampirenih NEP.

                  Samo da imaju Ravense u diviziji da malo iznivelišu to sve, bilo bi ok. A ono brate Jetsi, Billsi i pazi Dolphinsi, najnebitniji tim u ligi uz Jetse i Billse. To niko nikad ne pusti da gleda sem možda par ljudi Josha Allena ili Darnolda. Valjda će Adam Gase nešto uradili i valjda će se Coltsi nabudžiti maksimalno.

                  Neće se Luck usrati Brady-ja
                  Last edited by Cassius Clay; 04-02-19, 14:04.

                  Comment


                  • I ocekivano, Dolphinsi imaju novog HCa, Briana Floresa, osvajaca SBa kao trener Linebackera Patriota.

                    Takodje, Bengalsi su predstavili svog novog HCa, Zac-a Taylora, dosadasnjeg QB trenera Ramsa... Sjajan posao obavio pripremajuci Goffa za superbowl

                    Comment


                    • Sada ću na tenane do leta da gledam sve utakmice par timova. Prvi je naravno Kansas. Zatim Seattle, i Buffalo...

                      Ne pada mi više nijedan tim na um, a da ga nisam dovoljno ispratio. A da mogu da ih gledam očima.

                      Možda Coltse od week5-6.

                      Taman dve tekme sedmično da izdržim do sledeće sezone.

                      Comment




                      • Unistili su Kellermana hahahah

                        Comment


                        • Dobar kanal dobra zeza

                          Comment


                          • Jel u ponedeljak pocinje free agency?

                            Comment


                            • Ova plava ušla u zverinjak, Gronkenštajn luduje



                              edit: To mu devojka

                              https://www.google.com/amp/s/www.the...le-kostek/amp/

                              kojaaaa budala
                              Last edited by Cassius Clay; 10-02-19, 13:29.

                              Comment


                              • https://www.sbnation.com/2019/2/11/1...source=twitter

                                Za dve godine počinje još jedna liga, XFL se zove.. Ona je bila pre ali je ugašena pa je sada ponovo aktivirana..

                                Comment

                                Working...
                                X