Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pazi, u basketu usereš pa ima sledeća tekma i u PO. Ovde nema. Momci cele godine igraju za to. Čitam neke komentare kao pa što su dozvolili sebi ovo, što ono, nebitno je šta su Saintsi uradili. Ne može se relativizovati greška sudija koja je verovatno odlučila meč.

    Mora da se uvede bar za PO challenge, za sudijsku odluku bar jednu na utakmici, makar samo u PO to bilo.

    Ne možeš nekome da uništiš sezonu tek tako. Svima se dešava, pa je to kao izgovor. Pa i nije, savremeno doba, tehnologija je napredovala, stvarno nema potrebe da ljudski sudijski faktor odluči i usere nekome sezonu bez da je pogledao play i primenio pravilo korektno.

    Ipak je tu uloženo mnogo truda, bez obzira i da se Ramsima desilo bilo bi mi krivo. Mislim momci umiru cele godine, sanjaju te momente, i onda će neki govnar matori sa kačketom da jede govna. Previše za mene.

    Comment


    • Ja ne znam kako navijač Saintsa može tako svjesno i uporo da pljuje suđenje i sve promašene odluke nakon nečeg poput Bountygatea i terora koji se dešavao tih godina.

      Da je Kurt onu veče završio karijeru uff... Zbog toga sam iz dna duše mrzio svaki tim u kome je Gregg Williams imao bilo kakvu ulogu. I kakvo iznenađenje, Ramsi su njegov direktni naslednik posle tog perioda.

      Comment


      • E jeste meni su roditelji navijali za Saintse pa ja navijam ceo život. Nisam tada ni pratio NFL, ja pričam za ovu sezonu i ovu utakmicu.

        Comment




        • Uzimam ovaj šešir ako Ramsi dobiju Patriotse hahaha

          Comment


          • Hahahhaah...Bolje onaj Monkey D. Luffy-jev.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Hahahhaah...Bolje onaj Monkey D. Luffy-jev.
              Hahahaha i njega obavezno

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Istinski mislim da ne postoje riječi kojima se može opisati nivo profesionalizma i ljudskosti koje je Larry postigao. 16. sezona će da teče, idemo Air Raid!

                    Comment




                    • Stilersi se raspadaju kao debili. Trejduj to i ne seri, imaš JuJua.

                      Comment


                      • Zar JuJu nije slot?

                        Comment


                        • Jeste.

                          Imati Antonia Browna da bi bio konkurentan, nije obavezno. Pogotovo nezadovoljnog Antonia. On im otežava pregovore, pitanje je da li će dobiti zadovoljavajuću ponudu.

                          JuJu može iskočiti kao prva opcija kada ode Antonio, ne kao bukvalno direktna zamena.

                          Ne treba držati nezadovoljnog igrača.

                          Comment


                          • Kako je nebitan ovaj pro-bowl to je strašno. Treba da se ukine ova glupost, jer ima mali milion nelogičnosti oko ovog dešavanja. Ukinuti i uvesti da je službena "nagrada" za dobru sezonu All-pro team, koji je btw po meni i bolji izbor.

                            Comment


                            • Ja mislim da sam to gledao samo jednom i to prve sezone kad sam poceo da pratim. Smece od dogadjaja... bas jedno beskorisno desavanje. Ne moze ni da prismrdi All Star utakmici MLB-a ili NHL-a.

                              Comment


                              • Ne što je beskorisno, nego je i potencijalno štetno. Za NFC su sinoć npr u jednom drive-u AFC-a defanzivne teklove igrali Barkley, Elliot i Kamara. Jes da je više flag football, ali zamisli da se neki u onoj imitaciji teklovanja oklizne i pokida hamstring ili tako nešto, a teren je bio blatište pošto je padala maltene monsunska kiša.
                                Pa ja verujem da bi pobešnjela fan baza ekipe čija je zvezda tako najebala linčovala Gereta.

                                Nisam gledao nego samo prenosim šta sam čitao na tviteru

                                Comment

                                Working...
                                X