Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Jeste @Urose, sve to stoji ali sta da radimo kada im je takva divizija i konferencija? Ne mozemo nista

      Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Romo zna znanje, ali lik toliko dobro cita play da su to onda spoileri Uzivanje ga je slusati, ali mogao bi malo i da skala sa spoilerima.

        Comment


        • Vise se nerviram oko NFLa nego oko bilo sta u zivotu. Ovi tupani iz Kanzas City-ja nisu mogli trcanje da zaustave, jos Brady bacio 2 INT i oni nisu ni to uspeli da iskoriste i da pobede. Jbm ti taj nahajpovani napad kad postignes 0 u prvom poluvremenu finala AFC konferencije

          Comment


          • Sto se nerviras? Sve je to normalno

            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Mora oko necega da se gube zivci

              Comment


              • A Patriots/Rams Super Bowl with Maroon 5 as the halftime show is something we really don’t need in our lives.
                Ima istine. Ajde, Marun 5 može da prođe.

                Nisu Čifsi ni zaslužili da prođu. Iako su imale sreće Patriote, odradili su game plan odlično.

                Uroš napiše kilometar post, a opet će Brejdi za nekoliko sedmica da diže pehar. Tugaaa...

                Dzaba ti dominiranje u regularnoj sezoni kad čokuješ kad je najvažnije. Jel video neko sinoć podatak da nijedan igrač Čifsa nije dosad odigrao finale konferencija. Dok je sa druge strane 36 igrača Patriota igralo već ovakvu utakmicu. Iskustvo je presudilo. Zato ja otpisujem Patriote tek kad se završi četvrta četvrtina i Brejdi leži na kolenima.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • НФЛ је игра у којој Том Брајди побеђује. Нека мини најава за финале иако највима за Ремсе..
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Planirao sam bio da ostanem kuci za SB i da gledam utakmicu, ali mi se stvarno ne gledaju Patriotsi ponovo tako da cu ipak raditi tu nedelju vece... bolje da se smaram na poslu i zaradim malo vise, nego da pizdim svaki put kad matori govnar baci TD. Jos raspad od benda na poluvremenu... neka hvala.

                    Comment


                    • Naravno da ce se pogledati SB, kruna sezone

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Mene to nervira jer će tipovi kao Srdjan mitomanisati kao "kad je najbitnije Patriote" ili "zna se ko je najbolji kad je najvažnije", ma daj povraćaću. Super ljudi su najbolji i po meni, ne sporim, sam to šetanje kroz diviziju deceniju celu, pa ima li to koji drugi tim u NFL?

                        Trebali da žnurimo da nisu imali pobedu u gostima od 2008. u PO, da ove sezone nisu imali u regularnoj sezoni?

                        Ovo što rade to je jer je Beličik genije i jer je Tom genije + splet okolnosti inače kurac od tima, u top 10 su po jačini.
                        Brate to je kao da kazes da Zvezda i Partizan nisu najbolji u Srbiji jer igraju protiv Radnika iz Surdulice i Metalca iz Gornjem Milanovca, dodji ti bajo moj na tvrd teren u (random selo) iz trece lige Vojvodine sever... Brady je u zadnjem napadu konvertovao 3 ili 4 puta 3&10, Edelman i Hogan hvatali bolesne lopte + Gronkova magija kad je bilo najbitnije, White busio DL Chiefsa kako je hteo...

                        Comment


                        • Nije baš za porediti jer Zvezda i Partizan igraju sa svim klubovima i kući i u gostima.

                          Bilo bi za poredjenje da Partizan ima diviziju Radnički KG, Napredak, Vojvodina a Zvezda Surdulica, Vranje, Zemun, i da sa njima igra po 2 puta a sa ovima možda niti jednom, i onda Zvezda hladi jajca a Partizan se kida sa ove pobedi i dodje plej of, Zvezda digne formu i usere se u život Partizanu koji se istrošio.

                          Nikakva magija po meni nije da ne postojiš do decembra, da se u decembru uigravaš i praviš specijalni tim koji nikad gori nije bio a da si u zenitu u januaru. Mislim ne omalovažavam ja ove pobede Patriota, sve je to više nego sjajno, samo kažem da mrzim to mitomanisanje.

                          A mit je po meni kao - Patriote kada je najbitnije. Pa nekome je najbitnije u week6-7 jer ako izgubi priključak ode sezona dok je to za Patriote preseason.


                          R e a l n o.

                          Kako se takmičiti sa timom kome sezona počinje u decembru? Imali su ozbiljnu utakmicu sa Kanzasom i dobili je ostalo smešno. Čak su od Majamija izgubili ono i od Tenesija po nešto, a imaju taj luksuz jer im je sranje divizija i pola AFC je sranje. Texansi su sranje a bili su visoko.
                          Last edited by Cassius Clay; 21-01-19, 12:26.

                          Comment


                          • Da me neko pitao u avgustu koji je najgori matchup koji želim u SB, rekao bih Steelersi-Ramsi, drugi najgori je Patsi iz AFC-a... Ali jbg, opet ću naravno buljiti u ekran sedam sati i krpiti po 10 minuta sna tu i tamo cijeli onaj ponedeljak.

                            Mnogo mi žao što sam sinoć zaspao na poluvremenu

                            Comment


                            • Bastia, daj mi neki link da pogledam online snimak Pats vs Chiefs

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                                Bastia, daj mi neki link da pogledam online snimak Pats vs Chiefs
                                Probaj ovdje, u četiri dijela je isječena utakmica pa puštaš jedan za drugim

                                https://www.nflfullhd.com/new-englan...lay-full-game/

                                A ima i ovo što je baš baš široki highlights

                                https://www.youtube.com/watch?v=59nqEGrFxiQ

                                Comment

                                Working...
                                X