Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Okreni obrni NE u SB.

    Pobednik večeri lik koji ne narušio neutralnu zonu kod onog intersepšna na kraju regularnog. Tu su izgubili utakmicu.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Hvala lepo, dovidjenja. Svaka čast Patriotama. Sport obesmišljen. Sl sezone gledam samo play off.

      Em što je totalno drugi sport prvih 10-12 sedmica sa sudjenjem, em što to zapravo ništa ne znači jer su divizije i težine istih miljama daleko.

      Divizije se ne mogu menjati pa nema svrhe gledati pušače kurca Džetse Bafalo i Majami.

      Joj što se neće Indijanapolis nakrcati...A hoće.

      Sad bi bilo nepravedno praviti hvalospeve o Patriotama zbog mesec dana dobre igre, gde prespavaju sezonu.

      Green Bay bi uzeo diviziju i ušao u po sa onakvom divizijom, ko zna šta bi spremili uz Rodgersa za PO. Možda bi se resetovali i dobili ekipe koje su tokom sezone bile bolje od njih.

      Šta bi Dallas radio da ima taj Titans raspored? Jaguars? Pazi ti jedne Texanse koji su kurac od ekipe, a ovamo naletiš na Eaglese, ili Pantherse koji ispadaju ne možeš da ih pobediš...
      Last edited by Cassius Clay; 21-01-19, 03:18.

      Comment


      • Dee Ford... pa treba ga jos veceras govnjivom motkom najuriti iz tima.

        Comment


        • Pa sta i da se nakrcaju? Dok god su tu Brejdi i Belicek, nista drugo ema smisla.

          Ne volim ih ali ovo sto rade je cudo.

          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
          Hated, adored never ignored

          MUFC

          Comment


          • GOAT
            sigpic

            Comment


            • Pa i nije neko čudo, odlični su oni, genijalni, ali imaju pušače kurca u regularnom delu i onda za takve majstore i nije neko čudo istempirati formu mesec dana i izgaziti konkurenciju.

              Green Bay bi ovakav kakav je s početka sezone uzeo tu diviziju i imao prednost domaćeg terena.

              Samo kažem nepravedno sa neke strane, ne oduzimam njima ništa ali nije isto kada dodju Ramsi i Saintsi do finala konf i kad dodju Patriote.

              Comment


              • A to je sve kada timovi ne mogu da se pobune pre svega da se standardizuju sudijske odluke a ne da seku na week 13 i ništa da ne bacaju. Sviraj od početka do kraja isto.

                Šta znači to play off dozvoljena grublja igra?

                Neko gradi igru i navikava se i odbranu i napad na postojeći kriterijum i onda dodje PO i drugi sport.

                Drugi sport. Jer kriterijum sudijski sve menja.

                Comment


                • Brat moj Ford usrao se u zivot Mahomesu i Reidu... Desava se kad postignes 0 jebenih poena u prvom poluvremenu, kad mora jebeni Goff da pobedi Patriote, maltene su po meni manje sanse Ramsima nego prosle godine Eaglesima. A i jebem ti sudije kad sude onakav roughing the passer u 4/4 Bradyju

                  Comment


                  • Mislim da je to nemoguće. Ubiće Goffa odbrana Patriots-a.

                    Čini mi se da su svi treneri mnogo naloženi na svoj sistem igre, pogotovo u odbrani kada prepuste DC, nisam primetio neka velika iznenadjenja, a valja to trenirati tokom cele sezone za playoff.

                    Ne možeš kao Chargersi da izadješ Patriotsima na lepe oči...

                    Comment


                    • Iskreno, mislim da neću ni gledati SB, niti bilo šta. Sada gledam reprizu i ono je sramota, i to nije samo onaj poslednji sraman potez već pre toga holding očigledan, napad pre toga, sramno.

                      Ne znam što nema pravilo za review kada se odnosi na penalty i sudijske odluke.

                      Možda me prodje do septembra ali sada ne mogu gledati nema šanse.

                      Cele godine igraš da ne dosude to, sramotno. Neko će reći Brees choker, pa jeste, ali nije do toga trebalo ni doći, bmk.

                      Comment


                      • Lepo kazem,Patriote ne treba otpisivati ali nikada!

                        Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • A Bogdane to je po meni netačno.

                          Ja bih to preformulisao "ne gledajte NFL do playoffa jer ima drugačija pravila i jer postoje timovi koji su igrali na 60% regularni deo sezone jer im divizija to dozvoljava".

                          Oni su doktori da spreme jednu utakmicu, doktori su za play off, doktori su i da dignu formu kada treba ali to ne zato što Payton nije doktor ili Carroll, već zato što koji sex trebaš proći u NFC-u da bi došao do visoke pozicije. Saintsi počeli da padaju u week 13, Ramsi isto nekada tada,

                          i onda dodju Patriotsi i pobedec Chargerse koji su imali teži raspored, Steelersi, teži raspored, i sad mi treba da se pravimo da je to bolji fudbalski tim.

                          Pa to nije bolji fudbalski tim. Ne nužno.

                          Koliko vas misli da GB ne bi bio prvi u AFC East?

                          Ja mislim da bi i onakav GB sa Mike-om bio prvi. I uopšte ne bi morali da briljiraju. I onda dolaziiii PO.

                          Januar.

                          Mike i Rodgers dižu fokus na + 150, kažu ekipi imamo još 3 utakmice do SB, nalože se svi, odrade top pripremu, jebote, pa nije Mike McCarthy tolika kanta, utakmica je živa stvar, op, Aaron izbaca kao lud, op Mahomesu i Kansasu ušla voda u uši, hop Blake Martinez zlostavlja napad Chiefsa, hop Jaire Alexander igra neki nenormalan man coverage, da je ostao Ha-Ha CD, odbrana ozbiljna, regrupisali bi se i izoštrili za PO.

                          Hoop, GB u SB. A čim ti dodješ do finala konf i SB videli smo prošle godine kako igra zamena Nick Foles, svi su složni i svi daju 320% mogućnosti.

                          Je l' bi se neko odavde začudio tom scenariju? Ja ne.

                          Ali GB igra sa Detroitom koji je jači od sva 3 protivnika NE, igra sa Minnesotom koja je kakva takva zilion puta ozbiljnija, i Bearsima koji bi tog Brady-ja iz oktobra pojeli.

                          Tako da za mene nisu najbolji tim ove sezone.

                          Najbolji tim ove sezone su Saintsi zbog odbrane, tim kao celokupan, ali bih na prvo mesto stavio Chiefse, ili neka dele, pa odmah iza Ramsi, pa tek onda NEP i Bearsi, pa Chargersi.

                          Daj onu formu Ramsa i Saintsa s početka pa da vidimo. Oni nemaju taj luksuz da se šetaju po diviziji. Pa ti 49ersi oslabljeni su ozbiljnija ekipa i bolje vodjena ekipa od pazi Jetsa, Billsa i Dolphinsa.

                          Koliko ljudi je ovde ikada pustilo te 3 ekipe, ikada? Ja sam gledao 49erse ove nikada, samo Billse zbog Josha Allena. Kao da gledam neki drugi sport. Niti tenzije niti bilo šta. Neka besmislena igra gde se ni za šta ne pitaš, već samo prebivaš u NFL sa bolom u kurcu.

                          Comment


                          • Mene to nervira jer će tipovi kao Srdjan mitomanisati kao "kad je najbitnije Patriote" ili "zna se ko je najbolji kad je najvažnije", ma daj povraćaću. Super ljudi su najbolji i po meni, ne sporim, sam to šetanje kroz diviziju deceniju celu, pa ima li to koji drugi tim u NFL?

                            Trebali da žnurimo da nisu imali pobedu u gostima od 2008. u PO, da ove sezone nisu imali u regularnoj sezoni?

                            Ovo što rade to je jer je Beličik genije i jer je Tom genije + splet okolnosti inače kurac od tima, u top 10 su po jačini.

                            Comment


                            • Ja sam pogledao 9 utakmica 49ersa ove sezone Brzo ce se vratiti slavni dani u San Francisko!

                              Comment


                              • Gledao sam i ja jer se ima šta gledati, a kada gledam Buffalo pa to kao da je neka druga liga. Jetse i Dolphinse koje razmontra najgori GB u 21. veku, to nisam imao želudac da gledam.

                                Comment

                                Working...
                                X