Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Ovo trcanje White-a jako podseca na Leveona Bella...

      Comment


      • Patriote doktorirale NFL. Sezona počinje u decembru, forma se diže u januaru, krajem januara u zenitu. Bafalo, Majami i Džetse bi dobili SBB Vukovi. Šalim se malo ali stvarno preočajna divizija.

        Comment


        • A prvih par kola izgledaju kao grupa gradjana. Btw, genijalan prvi napad... Brady izgleda hladnokrvno kao na pikniku za sada...

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Majke mi Zola manje bi me boleo. Devojku možeš naći drugu a Saintsi ovakvu sezonu da ponove teško.

            Pa tako lako što nije veliki qb za velike momente očigledno.

            Znaš kad bi Wilson ono uradio, nikada.
            Sta bi brat Rodzers uradio?
            Ostajes pri tome da bi je bacio u aut ili bi odigrao vlasko kolo i bacio TD pas

            Poslato sa HUAWEI VNS-L31 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Usetase se lagano

              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Svakako bi pametnije reagovao. Nisu mi nešto ni Brees ni Aaron, Aaron je bolji qb ali kao ličnost očigledno toksičan. Stvarno sam verovao da su bolji od Brady-ja obojica, sada više ne verujem u to.

                Russell Wilson bi bio moj izbor za neku tesnu završnicu. I generalno za qb. Njemu šta god da daš on isporuči. Nema OL, nikakav problem, nema RB, nikakav problem. Uvek je tu.

                Comment


                • Skupili se cojones Mahomesu za sada...

                  Comment


                  • Kakva odbrana

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Patriote skoro u FG range-u... Sta je iskustvo, Ramsi su na svakom punt-u pravili block u ledja + jedan chop block...

                      Comment


                      • Potrosice vreme do kraja cetvrtine i vrv opet poentirati. Sta je clock management. Sto manje KC ima loptu u rukama, i ne dozvoljavati big playeve pa i po cenu sitnih zastava kao ova prosla.
                        sigpic

                        Comment


                        • Menji je ovaj White isti Leveon Bell

                          Comment


                          • Savrsena cetvrtina

                            Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                            Hated, adored never ignored

                            MUFC

                            Comment


                            • Koliko je smesno sto ne mogu zaustaviti trcanje... trcaju Parriotsi kroz njih bukvalno. Impresivan odgovor na buku u stadionu

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Potrosice vreme do kraja cetvrtine i vrv opet poentirati. Sta je clock management. Sto manje KC ima loptu u rukama, i ne dozvoljavati big playeve pa i po cenu sitnih zastava kao ova prosla.
                                Da, čak je i na onom 3rd downu kada je sackovan Mahomes Gilemore već bio uhvatio svog WR-a za kukove i bio je spreman da napravi prekrašaj samo da ovaj ne napravi separaciju

                                Čini mi se da je i Romo spomenuo ovakav plan

                                Comment

                                Working...
                                X