Announcement

Collapse
No announcement yet.

NFL 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
    Bice ipak repriza sa Chiefsima iz regularnog dela, samo ovog puta 150 poena ce da bude

    Bravo Ramsi, ajde po titulu sad.
    Iskreno se nadam da će biti tako.

    Ajde sad pametno da se iskoristi ovih 10 minuta do tekme i da se ode do frižidera nešto da se napravi za grickanje.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Valjda se sad svi slažemo da se navija za Chiefse?

      Comment


      • Nikako. Ko god prodje iz AFC uzima. Ima da ih buše kao sir. Odoh mesec dana u samobanovinu ako ovo promašim. I Mahomes i Brady će izuti Goffa.

        Može Bastia i sad i u finalu.

        Comment


        • Originally posted by Bastia33 View Post
          Valjda se sad svi slažemo da se navija za Chiefse?
          Pa naravno

          Comment


          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
            Aj uvedite neko pravilo na forumu da Uros nikad ne sme da se banuje.
            Ovo je zlato.
            Bas kontam Ja sam dodao sliku na grupu mog rukometnog kluba, odavno nisam procitao nesto jace

            Comment


            • Chiefse je teško mrzeti samo je glupo da ti oni budu prvi tim jer je Mahomes previše kul kao i cela ekipa.

              Ali svakako bih bio srećan ako oni uzmu SB.

              ralex995 gde se gubiš ti brt za vreme regularne sezone, slobodno dodji i tada

              Comment


              • Urose prosle godine Wiliams,sad sudije

                Comment


                • Da se ubijem jedino... Najviše mi žao Kamere, Brisa i ne toliko. Ko te jb prijatelju ako odigraš kao amater bitne momente.

                  I Tomasa naravno. To su dve mašine i uvek ću navijati za njih.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Chiefse je teško mrzeti samo je glupo da ti oni budu prvi tim jer je Mahomes previše kul kao i cela ekipa.

                    Ali svakako bih bio srećan ako oni uzmu SB.

                    ralex995 gde se gubiš ti brt za vreme regularne sezone, slobodno dodji i tada
                    A sta da komentarisem? Svake godine isto, Rodgers nas jebe kao volove, Big Ben 7 godina ide u penziju, Kem izjebe kad je najbitnije... I tako u krug

                    Comment


                    • Moja zelja za drugo polufinale je samo da ne bude ogavnog sudjenja, pa neka pobedi bolji..
                      Bas mi se zgadio kraj.

                      Comment


                      • Forum se jedino ujedini kad se navija protiv NE u važnim tekmama.

                        Još mi je prošli SB u sećanju.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Mahomes da ima muda kao Tsitsipas i sve ce biti ok

                          Comment


                          • Originally posted by ralex995 View Post
                            A sta da komentarisem? Svake godine isto, Rodgers nas jebe kao volove, Big Ben 7 godina ide u penziju, Kem izjebe kad je najbitnije... I tako u krug
                            Ai to što kažeš.

                            Ja koga zagotivim taj je završio karijeru. Big Ben, Aaron, Brees, hajde sada sam zgotivio Brady-ja, znači pre će Srbija uzeti SP u rukometu nego on opet SB.

                            Comment


                            • Konačno Mihajlo dolazi da komentariše. Najbolji ubedljivo na SK-u.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ocekujem 70+ poena ovde, bez obzira sto je finale

                                Comment

                                Working...
                                X