Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rekordi teniskih majstora današnjice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ma ne možeš
    Wizard

    Comment


    • #47
      Nije mi jasno zasto se pri svakom poredjenju rezultata izmedju big 3 Fed fanovi hvataju za to da je on 5 ili 6 godina stariji? Istom analogijom moze se reci da su na pocetku karijere Novak i Nadal bili mladi od njega 5,6 godina te da nisu imali iskustvo koje je on tad vec imao. Znaci on je u trku krenuo sa prednoscu od 6 godina iskustva u odnosu na njih ali su ga oni ipak stigli i u mnogim stvarima prestigli.

      Comment


      • #48
        Za ovaj konkretni podatak je veoma bitno ko je stariji...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #49
          Koliko ja znam u tenisu na ATP turu igraci nisu podeljeni po kategorijama, ni kilazi, ni godinama tako da sve dok si tu na turu sva poredjenja su ok.
          Pa igraju oni i sa 20 godina mladjim igracima pa se na kraju meca vrednuje samo rezultat, a to ko koliko ima godina nikog ne zanima.

          Comment


          • #50
            O jbt, pa kako je mogao da osvaja slemove preko Djokovica i Nadala od 2004.-2006. kad Djokovic tada ili nije ni igrao slemove ili je ispadao poprilicno rano, a Nadala nigde nije bilo osim na sljaci a mogli su tek u finalu da se sretnu
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • #51
              Evo podataka egzaktnih, znaci koliko je Federer od 2010 do sad, imao prilika da preko Novaka ili Nadala uzme GS titulu ali nije uspeo jer je izgubio od jednog od njih :
              RG 3 (Nadal 2011, 19, Djokovic 2012)
              USO 3 (Djokovic 2010, 11, 15)
              AO cak 5 (Djokovic 2011, 16 i 20 Nadal 2012 i 14)
              W 3 (Djokovic 2014, 15, 19)
              Znaci imao je ukupno 14 prilika za to!
              I jos jedan interesantan podatak, koliko puta od 2010 do sad je Rodzer ispao ranije od nekog drugog igraca, te nije stigao do jednog od njih dvojice i pruzio im priliku za jos ubedljivije brojke
              RG 4 (2010,13,14 i 15)
              US 3 (2012,13 i 17)
              AO 2 (2013,15)
              W 5 (2010,11,13,16,18)
              Cak 14 puta, znaci zao mi je ali Bojanino obrazlozenje ne pije vodu

              Comment


              • #52
                A koliko puta je mogao da osvoji preko Djokovica slem od 2004.-2006.?
                0 puta i slovima NULA jer Djokovica ili nije igrao selm ili je ispadao ranije, a nije bio kod njega u zrebu.
                Da li je moguce da je to toliko tesko shvatiti?
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • #53
                  Pametnome dosta al Bojani nije

                  Comment


                  • #54
                    Evo dodajem i te GS koje je Rodzer osvojio a na kojima ovi nisu ucestvovali jer su jos bili mali ili su ucestvovali ali se nisu sa njim sreli
                    USO 3 - 2004, 5 i 6
                    W 2 - 2004, 5
                    AO 2 - 2004 i 6
                    Znaci 7, plus ovih 7 koje ima = 14
                    A onda tom logikom ovih 14 puta od 2010 do danas kad je Rodzer ucestvovao ali nije stigao do Nadala i Novaka, podelimo na dva i dodamo jednom i drugom tako da bi poredak bio
                    Nadal 14 + 7 =21
                    Novak 13+7= 20
                    Rodzer 7+7=14 opet zadnji

                    Comment


                    • #55
                      Kakva saznanja, sjajno

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Donna View Post
                        Evo dodajem i te GS koje je Rodzer osvojio a na kojima ovi nisu ucestvovali jer su jos bili mali ili su ucestvovali ali se nisu sa njim sreli
                        USO 3 - 2004, 5 i 6
                        W 2 - 2004, 5
                        AO 2 - 2004 i 6
                        Znaci 7, plus ovih 7 koje ima = 14
                        A onda tom logikom ovih 14 puta od 2010 do danas kad je Rodzer ucestvovao ali nije stigao do Nadala i Novaka, podelimo na dva i dodamo jednom i drugom tako da bi poredak bio
                        Nadal 14 + 7 =21
                        Novak 13+7= 20
                        Rodzer 7+7=14 opet zadnji
                        Dominacija. Al nemoj više inače će bromazepam da radi Na ovom forumu je ionako svima jasno da su Novak i Nadal uspešniji od Feđe.

                        Slažem se sa Simonom jer su uspeli da ga bar malo bace u senku a ne samo o njemu da slušamo narednih 50 god.

                        Ovako će verovatno do kraja svojih karijera da ga bace u zaborav. To je sport. Neko će njih jednog dana.

                        Comment


                        • #57
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #58
                            Kad svi trojica zavrse keriere, moguce da ce Federer biti treci. Ali za sada je jos uvijek prvi! Nadal mu je za petama i moze da ga prestigne 2021. A mozda ga i ne prestigne.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by NI View Post
                              Kad svi trojica zavrse keriere, moguce da ce Federer biti treci. Ali za sada je jos uvijek prvi! Nadal mu je za petama i moze da ga prestigne 2021. A mozda ga i ne prestigne.
                              U čemu je prvi?

                              Comment


                              • #60
                                Evo, ako mi dozvoliš-rafu jako smeta to što ga vezuju za šljaku-hoću reći, više je univerzalan od rafe, ako gledaš tako

                                Zatim taj broj nedelja na 1.mestu etc
                                Treba mu jedan slem više, za početak
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X