Announcement

Collapse
No announcement yet.

2018 Formula 1 - TRKE UŽIVO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobio si odgovor fala bogu da jednom ubodose strategiju

    Comment


    • kažem ja da će Ferari da dobije na taktiku

      Comment


      • Kakav kraljevski kadar na tribine nakon preticanja Seba, pohvale reditelju.[emoji23]
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Sto je Ferari uradio sa ovim bolidom kad Hamilton obilazi Fetela bez DRS-a... u Sociju

          Comment


          • Mercedes mnogo jači bolid od ferarija. Brzi su mnogo

            Comment


            • Nemcu fale m*da na kraju dana

              Comment


              • Ham je liga iznad.

                Comment


                • Ovi komentatori nisu normalni,kazu ovo je sampionska voznja. Brate ovo je brzi bolid,sa ovom dominacijom bi svako ovako obilazio.

                  Comment


                  • sad da popije još i kaznicu jednu malu....

                    Comment


                    • Ne bi bilo prvi put da fetela kazne za glupost. Hamilton moze da krene u boks pa da se preko trave vrati na stazu i nikom nista.

                      Comment


                      • Cekamo sl godinu da navijamo za Leclerc-a, posto Vettel pocinje da vozi kao Kimi, amaterski.
                        sigpic

                        Comment


                        • Neverovatna protekcija Merdze. Ne znam koga ce favorizovati kad ovi budu potonuli.

                          Originally posted by woxer View Post
                          Cekamo sl godinu da navijamo za Leclerc-a, posto Vettel pocinje da vozi kao Kimi, amaterski.
                          Samo se nadam da ce ovi idioti iz Ferarija da puste malog na pocetku makar da pokaze sta zna, pa ako da Bog da bude i prvi vozac. A Sebu bi za ovu sezonu urucio sut kartu. On i Kimi nek se koprcaju u Zauberu, a Gio i Charles nek osvajaju.
                          Last edited by colke995; 30-09-18, 12:47.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ferari standardno sam sebe godinama upropascuje u drugom delu sezone. Mercedes je trenutno liga iznad. Taj auto je dominantan kao prethodnih godina.

                            Comment


                            • Originally posted by Alukard View Post
                              Ferari standardno sam sebe godinama upropascuje u drugom delu sezone. Mercedes je trenutno liga iznad. Taj auto je dominantan kao prethodnih godina.
                              Jeste dominantniji ovde, ali Vettel pravi amaterske greske, kao da Grozan vozi, a ne cetvorostruki sampion

                              Originally posted by colke995 View Post
                              Neverovatna protekcija Merdze. Ne znam koga ce favorizovati kad ovi budu potonuli.



                              Samo se nadam da ce ovi idioti iz Ferarija da puste malog na pocetku makar da pokaze sta zna, pa ako da Bog da bude i prvi vozac. A Sebu bi za ovu sezonu urucio sut kartu. On i Kimi nek se koprcaju u Zauberu, a Gio i Charles nek osvajaju.
                              Mali ce pokazati zube, kontam da ce ga izbaciti kao Max, Rikarda
                              sigpic

                              Comment


                              • Greske se desavaju kada pokusavas da izvuces iz bolida vise nego sto taj bolid moze da pruzi.
                                Dominantniji je bio mercedes od Monce,singapura i ovde sada.

                                Comment

                                Working...
                                X