Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milos
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      Rafa je ispod svog top nivoa. On ne servira dovoljno dobro. U 3 godine kada je osvojio titulu, imao je postaotak poena osvojenih na svoj servis:

      2010 -- 75.8%
      2013 -- 72%
      2017 -- 72.7%

      Dok ove godine do sda ima 69%. To je velika razlika. Jos uvijek je jedan od dva glavna favorita da osvoji titulu, ali ne bih ga vise stavio ispred Novaka. Doduse ne bih ga stavio ni iza.
      Ono sto Novak igra u vecernjem i ono sto igra u dnevnom terminu je nebo i zemlja. Stvarno ne znam igraca kome vise smetaju vremenski uslovi, sunce, vetar itd.
      U vecernjem terminu je top topova, vrhunski tenis.

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Ide brejk, ajmo John!

        Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Originally posted by MareLFC View Post
          Ono sto Novak igra u vecernjem i ono sto igra u dnevnom terminu je nebo i zemlja. Stvarno ne znam igraca kome vise smetaju vremenski uslovi, sunce, vetar itd.
          U vecernjem terminu je top topova, vrhunski tenis.

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
          To je donekle tacno. Srecom Novak samo jos sutra treba da prezivi I onda u sredu igra vecernji termin, a od petka se.najavljuje dosta hladnije plus kisa.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Rafa je ispod svog top nivoa. On ne servira dovoljno dobro. U 3 godine kada je osvojio titulu, imao je postaotak poena osvojenih na svoj servis:

            2010 -- 75.8%
            2013 -- 72%
            2017 -- 72.7%

            Dok ove godine do sda ima 69%. To je velika razlika. Jos uvijek je jedan od dva glavna favorita da osvoji titulu, ali ne bih ga vise stavio ispred Novaka. Doduse ne bih ga stavio ni iza.
            Nije samo u pitanju servis mada to stoji, brojke ne lazu. Cini mi se i da je sporiji, deluje mi i manje svez. Na WB mi je delovao bolje.

            Comment


            • ova serenina večernja haljina u kojoj igra je modni dizaster u rangu fonjinijevih gaća
              Wizard

              Comment


              • Sara,

                Znam da su laksi bili protivnici, ali kazem ti da nece biti cudo ako proigra od utorka pa nadalje, to mi je ustvari i bila poenta. Ovo do sad po meni nije dovoljno za titulu, zato i kazem da ima udarce, tu je negde al mora bolje. Videcemo bas protiv Tima, ako ga lako dobije onda dolazimo na moju teoriju, ako ne ondak na tvoju.
                OVAKO

                Comment


                • kaja bi mogla malo i da potrči
                  Wizard

                  Comment


                  • Kakav set za Iznera

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                      Sara,

                      Znam da su laksi bili protivnici, ali kazem ti da nece biti cudo ako proigra od utorka pa nadalje, to mi je ustvari i bila poenta. Ovo do sad po meni nije dovoljno za titulu, zato i kazem da ima udarce, tu je negde al mora bolje. Videcemo bas protiv Tima, ako ga lako dobije onda dolazimo na moju teoriju, ako ne ondak na tvoju. [emoji3]
                      Samo moramo razgraniciti sta znaci znacajan rezultat za Rafu.
                      Polufinale je OK.
                      Finale je dosta dobro.
                      Titula je fenomenalno.
                      Cetvrt finala je onako, nije totalno razocarenje ali s obzirom na formu i sve faktore nije zadovoljavajuce.

                      Rafi je najbitnije zdravlje, i to ono dugorocno.
                      Sitna povredica od 15-20 dana ili cak mjesec nije strasno, vidjeli smo ove godine da nije.
                      Zalijeci sta je povrijedjeno,a ostatak tijela odmara i dodatno jaca.

                      Samo da ne bude dugih i vecih problema.
                      Da je konkurentan na svim turnirima.

                      A kad je konkurentan samo mali pad ostalih ili laksi zrijeb ce znaciti titulu na bilo kojem turniru.
                      Kupi sljaku, ono sto mu pripada a sta god ubode mimo toga super.

                      Sent from my LG-M250 using Tapatalk
                      - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                      - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                      - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                      - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                      - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                      - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                      - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                      - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        Videcemo bas protiv Tima, ako ga lako dobije onda dolazimo na moju teoriju, ako ne ondak na tvoju.
                        Videcemo. Sem ako se Tim ne raspadne, onda necemo videti nista. Ne znam uopste u kom smeru ce taj mec ici, ali znam da Rafa mora mnogo bolje da igra.

                        Kupi sljaku, ono sto mu pripada a sta god ubode mimo toga super.
                        Naravno. Sve van sljake je bonus, nista mu ja ne zameram. Igra bolje od ocekivanog u ovim godinama na svim podlogama.
                        13/13!

                        Comment


                        • rafovci nadmašuju sebe u komentarima,pa zjuuuuuuuuuuu
                          Wizard

                          Comment


                          • Joj Serene
                            OVAKO

                            Comment


                            • Boze sacuvaj sta je ovo 😈

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Serena?
                                Pošto gledam Miloša i Džona
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X