Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Predaj Kevine, predaj molim te
    Sto? Povredjen je?

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Probajte kod Rusa

      http://videostream.dn.ua/videopage/v...YWl1aA№f№f

      Mare nije,ali sam ga tipovala na suicidu
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • e vratise na Dominika

        ma ovde je bolja slika mnogo nego kod rusa
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Jeste li kasni...
          A i Domi sad' našao da proigra...nije ni čudo što mi je uvek bio antipatičan
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ne znaju ni oni kog bi da prenose

            Inače da javim da sam rešio problem na kompu tako što sam pustio preko Ace Playera (koji je u principu isto što i VLC), a zašto neće direktno preko VLCa da mi otvori stvarno ne znam i ne zanima me

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              stvarno torpedo, mnogo si opusten
              E dok sam ja našao ko još prenosi problem se rešio sam od sebe

              Maro, ako svi gledaju isti strim niko se neće istrčati svima kasni
              Last edited by torpedo; 02-09-18, 17:45.

              Comment


              • torpedo, daj sad nov link, ovi ponovo prenose Nadala
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Sto ovoliko dugo traje pauza kod Thiema, je l to Kevin zatrazio MTO, nema ga na terenu 5min

                  Edit: Time since last point 8min

                  Comment


                  • Originally posted by madrid View Post
                    Sto ovoliko dugo traje pauza kod Thiema, je l to Kevin zatrazio MTO, nema ga na terenu 5min

                    Edit: Time since last point 8min
                    Toalet,evo počinju
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Тим добро гура овог пута....
                      sigpic

                      Comment


                      • Opusteno ljudi okrece ovo Kevin ili predaje, poceo sam sad da ga gledam, bez brige.

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Jeste li kasni...
                          A i Domi sad' našao da proigra...nije ni čudo što mi je uvek bio antipatičan
                          Kako je samo los bio protiv Fritza. I meni je ovo iznenadjenje.

                          Comment


                          • Kevin definitivno ima neki zdravstveni problem . I u prvom mecu ovde se zestoko mucio i videlo se da trpi neke bolove.Malo je nedostajalo da ga Shapovalov izbaci
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Rutinski ide Rafa do 1/2. Bas mu se otvara zreb. Tamo.bi jedino Delpo mogao da ga pobedi.

                              Comment


                              • Kevin počinje da igra od 3.seta, on to tako na slemu
                                Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                                Comment

                                Working...
                                X