Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahah i ostade živ
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Nema to nikakve veze, jedno je muski drugo je zenski tenis. U zenskom tenisu npr. vazi pravilo da ako imas visak muskih hormona mozes da dominiras (Bili Dz. King, Navratilova, Henan, Serena itd). Vrv i u plivanju postoji neka uspesna tamnoputa plivacica..ne pratim..
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Ma ja nisam uopste htela da ih nabrajam, najbolja teniserka u istoriji je crnkinja, a on tako nesto napise
        ne vredi pricati uopste dalje...
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Fića View Post
          Nema to nikakve veze, jedno je muski drugo je zenski tenis. U zenskom tenisu npr. vazi pravilo da ako imas visak muskih hormona mozes da dominiras (Bili Dz. King, Navratilova, Henan, Serena itd). Vrv i u plivanju postoji neka uspesna tamnoputa plivacica..ne pratim..
          Pa dobro majkoviću prvo izvređa Afro Amerikance sada si i na žene prešao?

          I prelistaj malo ko je Žo Vilfred Conga ili Džejms Blejk i td...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Bome Miša se muči a imao je meč u rukama...
            P.S. Fićo pozdrav i od Džejmsa Blejka,Sloan Stivens i sl.
            Ma kakav Blejk.. Monfils Conga Pricam o osvajanju slema i broju 1.. Ovom malom predvidjaju 10+ slema, budimo ozbiljni..
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Fico, bolje stani dok je vreme...slobodno mozes da tvrdis da Felix nece osvojiti niti jedan slem, ali ne na osnovu boje koze, nadji neki pravi argument
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • ау? готов први дан, а ја се спремио за ноћас, опет то време, значи почињу послеподне а не у поноћ....
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Fića View Post
                  Ma kakav Blejk.. Monfils Conga Pricam o osvajanju slema i broju 1.. Ovom malom predvidjaju 10+ slema, budimo ozbiljni..
                  Ovde si samo ti neozibiljan,mali je jedan najvecih talenata,ne kazem bas za 10 plus slemova,al svakako da osvoji neki
                  I sta to crnce sprecava u genetici da urade nesto,ili si hteo da kazes da su glupi?...Moze samo da im bude prednost ko i svim sportovima,sto se fizike i izdrzljivosti tice

                  Nema plivacica,iako ne pratim bas zensko plivanje toliko,ali mislim da bih zapamtio dominatnu crnkinju u bazenu

                  Smejes se ko lud Congi,igracu koji da nije igrao u eri Noleta lagano bi imao jedan a mozda i 2 slema al dobro,Blejka,ne znam uopste koliko si upoznat sa njegovom zivotnom pricom,ali ko da je bitno,ne znam koji sam djavo usao u ovu ,polemiku koja nema nimalo smisla
                  Last edited by 61563; 27-08-18, 23:13.

                  Comment


                  • Sta imam da stajem.. i normalno da mogu da tvrdim.. zbog cega crnci nisu nikada uspeli da urade nesto u vodenim sportovima? Neko ce reci tenis je skup sport i manje pristupacan za razliku od nekih drugih..irelevantno je to u bogatim zemljama.. Tenis je vrlo komleksan sport u kome je poreban jedan opasan sklop mentalne snage, fizicke predispozicije i talenta.. njima vrv nesto od toga fali..
                    Normalno pricam o najvisim dostignucima..
                    Blejk, Conga

                    Originally posted by 61563 View Post
                    Ovde si samo ti neozibiljan,mali je jedan najvecih talenata,ne kazem bas za 10 plus slemova,al svakako da osvoji neki
                    I sta to crnce sprecava u genetici da urade nesto,ili si hteo da kazes da su glupi?...Moze samo da im bude prednost ko i svim sportovima,sto se fizike i izdrzljivosti tice

                    Nema plivacica,iako ne pratim bas zensko plivanje toliko,ali mislim da bih zapamtio dominatnu crnkinju u bazenu

                    Smejes se ko lud Congi,igracu koji da nije igrao u eri Noleta lagano bi imao jedan a mozda i 2 slema al dobro,Blejka,ne znam uopste koliko si upoznat sa njegovom zivotnom pricom,ali ko da je bitno,ne znam koji sam djavo usao u ovu ,polemiku koja nema nimalo smisla
                    Ma Blejk je teniski velikan..2 cf slema lol 10 sitnih titula.. tu negde u rangu sa Gofanom..
                    Last edited by Fića; 27-08-18, 23:20.
                    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                    https://ibb.co/cD1Xnq

                    Comment


                    • Postoji li tehnička mogućnost da onom ko je na ignore listi ne moram vidjeti postove kad ih neko drugi citira?
                      Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                      Comment


                      • Ne postoji
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Fića View Post
                          Sta imam da stajem.. i normalno da mogu da tvrdim.. zbog cega crnci nisu nikada uspeli da urade nesto u vodenim sportovima? Neko ce reci tenis je skup sport i manje pristupacan za razliku od nekih drugih..irelevantno je to u bogatim zemljama.. Tenis je vrlo komleksan sport u kome je poreban jedan opasan sklop mentalne snage, fizicke predispozicije i talenta.. njima vrv nesto od toga fali..
                          Normalno pricam o najvisim dostignucima..
                          Blejk, Conga
                          Conga igrao finale Slema.


                          Dalje neću komentarisati na tu temu jer preteruješ - a ti malo prelistaj istoriju tenisa pa ćeš videti...ko, šta,kako i gde...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Fića View Post
                            Nema to nikakve veze, jedno je muski drugo je zenski tenis. U zenskom tenisu npr. vazi pravilo da ako imas visak muskih hormona mozes da dominiras (Bili Dz. King, Navratilova, Henan, Serena itd). Vrv i u plivanju postoji neka uspesna tamnoputa plivacica..ne pratim..
                            Znaš li da je izvjesni Malivai Washington igrao finale Wimbledona sredinom 90-ih još mu talenat nije bio jača strana.

                            Comment


                            • Bogotac...Milivoje Vasington, tamnoputi Srbin u mojoj glavi
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Ppre nego sto neko uopste krene da postuje na forumu,trebalo bi da ima neki ,bar najosnovniji test oko poznvanja sporta,pre bilo kakvog upisa...

                                Strasne stvari se mogu procitati...

                                Comment

                                Working...
                                X