Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joker View Post
    E pa, drugovi.. poprilicno sam uvjeren da bi nas Novak ispao od ovakvog Kacanova u ovoj fazi turnira. Nije se raspao, vec naprotiv, drzao je bas visok nivo cijeli mec. Prva dva seta je izgubio duplim servis greskama. I to oba puta po dvije greske, cini mi se, a jednom vezane. Katastrofa kakav chok.. Cak je i pretrpljenom brejku u poslednjem setu kumovala opet dupla servis greska. Ali odlican mec. Drago mi je da je neko iscijedio Nadala u ranoj fazi.
    Ma kakvi, Nadal nema ni Novakov servis, ni Novakov retern a i Novak se bolje kreće. Meč bi skroz drugačije izgledao.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ti govoris o Novaku iz zavrsnice turnira, a ja govorim o Novaku iz trece runde. Nivo tenisa koji je drzao Kacanov je bio sampionski. Ne kazem ja, mozda bi Novak trijumfovao, ali bi bilo znatno teze nego sto je bila sinocna predstava. Nadal skoro uopste nije skidao nogu s gasa, a Novak to jednostavno ne umije u ovoj fazi turnira.

      Comment


      • Gubili su i Nadal i Federer u početnim kolima na GS turnirima, tako da se i po tom kriterijumu ne izdvajaju u odnosu na Novaka.
        Ono što Novaka izdvaja u odnosu na njih dvojicu što Novak dozira svoju igru, procenjuje, kalkuliše koliko mu je potrebno da bi nekog autsajdera savladao. Nekad pogreši u toj proceni što rezultuje gubitkom seta ili dva ali onda podigne nivo koliko je potrebno i najčešće te četvrte ili pete setove rutinski rešava u svoju korist, bez ikakve drame.
        S druge strane, Nadal i RF otpočetka do kraja imaju isti nivo igre kojim se nadaju da će samleti protivnika. Nekad uspeju, nekad ne.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Ajde Nadal, ali da Federer ne dozira kojim intenzitetom igra?
          Pa hahahaahahahahahahahaahahahahahah

          Sent from my MI 6 using Tapatalk
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Federer, a Nadal pogotovo su mnogo cesce ispadali u ranijim fazama slemova od Novaka. Ili hajde to da preformulisemo. Redje su (u odnosu na ukupan broj slemova koje su odigrali) stizali u zavrsnicu u odnosu na Novaka. Ponavljam Nadal pogotovo. On ako dogura do polufinala, on u velikom broju slucajeva uzima taj slem. Mnogo redje od Novaka stize u polufinale, ali cesce u odnosu na Novaka osvaja kada dogura toliko daleko.

            Nemojte suditi cak ni o Nadalu po ovom mecu. Jer u koliko se desi da igraju Djokovic i Nadal finale ovogodisnjeg US-a, sve pre toga ce biti nebitno i bice to opet mec na noz, na nijansu, za dlaku. Mozda ne rezultatski, ali igracki vrlo moguce.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Gazi Aleks
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Idemo malecka

                Comment


                • Ajmo mala...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Kakav drugi servis
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Još kad bi malo manje trošila snagu na ove ne bitne poene

                      Comment


                      • Olicna Alex, lepo cuva ovaj brejk prednosti i samo da odservira sada mirno i prvi set je tu..

                        Comment


                        • Bravoo Alexx,samo bh joj forsiraj samo bh,doduse i nije neka nauka
                          sigpic

                          Comment


                          • Zuji naš komarac i tako zujeći ubode set.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sjajno miksuje udarce, taktički ju je nadmudrila do sad.

                              Comment


                              • Steta sto ima velike amplitude tokom karijere pa i u toku jednog meca, inace jedna od teniski najinteligetijih igracica .

                                Nije ni Keys losa ovde, ne mlati po loptici kao bejzbol palicom, da li je do podloge ili je uticaj Devenportove
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X