Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nadal je bio dobar, ali on moze bolje. Problem su bili uslovi. Spin se nije primao. Hacanov je visko i jak momak sa zacudjujuce dobrim BH i kretanjem. Igracki su bili ravnopravni, Rafa je dobijao razmjene ali ne u ocekivanom omjeru. Karen je to kompezirao snagom, u prvom redu servisom. Kad bi Rafi pao intenzitet, Hacanov je bio za nijansu bolji. Kad bi Rafa igrao punim intenzitetom, Rafa je bio bolji. A u odlucujucim trenutcima je Rafa igrao punim intenzitetom, kao sto dolikuje velikom sampionu. Strasan mec.
    Last edited by NI; 01-09-18, 00:09.

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Izvukao Izner set
      Sramota da ne navijas za Ducija.

      Comment


      • Dobro odmah nije poklonio svoj servis gem.. Strasno je videti ga kako pravi iste greske po ko zna koji put
        Similis simili gaudet

        Comment


        • E sad će ono što sigurno neću gledati

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Bitno da su bočice na mestu..crni Rafa


            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Oba TB-a bi trebaliti bit sastavni deo svakog teniskog udzbenika, da se klincima pokaze kako se treba igrati bitne poene. Kako ih Rafa igrao to je nenormalno, narocito ona dva kod 4-3 u prvog, kakva dva poena

              Kacanov je odigrao strasan mec, verovatno najbolji u njegovoj karijeri, lupao vinere, servirao strasno, sve radio kako treba. Jednostavno Nadal je bolji igrac od njega i to je to, zato je i dobio mec. Nadam se samo da nije nista ozbiljno sa koljenom i da ce Rafa biti ok. Trebalo bi da sledi laksi mec, Basilasvili je igrac koji nema kako ugroziti Nadala jer nema margine u igri, samo lupa po loptici.
              OVAKO

              Comment


              • Moj Duci, 4 set lopte, 2 na servis 😤

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                Comment


                • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                  Sramota da ne navijas za Ducija.
                  A to si zaključio kako?!Jer sam tipovala na Iznera u Suicidu?
                  Samo sam realna
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Francuski ES prenosi Lajovića

                    Comment


                    • E pa, drugovi.. poprilicno sam uvjeren da bi nas Novak ispao od ovakvog Kacanova u ovoj fazi turnira. Nije se raspao, vec naprotiv, drzao je bas visok nivo cijeli mec. Prva dva seta je izgubio duplim servis greskama. I to oba puta po dvije greske, cini mi se, a jednom vezane. Katastrofa kakav chok.. Cak je i pretrpljenom brejku u poslednjem setu kumovala opet dupla servis greska. Ali odlican mec. Drago mi je da je neko iscijedio Nadala u ranoj fazi.

                      Comment


                      • Spasio 2 BP , malo odlaganje
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          A to si zaključio kako?!Jer sam tipovala na Iznera u Suicidu?
                          Samo sam realna
                          Ma priznaj da ti je suicid bitniji od Dusana. Nikoga Duci ne zanima. Ali vidjet ces kad dobije nakon sest sati i pet setova igre.

                          Comment


                          • Rafa se jedva izvukao.

                            1, 2 i 4.set odličan nivo tenisa.

                            Nije se mi sviđao nivo igre u 3.setu. Tie-break 3.seta bilo takmičenje ko če kome pokloiti poen.

                            Rafa se kretao odlično kroz cijeli meč. Ne verujem, da je u pitanju bilo kakva ozljeda.

                            Što ne štima kod Rafe je očajni 1.servis. Neverovatno sporo servirao korz cijeli meč.

                            Comment


                            • Ajde sad Duci.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Vrati John poklon
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X