Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobi Noksi prvi set u drugoj brzini. Htede da prebaci u treću al se zaglavi menjač. [emoji41]
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ja radije gledam strim. Neko dvoje na espn komentarisu, tako neprimjetno da je uzivanje.


      Sent from my iPhone using Tapatalk

      Comment


      • Bas kao i Englez na ES, ne znam sta Mari bi u ove sitne sate, zeljna avanture neke
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Bas kao i Englez na ES, ne znam sta Mari bi u ove sitne sate, zeljna avanture neke
          Reko' da se rasanim,dosadan meč...bolje kafu da sam skuvala
          Ovo se slušati ne može...

          Originally posted by MareLFC View Post
          Ne verujem u to

          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka

          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Prle, stavio je on tu sliku na instagram ranije...a opste je poznato da je Kirijosa brat spasavao posle onog incidenta pre par godina, jer ga Stan dohvatio u svlacionici...


            Sent from my MI 6 using Tapatalk
            Ti si aludirala i napisala da se prepao nakon Stanovog twita, što nije bilo moguće osim ako se u New Yorku vrijeme ne broji unazad. A pošto znamo da se ne broji, teza je i tebi i drugarici Mariji propala ko njemačka mašinerija u Rusiji tokom Drugog svjetskog rata. Nema na čemu.

            Našli se u svlačionici i šta je bilo? Stan mu rekao par riječi koje su sa dubinom njegovog glasa imale utjecaj na Kyrgiosa ko muha na slona.

            Da ne spominjem da Nickov blentavi burazer nije ni bio tu, samo je kulturno prokomentarisao putem Twittera da bi, u slučaju da se on zadesio na tom mjestu, Wawrinka morao pauzirati nekoliko narednih turnira.

            S obzirom kako izgleda, to mi je djelovalo kao prilično realan epilog svega.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • Prle vidi moj post iznad...U svakom slučaju posle Stenovog twita Nik se nije oglašavao dalje, to je bila teorija ,bar moja
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • A izlupace ga kad tad neko, ne mora Stanko uopste. Zna se kako prolaze ti kur..viti.
                Uostalom...ko mnogo laje, obicno je mis.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Mene izluđuje piši-briši...ako si napisao nešto ili rekao stani iza svojih reči i dela...
                  Novak opet usporio,Tenis pojačava...
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • "He put his hands on nick - grabbed him and said a whole bunch of abusive s---.

                    Nema šta, baš je mangupski reagovao nakon što ga je ovaj javno ponizio da mu je Kokkinaks bangovao curu. Pa onda počeo i patetiku prosipati malo kasnije, kako on to ne bi rekao ni najgorem neprijatelju.

                    A evo i Nickovog burazera.

                    "The p---k is lucky I wasn't there or he would have been withdrawing from the next few tournaments."

                    Tako se to radi
                    “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                    Comment


                    • Djere ima 2 brejk lopte na startu
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Pojacace i Noki, fino ide trening, nema potrebe za dodatnom energijom ili ne dajboze nerviranjem.
                        Jel tako Noksi? -.-
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sad' će Nole da brejkne, znam ovaj pogled
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by torpedo View Post
                            Ja radije gledam strim. Neko dvoje na espn komentarisu, tako neprimjetno da je uzivanje.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Koji strim?
                            Dajte neki link pliz
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • De Minaur.

                              Kakav borac, kakav mentalni sklop, a uz to sve i jako dobar shotmaker. Ima tehničke limite, ali iz sedmice u sedmicu ih popravlja, neke stvari na terenu koje su za većinu misaona imenica, on odigrava sa nevjerovatnom lakoćom. Samo nastavi mačko.
                              “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                              Comment


                              • Originally posted by Larisa View Post
                                Koji strim?
                                Dajte neki link pliz
                                Poslao na pp

                                Comment

                                Working...
                                X