Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam otvorio coronu, ugodno se zavalio....Koliko vidim vrijeme je ok, nisu se ove žene znojile a publika sa dugim rukavima. Prema tome, nema nikakvih alibija za loš tenis.

    Comment


    • Ramos gleda Cicak i ne veruje kako je ostao bez priznanja!!!

      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        Ramos gleda Cicak i ne veruje kako je ostao bez priznanja!!!

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
        Pa bio je logican potez da ga sklone sa terena, sta mislis kakve bi bile reakcije da se on pojavio na podijumu?
        Kad su izvizdali Osaku, ni krivu ni duznu, sta bi njemu tek radili
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • ајде Ноле културно и експресно са 3/0
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Pa bio je logican potez da ga sklone sa terena, sta mislis kakve bi bile reakcije da se on pojavio na podijumu?
            Kad su izvizdali Osaku, ni krivu ni duznu, sta bi njemu tek radili
            Bojana bas iz tog razloga je trebao da bude na terenu, covek ovoga puta nije napravio nikakvu gresku, pa neka napusti teren odmah nakon dodele priznanja a ne oni zvizde, dodaju se sa peharom i ljubakaju medjusobno a danas ceo dan ipak se okrece, ispade Serena nevinasce iako ima cerku kako i sama rece javno.



            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Bojana bas iz tog razloga je trebao da bude na terenu, covek ovoga puta nije napravio nikakvu gresku, pa neka napusti teren odmah nakon dodele priznanja a ne oni zvizde, dodaju se sa peharom i ljubakaju medjusobno a danas ceo dan ipak se okrece, ispade Serena nevinasce iako ima cerku kako i sama rece javno.



              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
              Zasto ovog puta?
              On uvek tako sudi, nikad ne napravi gresku, nego se samo strogo drzi pravila.
              A jednostavno je, ionako nisu mogli da smire publiku, ionako je cela ceremonija jedva odrzana, kako bi tek bilo da je sudija bio tu, Osaka jednostavno to nije zalsuzila
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Biće zanimljivo pratiti šta će se događeti sa Ramosom, hoće li završiti na nekoj tajnoj crnoj listi. To bi mogla biti poruka ostalim sudijama.

                Comment


                • Idemo Nole, utuci ga..

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Zasto ovog puta?
                    On uvek tako sudi, nikad ne napravi gresku, nego se samo strogo drzi pravila.
                    A jednostavno je, ionako nisu mogli da smire publiku, ionako je cela ceremonija jedva odrzana, kako bi tek bilo da je sudija bio tu, Osaka jednostavno to nije zalsuzila
                    Kad kazem ovoga puta ne mislim da pravi greske nego da je dobro postupio u pomenutoj situaciji.
                    On je predstavnik organizatora na terenu, oni su ga delegirali i morali su stati iza njega, taman i da je napravio kardinalnu gresku sto nije moglo da se desi jer je supervizor nije preinacio.
                    Osaku su svejedno unakazili sinoc.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • безбедносно ризично ко на косову...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by torpedo View Post
                        Biće zanimljivo pratiti šta će se događeti sa Ramosom, hoće li završiti na nekoj tajnoj crnoj listi. To bi mogla biti poruka ostalim sudijama.
                        Lajanija nema od onog meca, ako sad sklone i Ramosa, onda ne znam sta ce im sudija uopste
                        neka pokriju sve linije sa hawk-eyem i to je to
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Banjac, ovozavam ga iako nema ovde puno simpatizera.

                          Evo i Mac okrece plocu !!!

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Verovatno ga necemo videti vise da sudi Serenin mec, makar na USO.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ko je ovaj majstor, jel se sam oblačio il mu je neko pomagao

                              Comment


                              • Krov zatvoren ili sam loše čuo? Top ako je zatvoren

                                Comment

                                Working...
                                X