Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahahhahah telefon mu ispade I ono predavanje peskira zbunjenom navijacu
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • A za cara zna se, carska pesma.

      Comment


      • Tezak mec za gledanje . Na kraju je Kei delovao svezije a Marin u samodestruktivnom modu, ne secam se da sam videla da se ovoliko nervira u jednom mecu
        Similis simili gaudet

        Comment


        • Originally posted by Maxx-a View Post
          Navija i Visko za Federera i to se cesto oseti u komentarisaju , naucio je da to ne pokazuje na bas ocigledan nacin barem kada on prenosi meceve koje igraju jedan proiv drugog Roger i Novak
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Care je pokazao kako se igra. Nakon Cara i Thiema obavezno pročitati bar jednu knjigu.

            Biće teško noćas, opet su Novaku namjestili najteži žrijeb

            Comment


            • U sva 3 dosadasnja cetvrtfinalna meča pobjednik je izgubio prvi set. Da vidimo hoce li Nole da ispostuje

              Comment


              • Jel se meni čini il se ovaj Mats sav usuko, ko da čovek ima neke teške brige.

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Ko za koga navije mi nije toliko bitno, Problem je što ovo nisu ni k od komentatora. Ljudi ne posjeduju nikakvo tenisko znanje, nemaju dikciju, vokabular 0...Meni definitivno nit su smešni nit zanimljivi - kad hoću da se nasmijem ja pustim neku komediju. Šuplje priče + reklama za ES plejer
                  Off topic jedan

                  Arena Sport je ove godine prenosila Umag i Kitzbühel. Komentarisali su Kole i jos jedan komentator cije ime nazalost ne znam. E taj drugi je presao igricu, 200x u toku meca ponovi "sjajna kombinacija 1-2 Klizana(npr.). To vam je kad igrac odservira dobro i nakon toga poen zavrsi vinerom". Nakon tolike blamaze stavio sam mute i mirna Bosna.

                  Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Originally posted by torpedo View Post
                    Jel se meni čini il se ovaj Mats sav usuko, ko da čovek ima neke teške brige.
                    Ma jok, mator je samo, pa bi mu mozda +2-3 kg dobrodosla
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ma jok, mator je samo, pa bi mu mozda 2-3 kg + dobrodosla
                      Pojede ga pasiluk

                      Comment


                      • Originally posted by Johnny Rotten View Post
                        Off topic jedan

                        Arena Sport je ove godine prenosila Umag i Kitzbühel. Komentarisali su Kole i jos jedan komentator cije ime nazalost ne znam. E taj drugi je presao igricu, 200x u toku meca ponovi "sjajna kombinacija 1-2 Klizana(npr.). To vam je kad igrac odservira dobro i nakon toga poen zavrsi vinerom". Nakon tolike blamaze stavio sam mute i mirna Bosna.

                        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока
                        Delrej Bič su prenosili. E taj drugi (ne Kole) je prenosio tako da Damir Ceronja u svojim prenosima djeluje kao profesor doktor tenisa. Toliku količinu gluposti je bilo teško svariti, a onako priča siguran u sebe bez bojazni od toga da ima gledalaca koji su odgledali poneki meč i jasno je da će ti gledaoci uvidjeti da on blage veze o tenisu nema. A najgore je što nikako da zaćuti, nego drobi, drobi, drobi, drobi...
                        Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                        Comment


                        • Ma Viskovic je jedini komentator koni valja, iako se vidi da mu tenis vise nije prioritet i da se ne sprema za meceve kao ranije, i dalje moze da drzi casove svima ostalima

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Ma Viskovic je jedini komentator koni valja, iako se vidi da mu tenis vise nije prioritet i da se ne sprema za meceve kao ranije, i dalje moze da drzi casove svima ostalima

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            To ja odavno govorim. Pralica želi da bude Višković ali on jednostavno nije taj materijal. Ostali nisu vredni pomena.

                            Comment


                            • Pralica je bolji trenutno i to poprilično. Konstantno je napredovao i sada gotovo perfektno prenosi meceve, najbolji u Srbiji definitivno.

                              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Samo Visko, koliko god da voli fudbal i da je tamo bas aktivan, da se udaljio od tenisa...apsolutno je tata za sve, po svemu.
                                To sam toliko puta napisla pogotovu posle prenosa Pralice ili Govedarice.

                                Pralica nije los, osim kada prenosi Novaka, previse je zastitnicki prema njemu orjentisan, nikada nista ne vidi, samo vice bravo i odlicno, narocito kada mu ne ide, on ga bodri.. Mehhh

                                Govedarica, onako, na trecem mestu.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X