Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas jaka cetvrtfinala,odavno ovako nije bilo.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Cunga i koga jos?

      A ovaj koji je po redu?
      Sad je jos i Roger kriv sto ima takve rezultate i takav stil, pa ga vecina igraca smatra goatom

      A Milman je bio kod Rogera u Svajcarskoj i zjaedno su trenirali pred sezonu na travi, zato je i to izjavio i spomenuo ceo tim

      Sent from my MI 6 using Tapatalk
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Tako je CARE... Opsuj jebem li ti zivot bre!!!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Naravno da će da čokne...to je Čilić ipak...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Oce CAR da ubije babu!
            Malo je falilo da se i sam iskezi...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Niko me ne može ubjediti da ovaj Gofan nema neki blaži oblik autizma...
              Poželim da čovjek osvoji GS pa da vidim da li bi tada pokazao bar neku emociju.

              Comment


              • Tako je CARE. Izdrzao si bekendom, i onda kada je sela na forhend poslednjih nekoliko udaraca...
                Gofan ne moze servis gem da uzme.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Sad je jos i Roger kriv sto ima takve rezultate i takav stil, pa ga vecina igraca smatra goatom

                  A Milman je bio kod Rogera u Svajcarskoj i zjaedno su trenirali pred sezonu na travi, zato je i to izjavio i spomenuo ceo tim

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  Ma kakvi da je Rodzer kriv

                  Samo ta potreba za javnim ljubljenjem stopa, klanjanjem i fazon...e imam njegov poster u sobi...bzvz mi je. Cuj..on je moj heroj!
                  Kakve veze ima sto je trenirao, druzo se sa njima sto ga obozava... pa on je profesionalac.
                  Nisu oni amateri ili obozavaoci.. ko grupi devojke, jos fale da vriste kad izlaze na teren..jeee

                  I sada ce kao da igra nesto...vazi.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Boze, kako je los David i kakve su ovo oscilacije u mecu.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Ipak je daleko od onog svog prajma dosadasnjeg. Neverovatno sta napravi glupost, ako je samo to...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Maxx-a View Post
                        Boze, kako je los David i kakve su ovo oscilacije u mecu.
                        Ceo turnir je takav bukvalno svaki mec,al sad je realno naisao na ozbiljnijeg igraca,od predhodnih rivala,i mali DeMi bi ga dobio ,po meni, ali CAR se tad izvuce na iskustvo i evo sad ce u QF
                        Last edited by 61563; 03-09-18, 23:11.

                        Comment


                        • Šta da radi kad je Car bolji u svakom segmentu igre

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Ma kakvi da je Rodzer kriv

                            Samo ta potreba za javnim ljubljenjem stopa, klanjanjem i fazon...e imam njegov poster u sobi...bzvz mi je. Kakve veze ima sto je trenirao, druzo se sa njima sto ga obozava... pa on je profesionalac.
                            Nisu oni amateri ili obozavaoci.. ko grupi devojke, jos fale da vriste kad izlaze na teren..jeee

                            I sada ce kao da igra nesto...vazi.
                            Pa Gofan je taj fazon, pa ga je ipak dobio prosle godine u Londonu

                            Sent from my MI 6 using Tapatalk
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Ceo turnir je takav bukvalno svaki mec,al sad je realno naisao na ozbiljnijeg igraca,od predhodnih rivala,i mali DeMi bi ga dobio ,po meni, ali CAR se tad izvuce na iskustvo i evo sad ce u QF
                              Jasno ali ipak nekako ocekujem bar za nijansu bolju igru u drugoj nedelji slama, nije sada da Marin blista , muci se i on pratili smo kako .
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by Maxx-a View Post
                                Jasno ali ipak nekako ocekujem bar za nijansu bolju igru u drugoj nedelji slama, nije sada da Marin blista , muci se i on pratili smo kako .
                                Slazem ne blista da je imao ovakav servis ko danas ispao bi vrv proslo kolo,ali David je bas los,i oscilira tokom meca kao sto si rekla kao i tokom svakog,a dosao je druge nedelje po meni samo sto je imao takve rivale,sa kojima je isto imao ovakve crne momente Gaio,Hase(koji mu bas lezi kao protivnik 6-1 H2H) i Struf,koji da je iole bio jaci uzeo bi mu set,nije on sav svoj od one loptice u oko od strane Bugarceta,i na RG isto, slicno i Cekinato ga izbacio,a seti se patnje tad ,isto sa Haseom i Monfisom koji nije mogao da stoji tad
                                Last edited by 61563; 03-09-18, 23:31.

                                Comment

                                Working...
                                X