Announcement

Collapse
No announcement yet.

>>>UŽIVO<<< USO 2018.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije dobro definitivno. Ubija ga ovo vreme kao pre par godina. To jos nije uspeo da dovede koliko toliko nakon pauze.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Nikada nije ovako udarao FH, bar ono sto sam ja gledao a gledao sam ga dovoljan broj puta da primetim razliku.
      Za BH se slazem.
      Tu pricu za bh je neko provalio ovdje na forumu, shminka ili netko, i non stop vrtite tu istu pricu. Ako je njegov najlosiji u TOP 100 mislim da niste pogledali cak ni 35-40 igraca iz top 100.

      Sta bi mu bilo al dramite hahaha i svaki mec vi ovako pisete

      Comment


      • Uslovi (vrucina) strasno smeta Novaku. Da je kojim slucajem danas igrao sa Nishikorijem bilo bi...

        Comment


        • Ovo Novak malo pročavrljao sa sudijom da ufati daha

          Comment


          • pa ne igra 3.5h pa da je mrtav, nego tek 1.5h, nije njemu nista
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Vlaga mu vise smeta nego vrucina, zapravo ta kombinacija, ali visoka vlaznost je uzasna za njega, koji je imao problema kao klinac, neku vrstu astme, pocetak....ili nesto slicno.

              Tako dublje malo, oteraj ga, odmah pogresi...
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Očigledno nije dobar.

                Comment


                • Izes bre i tenis i sve
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Prebacim da vidim Zgodna vs Gamba Osaka i ova druga 4 UE u minuti, nećeš više prebacivati.

                    Comment


                    • Vlaga je ogromna...
                      Bojana hoćeš da kažeš da folira?
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Gde ode, EKG da uradi?

                        Comment


                        • Sta je sa Novakom? Tek sad sam ukljucio vidim otisao sa terena zbog MTO.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Vlaga je ogromna...
                            Bojana hoćeš da kažeš da folira?
                            Mislim da mu nije toliko lose kao sto pokazuje, on je malo hipohondar
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Takav sport, mnogo faktora koji utiču na rezultat. U ostalim sportovima se sve prilagođava igračima a ovde obrnuto.

                              Comment


                              • A Sousa bi se živ pojeo zbog ovih pauza jer sve vreme zamišlja da ga ima, pritiska, grabi, ali uvek ostane kratak. I sad će da pretrpi brejk odmah po nastavku meča.
                                Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                                Comment

                                Working...
                                X